תגובות
255,995 בתי עסק    53,868 ביקורות
מה המיקום שלך?
> > > קייטרינג עליזה פרץ

קייטרינג עליזה פרץ

צה"ל 4 , צפת טלפונים: 052-6538211  050-3272299
הדרוג של קייטרינג עליזה פרץ
3
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם קייטרינג עליזה פרץ

פרופיל ומידע - קייטרינג עליזה פרץ


תגובות על קייטרינג עליזה פרץ

הוספת תגובה
5 כוכבים מאת:      
לנו יש נסיון עשיר עם אהרון פרץ. הפעם הראשונה היתה בשבת חתן בר מצוה של הבן הגדול. קיבלנו אוכל מאוד מאוד טעים. ה כ ל היה טעים החל מהסלטים, הדגים, התוספות והמנות העיקריות. כל האורחים נהנו ושיבחו את האוכל וכמובן שהעברנו הלאה את מס' הטלפון. פעם שניה היתה בשבת בר מצוה של הבן השני, כעבור 4 שנים. מיותר לציין שגם הפעם היה בינגו!! האוכל מגיע חם בכמויות מאוד מכובדות ובשפע. אהרון אפילו משאיל פלטה גדולה לשבת. הפעם השלישית היתה לפני כחצי שנה בחינה של הבת הגדולה. גם הפעם אהרון לא איכזב והכל היה מ ע ו ל ה !! מומלץ בחום!!!!!
התגובה המוערכת ביותר! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
אני דייר צפת וקונה מידי פעם אוכל מוכן בכל מיני מקומות אבל מאז שהכרתי את פרץ לא הפסקתי לקנות שם מי שרוצה לדעת למה שיבקר. אוכל דליקטס בטעם ביתי מיוחד והמחירים... לא בשמים היא!!!
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
קיטרינג פרץ הפתיע אותנו מעבר לכל ציפייה!! את יום ההולדת ה 60 של אבי בחרנו לחגוג בבית עתיק בעיר העתיקה, רובע האומנים. הצימרים של זילי ותולי אורבך. קיבלתנו מהם מספר המלצות לקייטרינג ובסופו של דבר הזמנו מקייטרינג פרץ. אבי היקר ,הידוע כביקורתי לפחות כמוני ייסכם: " אפשר להפסיק לטרוח לשבת ולהנות מהקייטרינג הזה לכל החיים". מה אומר?? הצלחה!!! כל מנה היתה טעימה מאוד. בדגש על טריות תיבול ביתיות והשקעה! הצו'ולנט הכרובית הממלואת הסלמונים והחומוס היו ההצלחה הראשית. הסלטים הבשרים האורז ותפוחי האדמה לא נפלו ממסעדות מכובדות ביותר ובמחירים נוחים ושפויים מאוד!. ה פ ת ע ה ! תודה רבה
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

צה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 24/11/2014
כמות צפיות: 4119
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור