תגובות
255,978 בתי עסק    53,857 ביקורות
מה המיקום שלך?

עבודה עברית

התמר 2, יקנעם עילית טלפונים: 04-9593388  
הדרוג של עבודה עברית
5
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם עבודה עברית

פרופיל ומידע - עבודה עברית

מה קורה בעולם העבודה ולאן נושבת הרוח? כדי להתקדם מבחינה מקצועית, חשוב להישאר עם האצבע על הדופק ולהתעדכן במה שקורה בעולם העבודה, ההשכלה המקצועית והדרושים – כי זה עשוי להשפיע עלינו.
עבודה עברית – המגזין האינטרנטי שמעדכן אתכם במה שמתרחש בעולם העבודה. מדי שבוע יעלו תכנים מהארץ וטיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה או לקדם את הקריירה שלכם בנושאים כמו כתיבת קורות חיים, איך לעבור ראיונות עבודה, מקצועות שונים ומצבם כיום ועוד.

תגובות על עבודה עברית

הוספת תגובה
1 כוכבים מאת:      
אני מסכים לחלוטין עם בל. זוהי אחת החברות הלא נחמדות ולא אמינות ביותר!!! לא מומלץ כלל
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
היי, עליי לציין כי השירות , המקצועיות והאדיבות אשר קיבלתי היו נהדרים. קיבלתי מאור פנים וחיוך ענק מהרכזות. האינטרקציה עמן מעולה .
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
תגובה לבל: אני ממש מתפלאת לקרוא את הביקורת שלך. אני רואיינתי בסניף יקנעם לגבי משרה מסויימת, הבנות היו מקסימות, השירות היה אדיב ומהיר, קיבלתי מידע מלא לגבי המשרה, כולל דרכי הגעה לראיון, וליווי צמוד של הרכזת עד קבלתי לעבודה, ואף אח"כ כשהתקשרה לשאול לשלומי. אני ממש ממליצה על החברה!
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
תגובה לבל: לעומתך אני ממש מרוצה מעבודה עברית, חברת כח אדם שעושה את עבודתה נאמנה, עושים כל מאמץ למצוא משרה התואמת את הכישורים. הם נותנים את המידע המדוייק הן לעובד והן למעביד.. וגם אחרי שמחפש העבודה מתקבל למקום עבודתו , הם דואגים להיות שם תמיד בשבילו.. בכל רגע!!!! בזכותם אני במקום עבודתי כמעט 4 שנים.. ישר כוח לכל הצוות במיוחד לאיריס המדהימה!! תהילה
מה אתה חושב על התגובה?       
1 כוכבים מאת:      
חברה זו היא בין החברות הכי לא מאורגנות שקיימות,איש הקשר של החברה לא מסונכרן עם מקום העבודה,העבודה שסוכמה עם איש הקשר כלל לא כפי שהוצגה,פרטים רבים שהחסירו,כך נדמה,בכוונה תחילה גם ממני ,בתור עובדת וגם מפני מקום העבודה לגביי,פרטים שהיו ידועים משיחת הטלפון הראשונה.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

התמר 2, יקנעם עילית

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 17/11/2014
כמות צפיות: 5201
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 5


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור