כניסה עם פייסבוק כניסה עם פייסבוק   |   כניסה עם אימייל   |   הרשמה לאתר   |   רשום את העסק שלך בחינם!
תגובות
235,819 בתי עסק    38,700 ביקורות
מדריך עסקים > מודיעין

מדריך מודיעין, עסקים / אתרים במודיעין

באתר תמצאו 382 תגובות עבור 1556 בתי עסק במודיעין
טוען מפה...
החזון שהוביל לתכנונה של מודיעין הושתת על מודל של עיר חדשנית ומודרנית. מודיעין מסמנת עידן חדש בבניין ערים בישראל. ההכרזה של מודיעין כעיר ואם בישראל, בנובמבר 2001, הינה הגשמת חזון, חזון הקמתו מחדש של היישוב היהודי הקדום "מודיעין". העיר ממוקמת בצומת דרכים מרכזית, בין מטרופולין דן וירושלים הבירה, תאכלס עם השלמתה כ-240,000 נפש, ותהפוך בכך לאחת הערים הגדולות בישראל. אץ מודיעין מאכלסים תושבים שבחרו לקשור את עתידם בעיר מודרנית וירוקה במטרה לשפר את איכות חייהם.
עסקים מצטיינים בעיר מודיעין
אדריכלים     אדריכלות / עיצוב פנים    
15
תגובות
נחל ירקון 2/3 מודיעין
מומלץ בחום! המפגש שלי עם ריעות - בעקבות שיפוץ וחידוש המשרד. הדהימה אותי היכולת של ריעות לקלוט את הצרכים האמיתיים שלי ולספק לי פתרונות בזק יעילים, תןך חיסכון אדיר בהוצאת השיפוץ. בנסף, היחס האישי החיוך החם ותשומת הלב המדוקדקת לפרטים שבאמת חשובים ל-י בשילוב עם מקצועיות והכרת פתרונות וחומרים מיוחדים ויחודיים, פשוט הפכו הכל לכיף ונעים. כשרון ענק.
לה גוף
דרוג: ציון: 5
קוסמטיקאיות     הסרת שיער     פדיקור / מניקור     מכוני יופי    
14
תגובות
יגאל ידין 47 מודיעין
הייתי היום בלה גוף. קיבלה אותי פקידה מקסימה בשם שרית .. טיפול פנים כמו הטיפול שעברתי שם. עם חומרים וריחות מדהימים באמת. אחר כך מרחו לי לק לסיום. הגעתי דרך האתר וההמלצות בו, לכן חשתי צורך לחלוק זאת עם כל המעוניינות. היה כיף ואף יותר מזה. נאוה כהן.
אופטיקה / אופטיקאים     אופטומטריסטים    
6
תגובות
נפתלי 7 מודיעין
בחודשים האחרונים הרגשתי ירידה באיכות הראיה. פניתי אל מאיר מאופטיקה "מאיר עיניים" לאחר ששמעתי חוות דעת טובות עליו ממספר לקוחות מרוצים במודיעין. מאיר קיבל אותי בשעה היחידה שהיתה פנויה לי (תשע וחצי בערב) וערך בדיקה יסודית ומקיפה שארכה יותר משעה, לאחר הבדיקה קיבלתי הסבר מלא על התוצאות והותאמו לי משקפי ראיה למרחק. ההסברים על תחושות ואי נעימות שאולי..
תיקון דוד / התקנת דוד     יצרני דודי שמש    
3
תגובות
מעלה נמר 14 מודיעין
פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר
תיקון / טכנאי מחשבים     מחשבים וציוד היקפי    
3
תגובות
שכונת מכבים מודיעין
שלום רב! אני לקוח וותיק של עידן מטכנאי המחשבים שלי מודיעין , עידן מטפל במסירות בכל ארבעת המחשבים שברשות משפחתי . בזאת אני רוצה להמליץ על שירות אישי ומקצועי. כשאני נתקע , וצריך פתרון מידי , אני אף פעם לא נענה בסירוב, גם בשעות מאוחרות אחרי יום העבודה וגם בשבתות, תמיד עם חיוך, סבלנות, ורצון לעזור. תמיד אפשר להרים טלפון להתייעץ, ולקבל תמיד..
חיפושי עסקים בעיר מודיעין