תגובות
256,010 בתי עסק    53,849 ביקורות
מה המיקום שלך?

ברוש איתן

דרך חברון 61, ירושלים טלפונים: 02-6715905  
הדרוג של ברוש איתן
6
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם ברוש איתן

פרופיל ומידע - ברוש איתן

תגובות על ברוש איתן

הוספת תגובה
5 כוכבים מאת:      
הייתה לי הזכות להיות בטיול של 30 יום באירופה ואיתן היה המדריך ,איתן לא רק מדריך מקצוען אלה אדם שרוצה שהמטיילים איתו יהנו מהטיול יותר מהממוצע המקובל , דוגמא על מנת לחסוך זמן בארוחות הצהריים היה איתן עוצר חצי שעה לפני המקובל וכך תוך חצי שעה כול האוטובוס סיימו לאכול ותוך כדי זה הגיעו כמה וכמה אוטובוסים עים ישראלים אחרים ואנחנו כבר בדרך ימיאה וזה חסך שעות של בזבוז, האמת שהספקנו כמעט פי שניים מכול קבוצה אחרת ואני עד היום זוכר את ההסברים שלו כמו שזה היהי היום ,אני ממליץ בחום רב על הטיולים עם איתן ולא חשוב לאן
התגובה המוערכת ביותר! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
בן אדם בעל מקצוע מעולה רצון להעניק בלי גבולות
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
איתן ברוש- האיש והאגדה!!! מדריך טיולים בחסד- ידען בחסד אדם וחבר שאין שני לו מנהלן ומפקד בעל כריזמה הוביל אותנו- חבורת מטיילם נכבדת בשבילי האנדים על פני האמאזונאס,שנה לאחר מכן בארכיפלג האינדונסי, ובמראות המדהימים של סין המתעוררת,חברתו הביאה אותנו לכמה מבין פלאי תבל- ציצן איצה במקסיקו, החומה הסינית,מצו פיצו בפרו, קורקובדו שבברזיל.זכות גדולה נפלה בחלקנו להכיר אישיות כמוהו. ממליצים בכל לב לדבוק בדמותו ובמהלכו ולחוות חוויות דומות. תודה איתן
מה אתה חושב על התגובה?       
3 כוכבים מאת:      
היי איתן. אני מסכים לכל מלה הנכתבת כאן ואף יותר. אנחנו מציינים אותך באהבה, בכל פעם שמזכירים מדריך טיולים. בינתיים העליתי, ברשותך, ליוטיוב סרטון קצר ובו אתה מזנק ומציל את משקפיו של הגרמני, שנפלו לנחל שם בטיולנו בסלובניה וקרואטיה. אנא חפש ביוטיוב - מבצע איתן. אנחנו רוצים לבוא איתך לסין. מתי אתה יוצא?
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
יצאתי עם איתן לדרום אמריקה. עד היום כבר טיילתי עם הרבה מדריכים אך לא ניתקלתי באדם שהידע, המנהל, החברות הם מעל לכל. אני מאחל לאיתן הרבה בריאות ושעוד הרבה מטיילים יוכלו להנות ממה שיש לאיתן להציע. עלה והצלח.
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
מתוך עשרות טיולים שעשינו ברחבי העולם, אנו יכולים לומר היום בבטחה שהמדריך איתן ברוש , איתו יצאנו לדרום אמריקה, ןפעם שניה לדרום צרפת, הוא מדריך מעולה ואדם נפלא .
מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

דרך חברון 61, ירושלים

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 24/11/2014
כמות צפיות: 6203
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 6


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור