מדריך עסקים > רופאי אף אוזן וגרון > רופא אף אוזן גרון במרכז

רופא אף אוזן גרון במרכז

תמצאו כאן 29 ביקורות עבור 85 בתי עסק בתחום רופא אף אוזן גרון במרכז

רשימת עסקים בתחום רופא אף אוזן גרון במרכז חסר עסק? לחץ כאן

4
תגובות
בורלא 26 תל אביב
ד"ר יוסף בן שושן מנתח בסטנדרט עולמי- מומלץ בחום. אני נותחתי אצלו לפני ארבעה חודשים וסופר מרוצה. ד"ר יוסף בן שושן אם אתה רואה את התגובה אז שתדע שאני ממליצה מספר 1 שלך. אתה תותח, גילי שלמה
4
תגובות
הכבאים 11 רמת גן
הרופא הכי אנושי, מקצועי ומקסים שפגשתי גם מזכירתו ,ברכה קשובה ויעילה. לילי שפירא
1
תגובות
חזון איש 19 בני ברק
טרם פגשתי רופא שמוכן להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ בשביל החולים שלו ונותן הרגשה שהוא תמיד נמצא שם בשבילך. בזמנו הגעתי אל דר' שמש במצב קשה מאוד הודות להמלצה שקיבל בעלי מהרב פירר מבני ברק. אני חושבת שדי בהתחלה היה ברור לי שהגעתי לרופא שיודע בדיוק על מה אני מדברת, מכיר את מחלת הטינטון על בוריה ויודע מה צריך לעשות כדי להיפטר מהמיטרד. דר' שמש הבהיר לנו..
3
תגובות
שטריקר 28 תל אביב
רופא מעולה במיוחד!!! מבין היטב בתחום וממשיך דרכו של אביו בצורה מושלמת!!
1
תגובות
ברנדיס 14 תל אביב
שלום רב, אני התלוננתי על ירידה בשמיעה של האוזן הימנית. הרופא בדק את שני האוזניים , וקבע שיש לי נוזלים בבאוזן השמאלית, אבל זה עשוי להתרפא בעצמו. אין לי השגות לגבי הדיאגנוזה. אני מזועזה מברוט ליות הבדיקות: חדירת המכשירים לעומק - עד כאב חזק! המטפל שליווה אותי גילה שמאוזני השמאלית מטפטף דם מפגיעה גסה של מכשיר הבדיקה. ניקינו את האוזן מגושי הדם,..
1
תגובות
כצנלסון 23 גבעתיים
My husband and I have been Dr Gideon Radoshkevitz` patients for 17 years Not only do I give him credit and for being the best professional M.D in his fileld, but a special appreciation as the most humane, considerate, pleasant and tolerant person I have ever met. We have been lucky to have come accross Dr R Gila Kadmon
1
תגובות
ויצמן 14 תל אביב
פרופ׳ פליס הוא אדם משכמו ומעלה!הוא ניחן באותן תכונות נדירות שכמעט נגוזו... נוסף על המקצועיות הנדירה הוא בעל חמלה,כל פציאנט,ללא הבדל דת מין וגזע, מקבל ממנו יחס מכבד,רציני,אמפטי ואכפתיות אמיתית וכל זה באלגנטיות נדירה.
1
תגובות
תרע''ד 9 רמת גן
ד"ר סדן הינו רופא מקצועי ביותר, אדיב, שנים שמשפחתי המורחבת מטופלת אצלו על כל מגוון הבעיות והגילאים. הרבה מעבר לרופא מצויין, הלוואי וכל הרופאים ינהגו כד"ר סדן, שילוב של איש רפואה מצטיין ואישיות נהדרת. צנוע ביותר. ממליצים בחום.
1
תגובות
גילדסגיים 4 רמת גן
אני מברך אותו כל בוקר! בוצע בי ניתוח די נדיר בהצלחה רבה!!! לאחר שנה וחצי של חיפוש אחר מנתח אף אוזן גרון עם ניסיון מסוג זה! פשוט מלאך אמיתי!
10
תגובות
שדרות העם הצרפתי 17 רמת גן
ביום שישי האחרון עברתי ניתוח להוצאת חצי מבלוטת התריס, בבית חולים אסותא. ד"ר הלפרין ניתח אותי, אני חייבת לציין שבחרתי אותו אך ורק מקריאת תגובות באינטרנט... כאחת שרוב הזמן לחוצה באמת היה לי חשוב לבחור ברופא מרגיע ותומך. ובאמת גם לפני הניתוח וגם לאחריו, תמיד מופיע דוקטור הלפרין כמו מלאך עם חיוך על פניו, מרגיע, מעודד ומשרה אוירה בטוחה ורגועה. מה גם..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
רשל"צ 1 פתח תקוה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ויצמן 14 תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
זאב אורלוב 77 פתח תקוה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הברזל 20,רמת החי"ל תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הברזל 20 תל אביב
נמצאו 85 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 15


סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 29