מה המיקום שלך?
בנק פועלים

בנק פועלים

(243 סניפים)
בנקים
תחומי פעילות: הלוואות / אשראי     בנקים
דרוג הרשת
13
תגובות
4 מתוך 5 הוסף תגובה
אודות הרשת

בנק הפועלים בע"מ נוסד בשנת 1921 על-ידי המוסדות המרכזיים של היישוב באותה עת – ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית של העובדים העבריים בא"י , לרשות הבנק עומדים רשת סניפים ופעילות בנקאית מסחרית ענפה בכל תחומי הבנקאות , הבנק מספק מגוון רחב של שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחותיו כמו- כן, יש לבנק השקעות בעיקר בתחום הביטוח והנדל"ן . עבודתו של הבנק מול עיקר לקוחותיו מתבצעת באמצעות שתי חטיבות: החטיבה העסקית והחטיבה הקמעונאית.

סניפים של בנק פועלים

1
תגובות
ליהו סעדון (ההגנה) 126 אור יהודה
לאחרונה הייתי צריך לבדוק משכנתאות, הגעתי לבנק הפועלים לבחורה בשם לימור שטיפלה בנו עד הסוף, הנחתה אותנו מההתחלה מה אנחנו צריכים להביא וצריכים לעשות, עשתה את הכל על מנת שנקבל את האחוזים הכי טובים ואת המסלול הכי טוב בשבילנו, שומרת איתנו עד היום בקשר רציף עד שנקבל את הצק של המשכנתא. בכל פעם שהיה חסר מסמך או שהיינו צריכים להביא עוד משהו, התקשרה ודאגה..
1
תגובות
ההסתדרות 11 אזור
בבנק הפועלים מרגישים מאושרים זה בנק שכל לקוח מרגיש בבית שירות חבל על הזמן איכות מצוינת הרגשה של הלקוח כהרגשה של לקוח עם כסף לקוח מליונר גם עם אין לך מיליון
1
תגובות
הראשונים 2 גבעת אולגה
השירות והיחס שאני מקבלת מבנק זה בסניף אולגה מעולים, זה לא רק בנק, זה כמו משפחה, עוזרים ויועצים לנו בכל תחומי החיים, אני מאוד מרוצה מהם. לדוגמא, שחפשתי עבודה, אם הם שמעו על מישהו שמחפש עובדים, או מישהו שעובד בחברה כזו וכזו, ישאלו אותם ויעזרו לי לחפש, ממש כיף לגשת לסניף כזה, שנותן יחס מדהים. במיוחד ראויים לציון איילה וסגן מנהל הבנק אבשלום.
2
תגובות
וייצמן 102 כפר סבא
מאז שאני מכירה את עצמי אני בבנק הזה כל פעם שאני מגיעה לבנק אני מקבלת יחס אישי טוב ואדיב יש לציין את הפקידה המצטיינת בעיני רחל היחס שלה לאנשים והסבלנות שבאים אנשים מכל הסוגים צעירים זקנים וכו' תמיד תקבל יחס טוב ואדיב מצידה ואנשי הצוות המעולים שנמצאים שאני מכירה אבי, יוסי, מוטי, גילדה והשאר שאני לא ממש יודעת את השמות במהלך השנים שאני חייה ניסיתי..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בקעת בית נטופה 25 כפר סבא
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ויצמן 102 כפר סבא
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
כפר קרע כפר קרע
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
החורש 2 כפר שמריהו
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ת.ד. 13 כפר תבור
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
קניון לב כרמיאל, מורד הגיא 103 כרמיאל
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הגליל 10 כרמיאל
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
שדרות רימון 1, מרכז מסחרי חדש להבים
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
שדרות הציונות 1 לוד
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
שד’ הציונות 1 לוד
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
נתב"ג לוד, טרמינל 3, אולם מקבלי הפנים קומה 2 לוד
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
כביש טבריה מג'אר
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
בניין "כוכב החרמון" מג'דל שמס
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דרך העמק 7 מגדל העמק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
שדרות המלאכות 121 מודיעין
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
גינות זבולון 24 מודיעין

תגובות אחרונות עבור בנק פועלים

4 כוכבים מאת: אבי       03/06/2012
הנני לקוח של הבנק מספר שנים ואני מקבל יחס הוגן ואדיב,תוך התחשבות לעובדת היותי נכה ובהתאם . אני מקבל דיווח שוטף של מצב החשבון ויחס אדיב כל אימת שאני זקוק לבירור או פעילות בחשבוני. יישר כוח...
תגובה עבור: בנק הפועלים פל-ים 2 חיפה
4 כוכבים מאת: זהבה    גולש פעיל מאוד באתר    01/08/2011
מאז שאני מכירה את עצמי אני בבנק הזה כל פעם שאני מגיעה לבנק אני מקבלת יחס אישי טוב ואדיב יש לציין את הפקידה המצטיינת בעיני רחל היחס שלה לאנשים והסבלנות שבאים אנשים מכל הסוגים צעירים זקנים וכו' תמיד תקבל יחס טוב ואדיב מצידה ואנשי הצוות המעולים שנמצאים שאני מכירה אבי, יוסי, מוטי, גילדה והשאר שאני לא ממש יודעת את השמות במהלך השנים שאני חייה ניסיתי המון בנקים ולא הייתי מרוצה כמו הבנק הזה ממולץ בחום
תגובה עבור: פועלים משכנתאות וייצמן 102 כפר סבא
1 כוכבים מאת: Shirli       28/07/2011
בנק המעסיק אנשים חסרי עמוד שדרה! אחי , לקוח הבנק היה בבנק אתמול.. לקוח מעוצבן התעצבן על פקיד בשם יוסי והסתובב והכניס לאחי בוקס! אחי לא הגיב כיוון שידע שהוא משוגע- הלקוח אמר לפקיד יוסי- ככה אני יעשה לך אם לא תחזיר את הכסף אחי הזמין משטרה לסניף וכאשר השוטר פנה לפקיד יוסי- יוסי אמר שהוא לא ראה כלום!- הוא אמר זאת לפניו של השוטר ולפניי אחי- אחי אמר לו הרי זה קרה מול הפנים שלך והוא איים עליך, איך לא ראית? הדבר היחיד שאני אדאג להעביר שיוסי הוא פחדן אשר ראה את כל הסצנה מול עיניו, פשוט נתן למשהו אחר לספוג את האיום שפנה אליו מעניין אם זה היה הבן של יוסי אם פתאום עיניו היו רואות?
תגובה עבור: פועלים משכנתאות וייצמן 102 כפר סבא
5 כוכבים מאת: מיטל       21/06/2011
אני עברתי מסניף נחלת יצחק לסניף גבעתיים ואני מאוד מרוצה על השינוי היחס אדיב וסניף נעים לבוא אליו מרוצה מאוד מאוד
תגובה עבור: בנק הפועלים כ"ג 2 גבעתיים
1 כוכבים מאת: לוסטיק    גולש פעיל מאוד באתר    16/06/2011
שירות נבזי. . לא מתקרבת לשם. אחראית צועקת. לא מוכנה לשמוע. הרגשתי מאוד מאוד פגועה. היחס ממש לא מתאים לפרסומת שמפרסמים. שכל לקוח שווה. יצאתי מהסניף עם דמעות בעיניים. וזה גם לא הסניף שלי. פשוט הפקדתי שם כסף כמה פעמים. פעם אחרונה אני שם.
תגובה עבור: בנק הפועלים הרצל 73 חיפה

סניפים של בנק פועלים

רוצה לדעת איזה סניף של בנק פועלים הכי קרוב אליך?
מצא סניפים של בנק פועלים לפי עיר
יש לבחור עיר מהרשימה למעלה

התפלגות הדרוגים

8
3
1
1
2

הדרוג של בנק פועלים

דרוג כולל: [ 4 מתוך 5 - 13 מדרגים]