תגובות
256,013 בתי עסק    53,850 ביקורות
מה המיקום שלך?

סולו איטליה

ביאליק 32, רמת גן טלפונים: 03-6753131  
הדרוג של סולו איטליה
3
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם סולו איטליה

פרופיל ומידע - סולו איטליה

 סולו איטליה הינה חברת נסיעות פרטית, היחידה בישראל המתמחה באופן בלעדי בתיירות לאיטליה. החברה פועלת מעל 11 שנים ומתמחה במתן כל שירותי התיירות האפשריים לארץ המגף תוך שימוש במחשוב מתקדם ובסיוע נציגים מקצועיים בכל מחוזות איטליה. 

תגובות על סולו איטליה

הוספת תגובה
5 כוכבים מאת:      
ברצוננו לשתף אתכם בחוויה הנפלאה שחווינו ברומא, ממנה חזרנו השבוע. החלטנו לקחת הדרכה בכל יום , כדי למצות "משהו "מהעושר העצום שיש לרומא להציע. דניאל (את שם משפחתו איננו יודעים), הדריך אותנו באהבה גדולה, בחן רב ובידע שלו (דניאל חי ברומא, 14 שנים). כל כך נהנינו, למדנו המון וחווינו יופי של טיול. אנחנו ממליצים !!! ואם כל כך נהנינו, אנחנו מודים למדריך בתשר קטן, לא חשוב כמה, רק לאות תודה. זה מקובל וזה יפה. רותי ורפי.
התגובה המוערכת ביותר! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
נסעתי לפני 4 שנים לססטרייר-בצפון איטליה. אני תושב הצפון ליד כרמיאל. אירגון הטיול והשיחות היה בטלפון בלבד. למרות שאפשר גם להזמין טיסות באינטרנט דרכם. כל מה שהובטח קיבלתי והחשוב נופש מעולה ברמה של 5 כוכבים. אציין שהמקום שנבחר היה ממש מדהים.כל בוקר לאחר התפילה יצאתי לצלם במצלמת הווידאו את הנוף מחדרי.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       
2 כוכבים מאת:      
בתאריך 5.5.13 יצאתי לטיול למיני איטליה 7 ימים דרך סולו איטליה ולצערי נפרץ האוטובוס ונגנבו כל הקניות שנערכו ביום האחרון 11.5.13 בזמן שניתן לקבוצה להסתובב בקניון הסמוך לשדה. ההודעה נמסרה לקבוצה ע"י המדריך והנהג שלדעתי כשלו בתפקידם וסרוב מוחלט להתלונן בתחנת המשטרה הקרובה בטענה שאין זמן ונתלונן בישראל. נשמע הזוי נכון? שלחתי מכתב לסולו איטליה בדואר רשום בתאריך 15.8.13 ולא קבלתי תשובה עד עצם היום הזה אני כבר לא מדברת על עוגמת הנפש והעצבים וסיום מכוער לטיול שהחל יפה.
מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

ביאליק 32, רמת גן

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 21/11/2014
כמות צפיות: 8596
דרוג: 4 מתוך 5
כמות תגובות: 3


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור