מה המיקום שלך?
מחסני חשמל חדרה

מחסני חשמל חדרה

מוצרי חשמל
תחומי פעילות: מוצרי חשמל ביתיים

סניפים של מחסני חשמל

2
תגובות
דוד שמעוני 42 חדרה
ביום שישי (אתמול) קניתי מצלמה בסניף שנמצא בביג פרדס חנה. הגעתי הבייתה, הטענתי את הסוללה כנדרש והדלקתי את המצלמה, אך להפתעתי היא לא פעלה! קיבלתי הודעת שגיאה. לא ייתכן שמצלמה חדשה (!!) כן חדשה! לא תצוגה, לא מחודשת או כל דבר אחר- חדש, ולא עובדת. במוצאי שבת ניגשתי שוב לסניף כדי להחליף את המצלמה, אך נענתי בסירוב. לא ייתכן שאקנה מצלמה חדשה שלא עובדת ולא..

תגובות אחרונות עבור מחסני חשמל בחדרה

1 כוכבים מאת: מירי    גולש פעיל באתר    23/02/2013
ביום שישי (אתמול) קניתי מצלמה בסניף שנמצא בביג פרדס חנה. הגעתי הבייתה, הטענתי את הסוללה כנדרש והדלקתי את המצלמה, אך להפתעתי היא לא פעלה! קיבלתי הודעת שגיאה. לא ייתכן שמצלמה חדשה (!!) כן חדשה! לא תצוגה, לא מחודשת או כל דבר אחר- חדש, ולא עובדת. במוצאי שבת ניגשתי שוב לסניף כדי להחליף את המצלמה, אך נענתי בסירוב. לא ייתכן שאקנה מצלמה חדשה שלא עובדת ולא אקבל שירות, לא אוכל להחזיר\להחליף! בושה של שירות ובושה למקום!
תגובה עבור: מחסני חשמל דוד שמעוני 42 חדרה
4 כוכבים מאת: לירז       18/11/2011
שרות אדיב , אפשר למצוא מוצרים טובים לכל כיס לדעתי קניתי פעם אחת לראות מה זה כל הפירסום יצאתי מרוצה וחזרתי שוב עובדים עם חיוך מקום חם
תגובה עבור: מחסני חשמל דוד שמעוני 42 חדרה

סניפים של מחסני חשמל

רוצה לדעת איזה סניף של מחסני חשמל הכי קרוב אליך?

רשתות נוספות בתחום מוצרי חשמל ביתיים


טרקלין חשמל בחדרה

טרקלין חשמלרשת טרקלין חשמל בע"מ הוקמה ב1948 בחיפה, החל מ1977 היא נבנתה כרשת אשר סניפיה, 48 במספר, פזורים ברחבי הארץ. טרקלין חשמל מוכרת ללקוחותיה בזכות אמינות השירות שלה ובאיכות מוצריה. הרשת משווקת מוצרי חשמל..

א.ל.מ בחדרה

א.ל.מא.ל.מ רשת חשמל ואלקטרוניקה נחשבת לאחת הרשתות הגדולות בארץ בתחומה. הרשת מבית מיניליין , כוללת למעלה מ-30 סניפים ברחבי הארץ. כולם ממוקמים באיזורי מסחר מרכזיים לרווחת הלקוחות. רשת א.ל.מ, מוכרת מוצרי..

בזק סטור בחדרה

בזק סטוררשת בזק סטור, היא רשת החנויות של חברת בזק. לרשת סניפים בלמעלה מ-15 מוקדים בישראל. בכל אחת מהחנויות ניתן לרכוש את מוצרי בזק וכן מוצרי טלפוניה, מחשבים, אינטרנט, גאדג'טים , נגני מוזיקה, מוצרי אחסון..

הדרוג של מחסני חשמל

דרוג כולל: [ 119 מתוך 5 - 2 מדרגים]