מדריך עסקים > ספרי קודש > ספרי קודש בבני ברק

ספרי קודש בבני ברק

תמצאו כאן 8 ביקורות עבור 27 בתי עסק בתחום ספרי קודש בבני ברק

רשימת עסקים בתחום ספרי קודש בבני ברק חסר עסק? לחץ כאן

ברכונים
דרוג: ציון: 5
1
תגובות
רבי עקיבא 120 בני ברק
עימוד על רמה בצורה שלא תאמן שירות ויחס מעולים בצורה יוצאת מן הכלל עבודות נהדרות ומבריקות ממליץ לכולם
מקור הסת"ם
דרוג: ציון: 4
2
תגובות
עזרא 29 בני ברק
עם הגיע בני לגיל בר המצווה הגעתי לבני ברק לרכוש לו זוג תפילין, חבר הפנה אותי ל"מקור הסת"ם". הגעתי לשם, קיבל אותי במאור פנים הרב יששכר, יהודי בעל לב חם ואוהב, הסביר לי מה זה תפילין, תהליך עשייתם וכתיבתם, פשוט האיר את עיני בדברים שלצערי לא היה לי מושג. המחיר שאותו נדרשתי לשלם עבור התפילין היה נמוך משמעותית מהמתחרים לו. אבל השירות, השירות, היה..
1
תגובות
ירושלים 28 בני ברק
ביקרתי בחנות השבוע לאחר שחיפשתי בכל בני ברק גמרא שטיינזלץ. שמחתי לגלות כי החנות בבעלות דתית לאומית ומחזיקה את כל הספרים לציבור זה. קיבל את פני בעל החנות באדיבות רבה ומצאתי את הגמרא אף במחיר מוזל של 75 ש"ח.(בחנות אחרת אמרו לי 90). לאחרונה הם אף פתחו אתר למכירת הספרים www.hamefitzim.co.il אתר מושקע וזול. יש גם אפליקציה לבעלי אנדרואיד. יישר כוח!
1
תגובות
הירקון 8 בני ברק
בקרתי בחנות שלהם ברחוב קוטלר. יש שם בחור נחמד. מוכר, אולי יותר מזה. בחור שמנסה כל העת לחנך את הלקוחות, לדבר בנימוס, לא להשתמש במכשיר טלפון הסלולארי של הלקוח בהתפרצות לעסק. שמתי לב שתמיד כשנכנסים לחנות המוכר מקבל פניך בברכת שלום. אלא אם כן הוא עסוק באיזה דבר דחוף במחשב, בהזמנת ספרים או בשיחה מאומצת בטלפון האלחוטי שלו, שעדיין עומד בעומס התוכחות שלו..
1
תגובות
מהרש''ל 9 בני ברק
לפני כשש שנים רכשתי גמרא מבוארת על פרק המפקיד מאת הרב מנוח ביאליק החוברת שימשה אותי בשעתו בצורה מדהימה, אני זוכר כיצד הרב בר יוסף הדריך אותי והסביר לי בדיוק מה ואיזה ספר לרכוש שהכי יתאים לדרישותיי . אני מקווה שיש להם היום חומר לימודי דומה על פרק שני ממסכת קידושין.
1
תגובות
ר' עקיבא 53 בני ברק בני ברק
מאוד מאוד נהנתי מהייחס האדיב ומהשירות שלהם קיבלתי את ההזמנה עד למלון בו התאכסנתי כאשר העובדים בעצמם באו ולא שליחות ובדרך אגב אומר שמאוד נהנתי מעצם הרכישה אצלם שטח גדול עם מבחר עצום של כל מה שחיפשתי מאוד מאוד נהנתי ואין צורך לומר שאת רכישותי הבאות אני יעשה רק שם. ותודה שנתתם לי לכתוב זאת. שי
1
תגובות
הירקון 67 בני ברק
הקניון היהודי בע"מ הוא הקניון הוירטואלי הטוב ביותר, כל מה שרציתי, מצאתי שם. אתר שקל ופשוט לעבוד איתו, נעים לעין. אחלה אתר...
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בן עזאי 8 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ז'בוטינסקי 100 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
אור החיים 10 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
רבי עקיבא 98 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
אהרונוביץ 14 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בן זומא 9 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
אמרי חיים 22 בני ברק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הרב משה פרדו 3 בני ברק
נמצאו 27 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 15


סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 8