נתור בע"מ

בן יהודה 23, תל אביב    03-5214242  
צור קשר

מוניטין ברשת

נתור בע"מ - 4.5 כוכבים
10 תגובות
הוספת תגובה

10 תגובות על נתור בע"מ

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
בתאריך ה-04/10/12 יצאתי דרככם לטיול של "מיני איטליה" לשמונה ימים, עד לתאריך ה-11/10/12. מאז שאני נערה אני חולמת לנסוע לאיטליה, אני אוהבת כל מה שקשור למדינה הזאת. לא טסתי לחו"ל המון שנים, ובנוסף זו הפעם הראשונה שטסתי לבד, ועוד עם קבוצת אנשים שאינני מכירה. למרות שאני חברותית מטבעי, היו בליבי חששות לגבי אילו אנשים אפגוש, איך אסתדר עם שותפה לחדר שאינני מכירה, איך יהיה המדריך ואיך יהיו הסיורים והמלונות. היום, שבוע לאחר סיום הטיול, אני עדיין בעננים מהטיול המדהים הזה – טיול שלא אשכח לעולם, והרבה מכך זה בזכות המדריך דודי. דודי הוא מדריך ברמה כל-כך גבוהה, עד כדי כך שאני חוששת שאתאכזב בטיול הבא. כן, דודי בהחלט מהווה רף ציפיות גבוה לבאות. ראשית, לדודי ידע רב בנושאים רבים ומגוונים: בהיסטוריה, בארכיאולוגיה, בגיאוגרפיה ובאמנות. אין דבר שדודי נשאל והוא לא ידע להשיב עליו. דודי מכיר את אורח החיים האיטלקי מצוין, והעביר לנו את הידע שלו אודות ארץ המגף בצורה מרתקת ומלאת הומור.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
טיול לאיטליה חופשה בראש שקט מיני איטליה עם המדריך דודי מרדכי המקצועי והמקסים במדריכים בארץ מדריך שיודע את החומר במלואו ההסטוריה של איטליה סיפורים ספרים מחובר למקום כריזמטי ורגיש לכל אדם ואדם. קשוב לאנשיו נעים חכם יודע בדיוק איך לדבר איך להצחיק ולספר בדיחה באמצע , מתי לנוח ולנשום מכיר את המקומות היטב ויודע למצוא כל אחד שהולך לו לאיבוד . דובר מספר שפות היטב איטלקית צרפתית אנגלית ועוד בלי בעייה , דודי מרדכי התברכת בחוכמה ,,,, והחוכמה זה כח ועוצמה אין מה לעשות ! אבל אתה קודם כל בן אדם נפלא ורגיש ומתוק ויש לי רק להודות לך על כך , נהנית בטיול המהמם והקסום עם האווירה הנינוחה , הבטוחה ותודות לך שהובלת את הקבוצה אל תוך טיול בלתי נשכח ביופיו מזג האוויר חייך חיוך נפלא אלינו יצא טיול מ ה מ ם להתראות בטיולים הבאים עם אותו מדריך הלוואי דודי מרדכי .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שלום לכם, שמי חוה שם-טוב ואני הייתי בטיול מאורגן דרך סוכנות הנסיעות איסתא שעובדת עימכם נתור, בטיול מיני איטליה למשך 8 ימים. שהמדריך מדרכי דודי הדריך בטיול זה. רצוני לשבח את המדריך מרדכי דודי כי עשה את עבודתו בצורה המקצועית והטובה ביותר, עזר כשהיה צורך, והיה מאוד בקיא בהדרכה ובהיסטוריה של איטליה. אני חוה מאוד מרוצה ממנו והייתי מוכנה בטיול הבא שלי בעתיד להיות שוב תחת הדרכתו מכיוון שאני סומכת עליו כי יהיה שם שוב כמו הפעם ויעזור בעת הצורך , הוא מקנה ביטחון ותחושה שיש למי לפנות בעת הצורך. רצוני להמליץ עליו כמדריך לכל טיול שאליו הוא מצטרף כמדריך ולומר שכל קבוצה תמצא את עצמה בידיים טובות ובטוחות. בהכרת תודה מכם החברה על טיול נפלא זה ומדריך מקצועי שנשלח על ידכם, חוה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
טיול מיני איטליה שנערך בין 4/10.12 עד 11.10.12 עם חברת נתור בהדרכת דודי מרדכי, אדם משכמו ומעלה,הידע הנרחב בתחום הגיאוגרפיה,היסטוריה ועוד הפיכו בטיול חיים כאילו אנו חיים באותה תקופה. גם החיים בהווה האיטלקי - הידע שלו חבל"ז... אני אישית, היו לי קצת קשיים בהליכה, אבל בזכותו ,התעליתי על כאביי והלכתי... בקיצור טירונות של שבוע מדהים.טיול נ ה ד ר !!!!!!!!! כן יירבו כמותו!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
מעל חודש אני ממתין לתגובה של נתור על מכתב תלונה בקשר לטיול מאורגן לסיציליה , תזכורת הועברה לאחר שבועיים מיום הפנייה ואין מענה . זלזול וחוצפה , כנראה שרק תביעה משפטית מביאה את נתור להתייחס !!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
נסענו אני ובתי עם נתור לצפון איטליה ושוייץ ניהננו מאוד המדריך היה מקסים טוב עם ילדים המדריך עודד גונן העביר לנו את הטיול בצורה יפה וציורית הטיול היה מאוד מוצלח לכן מגיע לו את כל הציונים על הצלחת הטיול בכבוד רב היה מאוד כיף ואנחנו נמשיך לנסוע עם נתור בכבוד רב שם טוב שושנה ודקל
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
בתאריך 1.7.09 יצאנו לטיול מאורגן במיני איטליה לי ובעלי זהו טיול מאורגן ראשון, אשר עבר בהצלחה וזאת בזכותו הבלעדית של המדריך החביב הנעים, האדיב עם יכולת נתינה אשר כנראה נולד עימה. ובעל הידע הרב והיכולת לספר לנו ולנסות ולהעביר אלינו את ההיסטוריה של איטליה כאילו אנו באיזה מחזה והוא השחקן בעל אלף הדמויות.לרגע לא השתעממנו. אני ובעלי רוצים להודות לחברת הנסיעות נתור שיש בידיהם מדריך מדהים מר דודי מרדכי.לטיולים הבאים רק איתו נצא.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
ראשית ברצוננו לציין לשבח את ,בת שבע רגב שהדריכה את קבוצתנו בטיול לרוסיה בתאריכים- 27.6.12 - 4.7.12 בת שבע הפגינה כישרון וידע מושלם בכל אתר בו ביקרנו ,זכינו למדריכה עם יכולת ארגונית מהמעלה הראשונה ואתם יכולים להתגאות בה. ההערה היחידה לטיולנו ,מתיחסת למלון : Park Inn בסן פטרסבורג, שהשאיר לנו טעם נפגם ועוגמת נפש מהשירות הלקוי בארוחות הבוקר והערב . מה שהתחולל בחדרי האוכל ,עבר כל גבול : חסרו מקומות ישיבה , המזון נעלם כהרף עין והצוות התקשה להתגבר על הבלגן. המלון אירח עשרות קבוצות בעת ובעונה אחת,וזו אולי הבעיה האקוטית. אנו מאד ממליצים שחברת נתור ,לא תשלח קבוצות לאותו מלון שמתקשה "ארגונית"לפתור בעית העומס בחדרי האוכל.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
טיול לפרובנס והרביירה 8/8/2011 . סימה בראל ! מדריכת טיולים למופת , דאגה לכל פרט בטיול , יחס אישי כל מטייל כפרט , ויחס לכלל הקבוצה . בעלת ידע רב במסלול הטיול וידעה כיצד להעביר זאת למטיילים . לא היה רגע דל בטיול . במקרים שהיה צורך בעזרה אישית ידעה לתת מענה מתאים לכל בעיה . והחשוב מכל ידעה ללכד את הקבוצה ולשמש לכולם דוגמא . אשרי חברת הטיולים שיש לה מדריכים מסוגה. יורם אלון
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
הטיול לריביירה הצרפתית אשר התקיים בחודש מאי 2014 נחל אכזבה רבה המדריכה סימה ברטל לא התמצאה בדרכים בזבזנו זמן רב לריק ראו הוזהרתם
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות נתור בע"מ

נתור היא חברת תיירות המארגנת טיולים מאורגנים, חבילות נופש וספא, אירועי ספורט ובידור. החברה מוכרת באמצעות סוכניה חבילות ליחידים וקבוצות במחירים נוחים ובשירות איכותי בהתאם לחזון החברה. חברת נתור דואגת לכל אחד מהלקוחות שלה, שיהנה מכל התנאים להם הוא זקוק בנסיעתו לחו"ל, אחרי בדיקה מדוקדקת ומקיפה מול הגורמים הרלבנטיים בחו"ל.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 03/10/2015
כמות צפיות: 21540
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 10

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה