תגובות
236,817 בתי עסק    38,544 ביקורות
מה המיקום שלך?
מדריך עסקים > קייטרינג > קייטרינג בצפת
תמצאו כאן 3 ביקורות עבור 6 בתי עסק בתחום קייטרינג בצפת

קייטרינג בצפת

רשימת עסקים בתחום קייטרינג בצפת חסר עסק? לחץ כאן

3
תגובות
צה"ל 4 צפת
לנו יש נסיון עשיר עם אהרון פרץ. הפעם הראשונה היתה בשבת חתן בר מצוה של הבן הגדול. קיבלנו אוכל מאוד מאוד טעים. ה כ ל היה טעים החל מהסלטים, הדגים, התוספות והמנות העיקריות. כל האורחים נהנו ושיבחו את האוכל וכמובן שהעברנו הלאה את מס' הטלפון. פעם שניה היתה בשבת בר מצוה של הבן השני, כעבור 4 שנים. מיותר לציין שגם הפעם היה בינגו!! האוכל מגיע חם בכמויות מאוד..
קבלו הצעות מחברות קייטרינג
נמצאו 6 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 6

תגובות אחרונות על קייטרינג בצפת

5 כוכבים מאת: שמואל       27/07/2012
אני דייר צפת וקונה מידי פעם אוכל מוכן בכל מיני מקומות אבל מאז שהכרתי את פרץ לא הפסקתי לקנות שם מי שרוצה לדעת למה שיבקר. אוכל דליקטס בטעם ביתי מיוחד והמחירים... לא בשמים היא!!!
תגובה עבור: קייטרינג עליזה פרץ צה"ל 4 צפת
5 כוכבים מאת: כרמלה       28/07/2011
לנו יש נסיון עשיר עם אהרון פרץ. הפעם הראשונה היתה בשבת חתן בר מצוה של הבן הגדול. קיבלנו אוכל מאוד מאוד טעים. ה כ ל היה טעים החל מהסלטים, הדגים, התוספות והמנות העיקריות. כל האורחים נהנו ושיבחו את האוכל וכמובן שהעברנו הלאה את מס' הטלפון. פעם שניה היתה בשבת בר מצוה של הבן השני, כעבור 4 שנים. מיותר לציין שגם הפעם היה בינגו!! האוכל מגיע חם בכמויות מאוד מכובדות ובשפע. אהרון אפילו משאיל פלטה גדולה לשבת. הפעם השלישית היתה לפני כחצי שנה בחינה של הבת הגדולה. גם הפעם אהרון לא איכזב והכל היה מ ע ו ל ה !! מומלץ בחום!!!!!
תגובה עבור: קייטרינג עליזה פרץ צה"ל 4 צפת
5 כוכבים מאת: INBAL       09/05/2010
קיטרינג פרץ הפתיע אותנו מעבר לכל ציפייה!! את יום ההולדת ה 60 של אבי בחרנו לחגוג בבית עתיק בעיר העתיקה, רובע האומנים. הצימרים של זילי ותולי אורבך. קיבלתנו מהם מספר המלצות לקייטרינג ובסופו של דבר הזמנו מקייטרינג פרץ. אבי היקר ,הידוע כביקורתי לפחות כמוני ייסכם: " אפשר להפסיק לטרוח לשבת ולהנות מהקייטרינג הזה לכל החיים". מה אומר?? הצלחה!!! כל מנה היתה טעימה מאוד. בדגש על טריות תיבול ביתיות והשקעה! הצו'ולנט הכרובית הממלואת הסלמונים והחומוס היו ההצלחה הראשית. הסלטים הבשרים האורז ותפוחי האדמה לא נפלו ממסעדות מכובדות ביותר ובמחירים נוחים ושפויים מאוד!. ה פ ת ע ה ! תודה רבה
תגובה עבור: קייטרינג עליזה פרץ צה"ל 4 צפת
מחפשים קייטרינג לאירועים ? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
שם מלא
טלפון
יישוב
קבלו הצעות מחברות קייטרינג

סינונים ומיונים

חיפוש בתוך התוצאות
מיין לפי:
דירוג משוקלל
א' ב'
מרחק מהמיקום שלך


מידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 3
סגור מחפשים קייטרינג לאירועים ? מלאו את הטופס וקבלו הצעות