מה המיקום שלך?
ACE פתח תקוה

ACE פתח תקוה

עשה זאת בעצמך
תחומי פעילות: עשה זאת בעצמך

סניפים של ACE

1
תגובות
פאוור סנטר ירקונים, פתח תקווה פתח תקוה
בחג פסח האחרון קיבלתי תוי קניה מכל מיני סוגים,היה לי קשה לממש את כולם כי ברוב המקומות טענו שלא מכבדים תוים אלו אלא רק במקום כזה או אחר. ניגשתי לאייס פ"ת ביצעתי קניה .של מוצרים לבית בסך 1000 שח (הייתי חייבת בכל מקרה גם אם לא בתווים אז בתנאי תש אחרים) הגעתי לקופה עמוסה בשתי עגלות, הקופאית היית אדיבה,ערכה לי את החשבון(וגם ייעצה לי כי קצת הלכתי..

תגובות אחרונות עבור ACE בפתח תקוה

5 כוכבים מאת: אורה    גולש פעיל מאוד באתר    20/06/2010
בחג פסח האחרון קיבלתי תוי קניה מכל מיני סוגים,היה לי קשה לממש את כולם כי ברוב המקומות טענו שלא מכבדים תוים אלו אלא רק במקום כזה או אחר. ניגשתי לאייס פ"ת ביצעתי קניה .של מוצרים לבית בסך 1000 שח (הייתי חייבת בכל מקרה גם אם לא בתווים אז בתנאי תש אחרים) הגעתי לקופה עמוסה בשתי עגלות, הקופאית היית אדיבה,ערכה לי את החשבון(וגם ייעצה לי כי קצת הלכתי לאיבוד,לדוגמא לקחתי שטיחון אמרה לי קחי עוד אחד כי זה 1+1) נתתי לה את כל סוגי השוברים,כיבדה את כולם ועוד החזירה לי עודף. הייתי מאוד מרוצה ולכן רוצה להמליץ.
תגובה עבור: אייס פאוור סנטר ירקונים, פתח תקווה פתח תקוה

סניפים של ACE

רוצה לדעת איזה סניף של ACE הכי קרוב אליך?

רשתות נוספות בתחום עשה זאת בעצמך


אוטו דיפו בפתח תקוה

אוטו דיפואוטודיפו היא רשת קמעונאית היחידה בישראל בתחום הרכב. לרשת 18 סניפים בפריסה ארצית. בחנויות אוטודיפו ניתן למצוא את כל מוצרי הרכב, שירותי התקנות ועוד. בין היתר חנויות הרשת מוכרות מוצרים כגון, מציגים,..

הדרוג של ACE

דרוג כולל: [ 91 מתוך 5 - 1 מדרגים]