תגובות
235,878 בתי עסק    38,762 ביקורות
מה המיקום שלך?
> > > איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL

איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL

מושב בני דרור באזור השרון, 7 דק' נסיעה מצומת רעננה צפון כביש 4 לכיוון צפון צומת דרור, בני דרור טלפונים: 09-7969145  050-2777267
הדרוג של איריס לוי קוסמטיקאית..
1
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

פרופיל ומידע - איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL

טיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL - קרן אור, טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות - רואקוטן ואנטיביוטיקה, וללא תופעות לוואי - טיפולי אקנה בגיל מבוגר, אקנה בגיל 30, אקנה בגב, אקנה בגוף, אקנה בישבן, אקנה על רקע הורמונאלי, אקנה הריון, אקנה וסבוריאה בפנים, אקנה בגיל ההתבגרות. הבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL - הבהרת כתמי אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור, כתמי שמש וכתמי הריון בשילוב תוספי תזונה ייחודיים העובדים על הסימפטום ותכשירים פרא-רפואיים המיועדים לשמר את מצב העור.. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב - 80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה. מהו הטיפול בטכנולוגיית IPL? בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים באקנה המבוססים על מקורות אור ולייזרים. החידוש המהותי ביותר בטיפול באקנה בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור באקנה, פצעי הבגרות בעזרת קרן אור. דגם I-PULSE יוצר באנגליה והוא פרי פיתוח חדשני של רופאים מאוניברסיטת וולס ונמצא בשימוש ב-11 מדינות בעולם כולל יפן. מהי היעילות בטכנולוגיית IPL לטווח הרחוק? טיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה. התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו הנמשך כשעתיים. במהלך הטיפול עובר האזור הנגוע ניקוי ניקוז חיטוי ושימור בתכשירים פרא-רפואיים והיפו אלרגניים כטיפול ארוך טווח המונע את הצורך בשימוש בתרופות - רואקוטן ואנטיביוטיקה. ניסיון מצטבר בארץ ובעולם מראה שניתן להגיע להטבה ניכרת לאחר כ-4 טיפולים בהפרש של שבוע או חודש בין הטיפולים. טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים הנלווים לעור אקנתי, הבהרת כתמי אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור . מהם היתרונות בטכנולוגיית IPL - לטווח הרחוק? אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, ניתן לחזור מיד לשגרה. הטיפול מתאים לבני נוער ומבוגרים בריאים.

תגובות על איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, פצעי בגרות בטכנולוגיית IPL

הוספת תגובה
5 כוכבים מאת:      
הגעתי לאיריס מיואשת ומאוכזבת מכל רופאי העור שהציעו לי משחות קרמים כדורים שלא עבדו וטיפולי קוסמטיקה שלא נתנו שום הטבה. אצל איריס עם המומחיות, המקצועיות, התכשירים המתאימים והטכנולוגייה החדשה IPL זה פשוט עזר ועבר והיום אני שוב יכולה אפילו למרוח מייקאפ ללא חשש, והכל בעזרתה של איריס שמבטיחה ומקיימת.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?