מדריך עסקים > ספרי קודש

ספרי קודש

תמצאו כאן 26 ביקורות עבור 128 בתי עסק בתחום ספרי קודש

רשימת עסקים בתחום ספרי קודש חסר עסק? לחץ כאן

ברכונים
דרוג: ציון: 5
1
תגובות
רבי עקיבא 120 בני ברק
עימוד על רמה בצורה שלא תאמן שירות ויחס מעולים בצורה יוצאת מן הכלל עבודות נהדרות ומבריקות ממליץ לכולם
נחלת הספר
דרוג: ציון: 5
ספרי קודש    
1
תגובות
ת.ד. 624 קרית מלאכי
חיפשתי המון זמן ספרים שלא מצאתי , באתי לשם ובחור בשם צביקה עזר כל מה שהייתי צריך. והכל במחירים טובים ויחס אדיב . ממליץ בחום רב!!
ספרי קודש    
1
תגובות
ניסמבאום 29 בת ים
אין כמותם זולים בכל הארץ. שירות מעולה, מהיר ויעיל. יישר כח על העשייה המבורכת. בברכה, מנהל תלמוד תורה יחזקאל
עוז והדר
דרוג: ציון: 5
חנויות ספרים     שיווק / הפצת ספרים     ספרי קודש    
1
תגובות
הפצה בכל הארץ בית שמש
אני מאד נהנה מהמראות שלכם תודה רבה אני מקווה שיהיה לכם רווח ופרנסה מכל העסק ולא יהיה חסר לכם כלום תודה רבה גדולה על הכל מה שאתם מפיקים
1
תגובות
קרן היסוד 43 קרית ביאליק
אני חייבת לומר שאין מילים בפי להודות על העזרה הנדיבה שהרב נחום וצוות בית חב"ד מסייעים לי במזון ובתמיכה כלכלית. תבורכו!!!!
ספרי קודש    
1
תגובות
ברכה ברכה
הם גם מדפיסים ספרים במחיר מצויין
הוצאה לאור     ספרי קודש     תשמישי קדושה     מתנות / מזכרות    
2
תגובות
בן גוריון 73/3 קרית מלאכי
במיוחד אהבתי את החוברת עונג שבת המלווה בתדריכים ודברי רקע, ועם המון שירים עממיים. לדעתי זו מתנה נפלאה למוזמני אירוע או שמחה
תשמישי קדושה     ספרי קודש     כלי כסף    
2
תגובות
בית שז"ר כפר חב"ד
ב"ה מומלץ בחום, שירות אדיב יחס מצויין. קניתי מזוזות מהודרות, לבעל הבית היה הרבה סבלנות לשאלותיי, והמחיר בסדר גמור. קיבלתי רושם מאוד חיובי מהחנות אני יקנה שם גם בעתיד.
מקור הסת"ם
דרוג: ציון: 4
ספרי קודש    
2
תגובות
עזרא 29 בני ברק
עם הגיע בני לגיל בר המצווה הגעתי לבני ברק לרכוש לו זוג תפילין, חבר הפנה אותי ל"מקור הסת"ם". הגעתי לשם, קיבל אותי במאור פנים הרב יששכר, יהודי בעל לב חם ואוהב, הסביר לי מה זה תפילין, תהליך עשייתם וכתיבתם, פשוט האיר את עיני בדברים שלצערי לא היה לי מושג. המחיר שאותו נדרשתי לשלם עבור התפילין היה נמוך משמעותית מהמתחרים לו. אבל השירות, השירות, היה..
ספרי קודש    
1
תגובות
ירושלים 28 בני ברק
ביקרתי בחנות השבוע לאחר שחיפשתי בכל בני ברק גמרא שטיינזלץ. שמחתי לגלות כי החנות בבעלות דתית לאומית ומחזיקה את כל הספרים לציבור זה. קיבל את פני בעל החנות באדיבות רבה ומצאתי את הגמרא אף במחיר מוזל של 75 ש"ח.(בחנות אחרת אמרו לי 90). לאחרונה הם אף פתחו אתר למכירת הספרים www.hamefitzim.co.il אתר מושקע וזול. יש גם אפליקציה לבעלי אנדרואיד. יישר כוח!
ספרי קודש    
1
תגובות
פייר קניג 33 ירושלים
אני עובד שנים עם הוצאת קורן ותמיד באים לקראתי ונענים לצרכים. הספרים מגיעים בזמן ואין עיכובים. לסיכום אני מאוד מרוצה. מומלץ בעיקר לבתי ספר ות"ת.
ספרי קודש    
1
תגובות
יהודה המכבי 5 ירושלים
שלם מפיץ עבורי את סדרת הספרים "משנה סדורה" במשך יותר מ15 שנה. מוטי הוא אדם ישר והוגן, אשר עובד במסירות ורגישות להביא ספרים טובים ומגוונים לצבור, ולתת שרות טוב למוציאים לאור. הוא עומד בהתחייבויותיו במשך שנים רבות בחן ובנימוס.
ספרי קודש    
1
תגובות
הירקון 8 בני ברק
בקרתי בחנות שלהם ברחוב קוטלר. יש שם בחור נחמד. מוכר, אולי יותר מזה. בחור שמנסה כל העת לחנך את הלקוחות, לדבר בנימוס, לא להשתמש במכשיר טלפון הסלולארי של הלקוח בהתפרצות לעסק. שמתי לב שתמיד כשנכנסים לחנות המוכר מקבל פניך בברכת שלום. אלא אם כן הוא עסוק באיזה דבר דחוף במחשב, בהזמנת ספרים או בשיחה מאומצת בטלפון האלחוטי שלו, שעדיין עומד בעומס התוכחות שלו..
ספרי קודש    
1
תגובות
הרב ריינס 12 ירושלים
אחת החנויות הטובות אני גר מהצפון ובא לחנות אפי' יש להם עכשיו תפילין מזוזות וספרים הם סוכני ספרי הרב מרדכי אליהו זצ"ל אני ממליץ עליהם יש יחס אישי לכל לוקח ועוד שווה לבא לבקר בחנות!!!!!!!!!!
ספרי קודש    
1
תגובות
מהרש''ל 9 בני ברק
לפני כשש שנים רכשתי גמרא מבוארת על פרק המפקיד מאת הרב מנוח ביאליק החוברת שימשה אותי בשעתו בצורה מדהימה, אני זוכר כיצד הרב בר יוסף הדריך אותי והסביר לי בדיוק מה ואיזה ספר לרכוש שהכי יתאים לדרישותיי . אני מקווה שיש להם היום חומר לימודי דומה על פרק שני ממסכת קידושין.
נמצאו 128 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 15


סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 26