תגובות
255,983 בתי עסק    53,860 ביקורות
מה המיקום שלך?

הקתדרה העממית

אמסטרדם 11, פתח תקוה טלפונים: 03-9211823  
הדרוג של הקתדרה העממית
1
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם הקתדרה העממית

פרופיל ומידע - הקתדרה העממית

תגובות על הקתדרה העממית

הוספת תגובה
4 כוכבים מאת:      
הלכתי שם לקורס אסרטיביות ששינה לי את החיים לטובה. כמובן שלכל קורס מדריכים אחרים ויש לקוות שהמרצה יהיה מוצלח מבחינתך. לדעתי זה מקום טוב ואותי הוא מאוד קידם.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       


מוסדות לימודים מומלצים בתחום קורסים / השתלמויות

האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה פותחת את שעריה, בלא תנאים מוקדמים ובלי דרישות קדם, הן בפני מי שמבקשים ללמוד קורסים יחידים או חטיבות קורסים, והן בפני מי שמעוניינים בתואר אקדמי

סמינר הקיבוצים<br> בית הספר ללימודי תעודה
סמינר הקיבוצים
בית הספר ללימודי תעודה

מוסד ממלכתי, חינוכי ואקדמי להכשרת מורים. הוקם בשנת 1939 על-ידי התנועה הקיבוצית, כדי להכשיר עובדי חינוך והוראה ברוח ערכי התנועה הקיבוצית והחינוך ההומניסטי. בית הספר ללימודי תעודה מאגד בתוכו את כלל הפעילויות הלימודיות שאינן בגדר מסלולים לתואר ראשון בחינוך.

זמן אמיתי- בית הספר לברמנים
זמן אמיתי- בית הספר לברמנים

בית הספר הגדול בתחומו בארץ, אחד מבתי הספר לברמנים הגדולים בעולם. לזמן אמיתי שלושה סניפים ברחבי הארץ: תל-אביב, חיפה, באר-שבע וירושלים. הקורס נעשה כולו על בר והוא אותנטי לחלוטין תוך שימת דגש מקסימלי על פרקטיקה בתנאי אמת.

הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו

אקדמיה יישומית - תוכניות הלימוד של הקריה האקדמית אונו, המוכרות על ידי המועצה להשכלה גבוהה, מכינות את הסטודנטים לשוק העבודה בישראל, תוך הקניית כלים פרקטיים ויישומיים. מגוון מלגות לזכאים בקריה האקדמית אונו .

מכללת `שמחת הלב`
מכללת `שמחת הלב`

בית הספר נוסד על ידי קבוצת מייסדים אשר נרתמו להקדיש מזמנם למען החברה והקהילה בישראל בכלל, ולמען ילדים חולים וקשישים בפרט. השיטה שהתפרסמה בסרט פאטץ` אדאמס, הוכחה כמוצלחת ומקצרת תהליכי הבראה.

המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן החל משנת 1994. לרשות כלל הסטודנטים מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון: קרימינולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המדינה, כלכלה ומינהל עסקים ועוד..

מכללת מיטב דש
מכללת מיטב דש

מכללת מיטב דש מיסודו של בית ההשקעות מיטב פועלת מאז 1993 בתחום ההכשרה לשוק ההון והעסקים. הזיקה לחברת השקעות מובילה בשוק ההון מאפשרת ללומדים במכללה לזכות במרצים הטובים והעדכניים ביותר בתחומם.

ג`ובנט
ג`ובנט

ג`ובנט הינו אתר מודעות הדרושים המוביל בישראל,המספק פתרונות תעסוקה איכותיים לקהל מגוון של מחפשי עבודה מכל התחומים.

JJ קוסמטיקס- המכללה לקוסמטיקה
JJ קוסמטיקס- המכללה לקוסמטיקה

מכללת J-J הינה המכללה המובילה והמקצועית בישראל בתחום מקצועות הקוסמטיקה והיופי. את המכללה, הקימה ג’וליה ג’ייקובסון בשיתוף מכללת "תילתן" לרפואה משלימה ומכללת תל אביב כשלנגד עיניה שתי מטרות עיקריות – המטרה הראשונה היא להפוך את מקצועות הקוסמטיקה לאומנות של ממש, והשנייה היא להכשיר את בוגרי המכללה לעבודה בשוק הקוסמטיקה, תוך מתן הכלים הטובים ביותר שילוו אותם לכל אורך הדרך.

מכללת צעד ראשון
מכללת צעד ראשון

המרכז המקצועי המוביל בתחומו בארץ, בכל הקשור להיבטי התפתחות מוטוריים וחושיים אצל תינוקות. המכללה מכשירה את תלמידיה להנחיה בקבוצות ולעבודה פרטנית עם הורים ותינוקות החל מן הלידה ועד גיל שנתיים.

מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

אמסטרדם 11, פתח תקוה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 19/11/2014
שעות פתיחה: ימים א-ה בשעות 17:00-20:00,9:00-12:00
כמות צפיות: 6462
דרוג: 4 מתוך 5
כמות תגובות: 1


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור