תגובות
235,859 בתי עסק    38,757 ביקורות
מה המיקום שלך?
מדריך עסקים > פסיכודרמה

פסיכודרמה, טיפול בפסיכדרמה

תמצאו כאן 6 ביקורות עבור 29 בתי עסק בתחום פסיכודרמה

רשימת עסקים בתחום פסיכודרמה חסר עסק? לחץ כאן

פסיכודרמה     חוגים / סדנאות    
1
תגובות
ביאליק 73 חדרה
תהליכים שעברתי בסדנא הביאו אותי למקום אחר בחיים- של שליטה יותר טובה בחיי ,תוך דגש על מה באמת אני רוצה וחשוב לי בתחום הזוגיות.היום אני במקום הרבה יותר טוב - שוב מסוגל להרגיש, שוב מסוגל להתאהב. ועל לילך רק מילים טובות יש לי לומר אחת המנחות הטובות והמנוסות ביותר שפגשתי בתחום
קול הגוף
דרוג: ציון: 5
מורים פרטיים     פסיכודרמה    
1
תגובות
מבצע יונתן 2 חדרה
ליאת היא מטפלת מצוינת..גישה מצוינת לילדים...עובדת מהנשמה. הילדים איתם היא מתקשרת עוברים שינוי אמיתי ומתחברים לעוצמות שלהם- ממליצה בחום!
3
תגובות
המייסדים 10 אבן יהודה
לא ידעתי כמה קשה לי, כואב ורע לי.. הייתי כמו אויב פנימי, שהולך שבי אחרי מה שהוא מכיר מבית ילדותו. מדהים כמה שהתהליך הזה חזק ועוצמתי. היום יש לי חיים שאני אוהבת. ואני זו שיצרה אותם. מאיה לא אומרת מה לעשות ולא מייעצת, היא פשוט עזרה לי להבין מה אני רוצה ומה אני שווה, אישה מלאת אהבה. אהבה שפשוט מדבקת.
חינוך בתחום האמנות     פסיכודרמה     פסיכותרפיה    
1
תגובות
ת.ד. 269 תל מונד
נטע היא אדם מקסים ואיכפתי עם יכולות קישור טובות למטופלים.
פסיכותרפיה     פסיכודרמה     רפואה משלימה     עזרה נפשית    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בוגרשוב 4 תל אביב
מאז שאני זוכרת את עצמי טבע האדם על עומק רגשותיו מעסיק אותי. הרצון להיפרד מהסיפור שלי ולמצוא שייכות ושמחה בחיי הפכו למנוע חיפוש, הבנתי שבסופו של דבר באנו לחוות כמה שיותר מעצמנו, לגלות את עצמנו, מי אנחנו? מה אנחנו רוצים? ולקיים ולממש זאת. הדגש שלי..
פסיכודרמה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בצלאל 14 רמת גן
מלי קמחי- מטפלת בפסיכודרמה אנליטית. טיפול רגשי עוצמתי באווירה מאפשרת. התמחות במבוגרים, מתבגרים וילדים. טיפול קבוצתי, טיפול פרטני, טיפול זוגי וסדנאות. מתאים לאנשים שרוצים לעבור שינוי: דיכאון, חרדה, שינוי קריירה, זוגיות וכו'
פסיכודרמה     פסיכותרפיה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
רופין 8 ראשון לציון
דוד שומרון מטפל בפסיכודרמה ופסיכותרפיה. מגוון גילאים. ניסיון עשיר במגוון בעיות נפשיות\רגשיות. פרטני קבוצתי.
פסיכודרמה     פסיכותרפיה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דרויאנוב 9 תל אביב
מטפל באמצעות הפסיכודרמה בשילוב אמנויות בילדים, בנוער ובמבוגרים, באופן פרטני, זוגי וקבוצתי. הקליניקה נמצאת באזור תל אביב. עובר כמטפל רגשי בפסיכודרמה פרטנית, קבוצתית, לצעירים ולמבוגרים, כמו גם בייעוץ, הערכה והדרכת הורים. בעבר הוכשרתי במרכז רפואי..
לימודי פסיכותרפיה     הנחיית קבוצות     פסיכודרמה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
תנועת המרי 6/20 קרית אונו
דפנה לינדמן (MA) מטפלת ביחידים, זוגות וקבוצות. פסיכותרפיה ממוקדת, פסיכודרמה והנחיית קבוצות. בקליניקה פרטית הממוקמת בקרית אונו, אני מלווה מתבגרים ומבוגרים, יחידים וזוגות, בהתמודדות עם קשיי החיים. יש לי נסיון רב בטיפול בתחום האלימות במשפחה, התמודדות..
פסיכודרמה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ת"ד 123 ירושלים
אורה שלו M.A, כ 30 שנה בתחום החינוך, מטפלת אישית וקבוצתית בילדים ומבוגרים. הטיפול בפסיכודרמה [טיפול בהבעה ויצירה] מתאים במיוחד לאנשים הזקוקים לעזרה וחוששים מטיפול הכרוך בשיחות מיגעות מול מטפל. בקבוצות פסיכודרמה מעלים המשתתפים ומשחזרים אירועים וחוויות..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
מצפה 6 רמת גן
מטפלת ומנחה קבוצות וסדנאות להתפתחות אישית בשילוב אומנויות, בוגרת שיטת לוסקי, אסיסטנטית בקבוצות פסיכודרמה טיפוליות וחלק מצוות המכללה לפסיכודרמה משולבת , מנחה בעיריית ר"ג במועדוניות הגמלאים וחלק מצוות "דרך אישה" ומנחת סדנת "אש..
פסיכודרמה     לימודי פסיכותרפיה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ריינס 4 ראשון לציון
טרילותרפיה מציעה טיפול קצר מועד. ליווי והדרכה של דרך חיים המבוססת על פי תפיסת החיים של הזן בודהיזם ופסיכותרפיה מערבית. הפחת הסבל האישי ולמידת כלים להתמודדות עם נסיבות החיים המשתנות.
פסיכודרמה    
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הים 18 בית ינאי
שמי טל רמז דורי ואני מטפלת בפסיכודרמה בשילוב מוח אחד טיפול פסיכודרמה פרטני וקבוצתי בבסיס הפסיכודרמה עומד הרעיון שבמקום לדבר על... עושים את... למטופל ניתנת הזדמנות לשחזר סיטואציות מהחיים בעזרת כלים מגוונים כמו למשל טכניקת חילוף תפקידים דבר המאפשר..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ת.ד.14 נגבה
ייעוץ והדרכה להורים ומבוגרים פסיכודרמה, הנחיית קבוצות, פסיכותרפיה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ניצנים ניצנים
מרכז מעיין - קבלת כלים מעשיים להתמודדות יצירתית עם מצבי לחץ, משבר ושינוי במעיין, מרכז יצירתי וטיפולי, אתם מקבלים גם כלים מעשים, יצירתיים וחווייתיים להתמודדות עם אתגרי החיים (בדגש על מצבי לחץ, קונפליקט ושינוי). וגם, הכוונה, תמיכה וליווי מתמשכים,..
נמצאו 29 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 15


סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 5 מתוך 5      כמות תגובות: 6