מה המיקום שלך?
מדריך עסקים > רשתות > רשתות בתחום מטבחים > מטבחי זיו > מטבחי זיו בראשון לציון
מטבחי זיו ראשון לציון

מטבחי זיו ראשון לציון

תחומי פעילות: מטבחים

סניפים של מטבחי זיו

3
תגובות
ילדי טהרן ראשון לציון
כנראה שדברים השתנו מאז, היחס היה לבבי משולב בתחושה קלה של חוסר סובלנות מצד אשת המכירות שהתהדרה בכינוי "מעצבת". לאחר גיהוץ כרטיס האשראי הפכנו ללא רלוונטיים, חוסר הסובלנות הפך למופגן, שיחות רבות לא נענו מכיוון שה"מעצבת" בפגישה. לאחר ההתקנה התגלו מספר ליקויים (לדוגמא, מגירת הבקבוקים חסומה ע"י מגירה עמוקה מעליה, מדף שהבטיחו ולא הגיע ועוד..), השירות..

תגובות אחרונות עבור מטבחי זיו בראשון לציון

1 כוכבים מאת: טניה       06/06/2014
ברצוננו לשתף בחוויית הקנייה מהחברה, ובחוסר האכפתיות ומקצועיות של מנהל הסניף בראשון לציון, אשר לא מטפל בשום צורה בבעיות שמעלים בפניו , לא מראה רצון או נכונות לעזור ואף פעם לא זמין! במהלך הרכישה היו מאוד נחמדים אלינו לבביים ואכפתיים מאוד, נתנו מענה בכל פעם שהצטרכנו ושיתפו פעולה. רגע לאחר התשלום התהפכו היוצרות והנחמדות והלבביות נהפכו לחוסר אכפתיות, חוסר סבלנות ומתן הרגשה שאנו מציקים . אינספור הודעות ,אימיילים וטלפונים שמשאירים לא מקבלות מענה וכאשר כבר יש מענה לאחר המתנה מאוד מאוד ממושכת (שבועות לצורך העניין ), אנו מקבלים אינספור הבטחות שלא ממומשות ולא מבוססות ! אין שום אישור או אסמכתא לכך שהעניין הבעייתי נמצא בטיפול ועלנו להסתמך אך ורק על הבטחתו חסרת השחר של מנהל הסניף . המסר האחרון בשיחה היה - אין לי זמן אליכם, יש לי לקוחות אחרים שחשובים יותר, אין לי תשובות, לא יודע מתי יהיו ואם זה לא מספק אתכם אני אפסיק בכלל לטפל בבקשות שלכם.
תגובה עבור: מטבחי זיו ילדי טהרן ראשון לציון
1 כוכבים מאת: ירון שגב       19/08/2013
כנראה שדברים השתנו מאז, היחס היה לבבי משולב בתחושה קלה של חוסר סובלנות מצד אשת המכירות שהתהדרה בכינוי "מעצבת". לאחר גיהוץ כרטיס האשראי הפכנו ללא רלוונטיים, חוסר הסובלנות הפך למופגן, שיחות רבות לא נענו מכיוון שה"מעצבת" בפגישה. לאחר ההתקנה התגלו מספר ליקויים (לדוגמא, מגירת הבקבוקים חסומה ע"י מגירה עמוקה מעליה, מדף שהבטיחו ולא הגיע ועוד..), השירות המהולל של מטבחי זיו הפנה לשירות הודעות, ההודעות לא נענו, יעצו לנו לשלוח פקס. התהליך כולו היה לא נעים ובאופן כללי נתנו לנו את התחושה שעושים לנו טובה שמדברים איתנו, כאילו לא שילמנו עשרות אלפי שקלים. מילה טובה אחת יש לי להגיד על צוות ההתקנה שהיה מקצועי ואדיב, בדיעבד הסתבר שמדובר בקבלן חיצוני.
תגובה עבור: מטבחי זיו ילדי טהרן ראשון לציון
5 כוכבים מאת: אשור יהודה       13/03/2013
בשנת 2000 רכשתי מטבח אצל מטבחי זיו ברצוני לציין את המקצוענות של עובדי החברה את היחס החם והלבבי שקיבלתי הן מהמעצבת מאנשי המכירות ובכלל,המחיר היה הוגן המטבח חרף גילו-13 שנה עדיין ניראה כחדש לא חל שום קילקול או ליקוי כל שהו,כל האביזרים במקום החלקים המכניים תקינים לחלוטין ממליץ בחום אם לקנות מטבח אז רק מזיו מטבים השקט הנפשי שלכם,לשנים ארוכות ארוכות,
תגובה עבור: מטבחי זיו ילדי טהרן ראשון לציון

סניפים של מטבחי זיו

רוצה לדעת איזה סניף של מטבחי זיו הכי קרוב אליך?

רשתות נוספות בתחום מטבחים


רגבה מטבחים בראשון לציון

רגבה מטבחיםרגבה מטבחים הוקמה בשנת 1964 וכיום היא החברה המובילה את עיצוב, ייצור ושווק מטבחים בישראל. מפעל הייצור של רגבה משתרע על פני 12,000 מ"ר ומצויים בו אמצעי המיכון החדישים ביותר הקיימים בשוק הנגרות בכלל..

מטבחי סמל בראשון לציון

מטבחי סמלמטבחי סמל קיימים כבר כ-25 שנה, ולהם 5 סניפים בישראל. הרשת מעצבת מטבחים ויודעת להתאים את תכנונם על פי דרישת הלקוח. החברה משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר בשוק והשתתפה גם במספר פרוייקטי בינוי חשובים..

דקור מטבחים בראשון לציון

דקור מטבחיםדקור מטבחים הוקמה בשנת 1978 ושולבו בתכנוני מטבחיה תפיסות ארכיטקטוניות מאסכולות שונות ורעיונות עיצוב מקוריים וחדשניים המקנים למערכות המטבח מראה אלגנטי, קלאסי, טבעי ואיכותי. בתכנון המטבחים מושם דגש רב..

מטבחי לוגת בראשון לציון

מטבחי לוגתחברת מטבחי לוגת החלה את דרכה בשנת 1985 והפכה במשך השנים לאחת החברות המובילות בארץ המייצרת ומשווקת מטבחים וארונות אמבט. חברת לוגת אינה מתפשרת על טיב החומרים שמהם עשויים המטבחים וארונות האמבט,..

אביבי מטבחים בראשון לציון

אביבי מטבחיםחברת אביבי מטבחים מתכננת, מעצבת, בונה ומספקת מטבחים איכותיים כבר למעלה מ-35 שנה. מעצבי החברה ועובדיה ערוכים להקשיב, לדקדק בפרטים ולספק לכם – יזמים, אדריכלים ופרטיים - מטבחים ומוצרים משלימים אשר יהפכו..

מטבחי טופז בראשון לציון

מטבחי טופזרשת טופז מטבחים הוקמה לפני למעלה מארבעים שנה ומאז הקמתה היא נחשבת לאחת החברתות המובילות בתחום. בעשרות אלפי בתים בישראל מותקנים מטבחי טופז, מה שהפך את הרשת לחלק מהזיכרון הישראלי. טופז מטבחים מהווה..

הדרוג של מטבחי זיו

דרוג כולל: [ 12 מתוך 5 - 3 מדרגים]