מה המיקום שלך?
TOGO באר שבע

TOGO באר שבע

נעליים
תחומי פעילות: חנויות נעליים

סניפים של TOGO

1
תגובות
דרך חברון 21 , מתחם B7 באר שבע
בפעם הראשונה קניתי לביתי בת ה 8 נעלי בובה שלא החזיקו עד לסוף של אותו שבוע, לפני עשרה ימים השתכנעתי שוב לרכוש לה זוג מגפיים זאת לאחר שציינתי בפני המוכרת את אי שביעות רצוני בפעם שעברה, היא כמובן מצידה הבטיחה שאם תהייה בעיה הם מיד מחליפים ושוב כמו חיזיון חוזר הילדה הלכה עם המגף ליום הולדת הפלא ופלא העור של המגף נקרע.כשניגשנו להחליף לא הסכימו להחליף כי..

תגובות אחרונות עבור TOGO בבאר שבע

1 כוכבים מאת: Adi       14/01/2014
בפעם הראשונה קניתי לביתי בת ה 8 נעלי בובה שלא החזיקו עד לסוף של אותו שבוע, לפני עשרה ימים השתכנעתי שוב לרכוש לה זוג מגפיים זאת לאחר שציינתי בפני המוכרת את אי שביעות רצוני בפעם שעברה, היא כמובן מצידה הבטיחה שאם תהייה בעיה הם מיד מחליפים ושוב כמו חיזיון חוזר הילדה הלכה עם המגף ליום הולדת הפלא ופלא העור של המגף נקרע.כשניגשנו להחליף לא הסכימו להחליף כי לא הייתה לי חשבנית מקורית למרות שהבאתי חשבונית אשראי שמראה את כול הפרטים הנדרשים ולמרות שכשרוכשים באשראי אין כול בעיה לאתר את חשבונית הקנייה בקיצור הפעם למדתי את הלקח...
תגובה עבור: TO GO דרך חברון 21 , מתחם B7 באר שבע

סניפים של TOGO

רוצה לדעת איזה סניף של TOGO הכי קרוב אליך?

רשתות נוספות בתחום חנויות נעליים


נעלי גזית בבאר שבע

נעלי גזיתרשת גזית היא אחת מרשתות הנעליים הגדולות והרעננות בישראל. ברשת תוכלו למצוא מגוון גדול של נעליים, לנשים ולגברים בכל הסוגים ובכל הצבעים.

Weekend בבאר שבע

WeekendWeekend היא רשת חנויות הנעלה בפריסה ארצית אשר נוסדה בשנת 2002 ע"י מומחים בעלי שנות נסיון, ידע ומוניטין רב בשוק ההנעלה והאופנה חזונם לשווק מוצרי הנעלה איכותיים לקהלי יעד מגוונים תוך שימת דגש על עיצוב..

נעלי אלדו בבאר שבע

נעלי אלדורשת נעלי הנשים הבינלאומית אלדו, מפעילה בעולם קרוב ל1000 חנויות ב37 מדינות, ובפרט בישראל היא מפעילה 27 סניפים בקניונים ומרכזי קניות מרכזיים. רשת אלדו מציגה ללקוחותיה, קולקציות נעליים משתנות, הן נעלי..

טבע נאות בבאר שבע

טבע נאותרשת טבע נאות הוקמה בשנת 1942 , מאז ועד היום, היא נחשבת לאחת מרשתות הנעליים המובילות בישראל וכן זוכה להצלחה מסחררת בעולם עם למעלה מ-600 נקודות מכירה שונות על גבי הגלובוס. מאחורי הרעיון של טבע נאות..

nine west בבאר שבע

nine westרשת "ניין ווסט" היא רשת בינלאומית המתמחה בשיווק נעליים, תכשיטים וגרביים לנשים. לרשת 18 חנויות דגל ו50 נקודות מכירה ברחבי ישראל. נעלי "ניין ווסט" נחשבים לאיכותיים וזוכים לאהדה רבה בקרב נשים מכל..

נעלי נמרוד בבאר שבע

נעלי נמרודנעלי נימרוד היא לא רק החברה המובילה בישראל בתחום ההנעלה, אלא שהיא אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום. החברה פעילה מתחילת המאה ה-20 וכבר ארבע דורות של ישראלים נעלו את נעליה במהלך השנים. למעלה משישים..

נעלי מרקו בבאר שבע

נעלי מרקורשת נעלי מרקו קיימת למעלה מ-25 שנה וכוללת למעלה מ-15 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מנוהלת על ידי צוות משפחתי שהקים אותה ומפעיל אותה גם היום. רשת נעלי מרקו מציעה ללקוחותיה נעליים , מגפיים וסנדליים לגברים..

קרוקס בבאר שבע

קרוקסנעלי קרוקס התגלו לעולם בשנת 2002, , בעת תצוגה יאכטות שנערכה בדרום אה"ב. ההצלחה של הנעל בתצוגה ומכירותיה כמו לחמניות חמות, הביאו לפריצתה בשוק הנעליים אשר איפשר לבעלי מקצוע מתחומים שונים ובני מגזרים..

הדרוג של TOGO

דרוג כולל: [ 117 מתוך 5 - 1 מדרגים]