תגובות
236,547 בתי עסק    37,874 ביקורות
מדריך עסקים > מודיעין

מדריך מודיעין, עסקים / אתרים במודיעין

באתר תמצאו 376 תגובות עבור 1552 בתי עסק במודיעין
טוען מפה...
החזון שהוביל לתכנונה של מודיעין הושתת על מודל של עיר חדשנית ומודרנית. מודיעין מסמנת עידן חדש בבניין ערים בישראל. ההכרזה של מודיעין כעיר ואם בישראל, בנובמבר 2001, הינה הגשמת חזון, חזון הקמתו מחדש של היישוב היהודי הקדום "מודיעין". העיר ממוקמת בצומת דרכים מרכזית, בין מטרופולין דן וירושלים הבירה, תאכלס עם השלמתה כ-240,000 נפש, ותהפוך בכך לאחת הערים הגדולות בישראל. אץ מודיעין מאכלסים תושבים שבחרו לקשור את עתידם בעיר מודרנית וירוקה במטרה לשפר את איכות חייהם.
עסקים מצטיינים בעיר מודיעין
אדריכלים     אדריכלות / עיצוב פנים    
15
תגובות
נחל ירקון 2/3 מודיעין
מומלץ בחום! המפגש שלי עם ריעות - בעקבות שיפוץ וחידוש המשרד. הדהימה אותי היכולת של ריעות לקלוט את הצרכים האמיתיים שלי ולספק לי פתרונות בזק יעילים, תןך חיסכון אדיר בהוצאת השיפוץ. בנסף, היחס האישי החיוך החם ותשומת הלב המדוקדקת לפרטים שבאמת חשובים ל-י בשילוב עם מקצועיות והכרת פתרונות וחומרים מיוחדים ויחודיים, פשוט הפכו הכל לכיף ונעים. כשרון ענק.
קבלו פנייה מאדריכל מקצועי
התקשרו עכשיו: 0723312643
קוסמטיקאיות     הסרת שיער     פדיקור / מניקור     מכוני יופי    
14
תגובות
יגאל ידין 47 מודיעין
הייתי היום בלה גוף. קיבלה אותי פקידה מקסימה בשם שרית .. טיפול פנים כמו הטיפול שעברתי שם. עם חומרים וריחות מדהימים באמת. אחר כך מרחו לי לק לסיום. הגעתי דרך האתר וההמלצות בו, לכן חשתי צורך לחלוק זאת עם כל המעוניינות. היה כיף ואף יותר מזה. נאוה כהן.
קבלו הצעה מקוסמטיקאיות מומלצות
תיקון דוד / התקנת דוד     יצרני דודי שמש    
3
תגובות
מעלה נמר 14 מודיעין
פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר פשוט 10 מענה מהיר, וטיפול נהדר, הגיע בדק והחליף דוד שמש בגג רעפים. אשר
קבלו הצעה מטכנאי דודים
התקשרו עכשיו: 0723315650
אופטיקה / אופטיקאים     אופטומטריסטים    
5
תגובות
נפתלי 7 מודיעין
שמי עידן ואני לקוח חדש אצל מאיר, אליו הגעתי בעקבות המלצת קרוב משפחה. אין לי ספק שאחזור אל מאיר, היות והטיפול אצלו היה היסודי והמדויק ביותר שהיה לי עד כה. מעבר לזה, אחרי רכישת עדשות לשנה, מאיר טרח (פעמים) להגיע עד אלי לבית כדי להביא לי את המוצר (על אף שאני לא גר בסביבתו בכלל), וגם כשהיה לי מקרה של עדשה שנקרעה מאיר לא היסס כלל והשיג פיצוי מיידי..
תיקון / טכנאי מחשבים     מחשבים וציוד היקפי    
3
תגובות
שכונת מכבים מודיעין
שלום רב! אני לקוח וותיק של עידן מטכנאי המחשבים שלי מודיעין , עידן מטפל במסירות בכל ארבעת המחשבים שברשות משפחתי . בזאת אני רוצה להמליץ על שירות אישי ומקצועי. כשאני נתקע , וצריך פתרון מידי , אני אף פעם לא נענה בסירוב, גם בשעות מאוחרות אחרי יום העבודה וגם בשבתות, תמיד עם חיוך, סבלנות, ורצון לעזור. תמיד אפשר להרים טלפון להתייעץ, ולקבל תמיד..
קבלו הצעות לתיקון מחשבים
חיפושי עסקים בעיר מודיעין