תגובות
236,624 בתי עסק    37,946 ביקורות
מה המיקום שלך?
מדריך עסקים > מסעדות הודיות > מסעדה הודית בהרצליה
תמצאו כאן 3 ביקורות עבור 2 בתי עסק בתחום מסעדה הודית בהרצליה

מסעדה הודית בהרצליה

רשימת עסקים בתחום מסעדה הודית בהרצליה חסר עסק? לחץ כאן

3
תגובות
משכית 32 הרצליה
אני לקוח קבוע בארוחת הצהריים העסקית (בופט) של מסעדת טנדורי בהרצליה. כאדם שמקפיד על אורח חיים בריא ותזונה בריאה, יש לי רק דברים טובים לספר על המסעדה. כמנה ראשונה אפשר לבחור מרק אחד ממבחר של שני מרקים. כל המרקים טעימים מאוד ומוגשים לשולחן. לאחר מכן ניגשים לבופט ומעמיסים על הצלחת מכל טוב של סלטים בריאים וטריים. לאחר זמן מה מוגשת לשולחן המנה העיקרית,..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בן גוריון 33 הרצליה
נמצאו 2 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 2

תגובות אחרונות על מסעדה הודית בהרצליה

5 כוכבים מאת: Daniel       26/08/2013
אני לקוח קבוע בארוחת הצהריים העסקית (בופט) של מסעדת טנדורי בהרצליה. כאדם שמקפיד על אורח חיים בריא ותזונה בריאה, יש לי רק דברים טובים לספר על המסעדה. כמנה ראשונה אפשר לבחור מרק אחד ממבחר של שני מרקים. כל המרקים טעימים מאוד ומוגשים לשולחן. לאחר מכן ניגשים לבופט ומעמיסים על הצלחת מכל טוב של סלטים בריאים וטריים. לאחר זמן מה מוגשת לשולחן המנה העיקרית, נתונה לבחירה בין עוף טיקה לדג טיקה. העוף מאוד טעים. ראוי לציין שהמבחר בבופט, פרט לסלטים, מציע גם תוספות חמות, תוספת בשרית/עוף וגם קינוח. ממליץ מאוד לעובדי ההיי-טק בסביבה, שמחפשים אוכל בריא וטעים ביומיום.
תגובה עבור: טנדורי הרצליה משכית 32 הרצליה
5 כוכבים מאת: ירדנה    מגיב סדרתי באתר    16/10/2010
הייתי במסעדה לפני כשבוע. הזמנו מקום בהמלצת צוות המסעדה. השעה הייתה יחסית מלאה. המארח בכניסה שהיה בעצמו הודי קיבל אותנו בסבר פנים יפות והזמין אותנו לשבת בשולחן לזוג. בהמלצת המלצר הזמנו ארוחה תאלי. ארוחת תאלי זו ארוחה שכוללת קרעירות קטנות ובהן אפשר לטעום מהכל. הקעריות הקטנות הכילו תבשילי ירקות, נקניקיות הודיות מסורתיות, צ'יקן טיקה, קינוח בשם גולאב ג'מון שזה כדור גבינה מדהים עם דבש. בנוסף היה שם תבשיל שנקרא אלו גובי שזה כרובית עם כרוב. היה טעים מאוד. כל ארוחה של תאלי הוא 90 ש"ח לסועד לא כולל שתייה. מומלץ
תגובה עבור: טנדורי הרצליה משכית 32 הרצליה
5 כוכבים מאת: חנניה    גולש פעיל מאוד באתר    15/09/2010
אני לקוח ותיק של המסעדה. תמיד כשאני מגיע רינה הבעלים נמצאת והיא תמיד מחייכת ומעניקה לסועדים שירות מעולה יחד עם מוסיקה הודית אמיתית ברגע וניחוחות מדהימים. ביקרתי במסעדה לפני כשבוע הזמנתי ארוחת תאלי. הגיע מגש ענקי שכלל לחם הודי נאן, אורז הודי אמיתי עם ציפורן, קינוח שנקרא גולאב ג'מון, 2 סוגי בשר, אני בחרתי צ'יקן טיקה וכמו כן את הנגריסי קבב. כמו כן היה מנה של ירקות (אפונה עם אורז) ובנוסף היה גם תבשיל של כרובית. הכל כולל הכל היה כמו תמיד טעים. כל הארוחה הענקית הזאת שאי אפשר לסיים אותה עולה 69 ש"ח לסועד והיא לדעתי הכי הכי מומלצת במטבח ההודי. מומלץ ותודה לרינה פושקרנה המדהימה.
תגובה עבור: טנדורי הרצליה משכית 32 הרצליה

סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 3