תגובות
256,010 בתי עסק    53,848 ביקורות
מה המיקום שלך?

משחקי יצירה בע"מ

החרושת 31 , אשדוד טלפונים: 08-8566677  
הדרוג של משחקי יצירה בע"מ
11
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם משחקי יצירה בע"מ

פרופיל ומידע - משחקי יצירה בע"מ


תגובות על משחקי יצירה בע"מ

הוספת תגובה
1 כוכבים מאת:      
בני קיבל משחק "טכנו קארטינג" הכולל 180 חלקים בתוך האריזה אין הוראות למרות שמצויין כי יש אין שום אפשרות להרכיב את המשחק ללא ההוראות אין לחברה אתר אינטרנט שבה ניתן להוריד את ההוראות אנו מאוד מאוכזבים כל המשחק לא שווה ללא ההוראות
התגובה המוערכת ביותר! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
רכשתי משחק "בונים פריסקופ" שבו אחד החלקים היה חסר. פניתי לחברה ומיד קיבלתי את החלק החסר בתוספת משחק נוסף כפיצוי על עגמת נפש. תודה ויישר כח למחלקת שירות הלקוחות של חברת יצירה בע"מ.
מה אתה חושב על התגובה?       
1 כוכבים מאת:      
קיבלנו מתנה משחק בשם אוצרות במטבעות,לצערי במשחק חסר מטבע,בתכולה מצוין שיש בגוש 6 מטבעות,חפרנו וחפרנו,וגילינו רק 5! גם אחרי שטיפה וניגוב המטבעות,זה נראה גרוע,רחוק מאוד ממה שמופיע על גב הקופסא,זה בהחלט לא דבר שילדים רוצים לענוד על הצואר. חבל מאוד,הרעיון מקסים,הילדים התלהבו מאוד בהתחלה אך התוצאה לוקה בחסר!!
מה אתה חושב על התגובה?       
1 כוכבים מאת:      
קניתי לביתי את המשחק "ניגודים" של חברת יצירה. על קלפי המשחק אמורים להיות כתובות המילים אך המילים חתוכות באמצע ועל חלק מהכרטיסיות יש מין צבע כאילו עשו טסט לצבע שעל הכרטיסיות. אכזבה דיי גדולה. אין טלפון לשירות לקוחות וחבל. לדעתי ההפסד שלהם כי זאת הפעם האחרונה שאני אקנה מוצר מהם.
מה אתה חושב על התגובה?       
2 כוכבים מאת:      
במהלך השנים קנינו משחקי יצירה רבים. הרעיונות מדהימים! הביצוע - לא משהו. טכנו קארטינג - חלקים הוחלפו באחרים ואין הגה. מכונת גלידה - השלישית שהחלפנו עבדה. חלקית בלבד. מעולם לא יצאה לנו גלידה - רק מעין ארטיק בצורה של הקופסה. קעקועים - פיתחנו אלרגיה. לא קונה יצירה יותר.
מה אתה חושב על התגובה?       
1 כוכבים מאת:      
קניתי משחק יצירה, "קישוטים למסיבה". חסרים בו: שפופרת דבק, ואבני חן צבעוניות, אין על האריזה טלפון של שרות לקוחות אליו ניתן לפנות. כתוב שרוך צבעוני, השרוך שהתקבל שחור. כתוב כ 40 אבני חן צבעוניות, התקבלו 15 אבני חן שקופות. לא מומלץ.
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
מוצרי הבניה מלבנים מדהימים - שעות של איכות עם הילדים. הדברים יצאו מדהימים. הטירה המצודה ובית החלומות. לא היה חסר דבר.
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
אני מכיר את משחקי יצירה בתור בעל עסק של חנות צעצועים כבר יותר מ6 שנים וכל פעם אני מופתע לטובה עד כמה שהסחורה שלהם מעולה.המוצרים שלהם הם המוצרים הכי אהובים על הלקוחות שלי ואם הלקוחות שלי מרוצים מהם אני עוד יותר.
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
אנ י קניתי לבני שלושה ממשחקי המהנדס הצעיר-מנוע חשמלי פעמון מצלצל וגנרטור. דבר ראשון זאת שמעליי את טועה בהחלט ואת צריכה ללכת לחנות שממנה קנית את המוצר ולהראות להם את הבעיה והם ייתנו לך אחד חדש! דבר שני כל המוצרים שקניתי עבדו מדהים ולימדו את בני איך המנוע פועל ואיך הפעמון מצלצל וחוץ מהאפשרות לקנות סוללות בכדי להפעיל את המוצרים בעזרת הגנרטור ניתן להפעיל את המוצרים השונים שכך ניתן גם לחסוך כסף. בשורה התחתונה משחקי יצירה בע"ם הם אחלה חברה .
מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
רכשתי משחק של חברת יציר "אות-מילה-תמונה". בתוך הקופסה חסרים כל הקלפים עם המילה והתברר לי כי אני לא היחידה שיש לה בעיה עם המשחק. הגננת של הבן שלי פנתה אליהם ואף אחד עד עכשיו לא החזיר לה את הכסף או לחלופין תיקן את הטעות.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       
5 כוכבים מאת:      
משחקי יצירה בע"מ קניתי לנכדיי פזל"מכוניות תצרף רצפת ענק".כשפתחתי את הקופסה התברר שחסר חלק.יצרתי קשר עם החברה ותוך זמן קצר קבלתי פזל חדש. ובנוסף על עוגמת הנפש צורף משחק "מלחמה עם מכוניות".אני רוצה להודות לחברה על השרות האדיב והמהיר.
מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

החרושת   31 , אשדוד

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/11/2014
כמות צפיות: 20286
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 11


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור