מה המיקום שלך?
דינמיקה סלולר באר שבע

דינמיקה סלולר באר שבע

מוצרי תקשורת
תחומי פעילות: טלפונים סלולריים

סניפים של דינמיקה סלולר

הוסף תגובה וזכה ב - iPad
צומת אלי כהן, קניון הנגב באר שבע
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דרך חברון 21 באר שבע

סניפים של דינמיקה סלולר

רוצה לדעת איזה סניף של דינמיקה סלולר הכי קרוב אליך?
מצא סניפים של דינמיקה סלולר לפי עיר
יש לבחור עיר מהרשימה למעלה

רשתות נוספות בתחום טלפונים סלולריים


מירס בבאר שבע

מירסמירס תקשורת הוקמה ב1998 והיא כיום ספקית שירותי תקשורת סלולרית הרביעית בגודלה בישראל. חברת מירס מציעה שירותי תקשורת שונים למגזר הפרטי, העסקי והביטחוני. בין היתר מספקת החברה שירותי טלפוניה, שירותי תוכן,..

סלקום בבאר שבע

סלקוםחברת סלקום היא חברת הסלולאר המובילה בישראל עם קרוב ל-4 מיליון לקוחות. החברה הוקמה ב-1994 והיתה לחברה השנייה בתחום זה ובכך היא פתחה את שוק הסלולאר לתחרות. במהלך השנים הפכה החברה למובילה בתחום..

פלאפון בבאר שבע

פלאפוןרשת פלאפון היא רשת הסלולאר הוותיקה בישראל. הרשת הוקמה ב-1986 על ידי חברות מוטורולה ותדיראן, ובשנת 2004 היא נרכשה על ידי חברת בזק. לרשת סלולאר למעלה משניים וחצי מיליון לקוחות ועובדים בה למעלה..

אורנג' בבאר שבע

אורנג'חברת אורנג' פעילה בישראל תחת חברת פרטנר תקשורת משנת 1999 , עת נכנסה לשוק הסלולאר כחברה השלישית. כיום יש לחברה למעלה מ-2.9 מיליון לקוחות והיא נחשבת לחברה השנייה בגודלה בישראל. חברת אורנג' מעניקה..

הוט מובייל בבאר שבע

הוט מוביילHOT mobile מפעילה רשת סלולר מתקדמת, ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות תקשורת מתקדמים. לרשת הוט מובייל סניפי שירות בכל הארץ, לתיקון ציוד סלולרי ורכישה. כמו כן לרשת מוקדי טלפונים איכותיים..

YouPhone בבאר שבע

YouPhoneחברת יופון החלה את פעילותה בקרב הציבור בשנת 2012, אחרי שזכתה לרישיון הפעלה סלולרי ממשרד התקשורת. החברה היא חלק מקבוצת אלון, שמפעילה בין היתר את תחנות הדלק אלון ואת כרטיס לקוחות YOU. חברת יופון מאפשרת..

הדרוג של דינמיקה סלולר

דרוג כולל: [ 70 מתוך 5 - 1 מדרגים]