מה המיקום שלך?
טרלידור

טרלידור

(7 סניפים)
תחומי פעילות: סורגים
דרוג הרשת
15
תגובות
3 מתוך 5 הוסף תגובה
אודות הרשת

טרלידור הנה חברה בינלאומית המובילה בעולם ביצור סורגים מתקפלים וקבועים. החברה הוסיפה מגוון מוצרי מיגון, קו של שערים, מעקים וגדרות העשויים מיציקות אלומיניום . החברה מייצרת משווקת ומתקינה את מוצריה בארץ מזה 15 שנים, סניפיה פרוסים ברחבי הארץ ומתמחים במתן פתרונות מיגון יצירתיים ואיכותיים, בייעוץ לאדריכלים וקבלנים ובהספקה ובהתקנה. החברה משווקת את מוצריה ברחבי העולם כשלחברה נציגויות ביוון, גאנה, ניגריה, מצרים, קפריסין ורוסיה . בחברת טרלידור מועסקים כ- 200 עובדים בתחומים שונים ביניהם 22 צוותי התקנה ושרות.

סניפים של טרלידור

3
תגובות
שדרות ההסתדרות 25 חיפה
הזמנתי את טרלידור לצורך התקנת סוגרים בביתי. הסברתי שאני זקוקה לסורגים תוך ארבעה ימים, טרם נסיעתי לחופשה בחו"ל. ואכן, תוך ארבעה ימים הגיעו אלי שני מתקינים, אב ובן מקסימים שלצערי שכחתי את שמם. הם היו כל כך נחמדים, ועשו עבודה מצויינת.
9
תגובות
המלאכה 18, פארק אפק ראש העין
צלצלתי לנציג של טרלידור ,למחרת היה אצלי נתן הצעה הוגנת. הבטיח שתוך שבועיים תגיע התקנה.ואכן כך ההתקנה בוצעה ביום והשעה שנקבעה במהירות וביעילות
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
התושיה 4, א.ת. אילת
1
תגובות
האומן 72, תלפיות ירושלים
אני לא יודע בדיוק על איזה סניף מדובר אבל הבעיה היא ברמת הנהלת החברה רמת השירות ורמת המוצר. נתקלנו בבעיות הבאות: 1. שטח ההתקנה לא נבדק כראוי והמתקין הגיע ללא יכולת להתקין את השאר. הבעייה התגלתה רק אחרי פירוק השאר הקודם והבית נשאר פרוץ כארבעה ימים עד שהגיע החלק הנדרש להתקנה. 2. בזמן הזה היחס שקיבלנו ממרכז השירות היה מזלזל ומעליב. 3. כאשר השער הגיע..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
אחוזה 42 רעננה
1
תגובות
שדרות שז"ר 12, בית נועם באר שבע
אני הזמנתי מהם שער דו כנפי ומעקה עם מאחז יד מעץ ואת השער קיבלתי לא בצבע שהזמנתי והמעקה ללא מאחז יד מעץ ואז התחילה מסכת השקרים שלהם מולי ובסוף קיבלתי את הכסף שלי עבור התוספת מעץ וללא שום פיצוי כי גם לא ביקשתי החלקתי להם את זה ולאחר כמה חודשים השער נתלש מהמקום מייד פניתי אליהם והופתעתי ששרות מגיע רק לאחר 3שבועות והתקלה לא נפתרה רק אז הוזמן החלק..
1
תגובות
משה לוי 14 ראשון לציון
איש מכירות פגש אותי ליד הבית נתן לי הצעת מחיר. כל הבית יצא לנו 9000 ש"ח (כולל סורג מיוחד - הזזה לסלון). תוך כמה ימים התקינו את זה. סוגרים יפים, אבל לא בטוח שמספיק חזקים. באחד החלונות התקנה הייתה לא כל כך טובה, אבל כבר למחרת תיקנו את זה. לפי דעתי שירות טוב רק שמחיר קצת יקר.

תגובות אחרונות עבור טרלידור

1 כוכבים מאת: יונית שליין       17/02/2014
אל תזמינו שום מוצר מחברת טרלידור. ב-2011 הזמנתי מהם שער כניסה לבית. השער נבנה בצורה חובבנית ומאד לא מקצועית, כאשר יש רוחות כנף שער אחת עולה על השנייה, ולא ניתן לפתוח את השער. אנשי שירות מטעם החברה שהגיעו פעמיים לבדיקה (לאחר פניות רבות) קבעו שיש פגם במכסה המנוע החשמלי וכי ציר אחד של הכנפיים שבור. כמו כן, נאלצתי כבר פעמיים להחליף את השלטים לפתיחת השער מכיוון שאיכותם ירודה. השירות אף הוא לוקה בחסר - שעות המתנה על הקו, שיחות שמתנתקות ונציגי שירות שאינם חוזרים להודעות. היזהרו והתרחקו מחברת טרלידור. אבי שליין
תגובה עבור: טרלידור המלאכה 18, פארק אפק ראש העין
1 כוכבים מאת: דנה אילוז       29/12/2013
מזה חודשיים שערים שהתקנו בבניין בו אני משמשת ועד בית שעלותם כ-30000 שח עומדים ללא תנועה. מספר הטכנאים שהגיעו( או הבריזו ) ולא טרחו לידע רב. מזכירות המפעל מעבירות אותי מאחת לשניה וכמובן שלא ניתן לדבר עם המנהל( מכל מיני תרוצים ).
תגובה עבור: טרלידור המלאכה 18, פארק אפק ראש העין
1 כוכבים מאת: מאיר רון       10/09/2013
הזמנתי שער חשמלי לקח מעל 60 יום עד ההתקנה. הגיעו 2 חברה לעבודה הרכיבו את השערים והגדר ובאמצע העבודה הודיעו כי אינם יכולים להמשיך והשאירו אותי ללא חניה ועם בלגן בחצר. בבדיקה גיליתי הרבה מאוד שריטות על השערים . ניסיתי ליצור קשר עם החברה ללא הועיל החברה לא עונה או לחילופין מבטיחים לחזור ולא חוזרים!!!!. היחידי שעונה הוא נציג המכירות שמודיע לי שהעביר את הבעיה למנהל ו"אולי כדאי שגם אני אלחץ עליו" אבל אף אחד לא עונה . רק הכסף ממשיך לרדת כל חודש כמו שעון כמו שאומרים אני מרגיש שאני מדבר לקיר. חוסר אונים מוחלט.
תגובה עבור: טרלידור שדרות ההסתדרות 25 חיפה
1 כוכבים מאת: גיא מוראלי       06/08/2013
אני הזמנתי מהם שער דו כנפי ומעקה עם מאחז יד מעץ ואת השער קיבלתי לא בצבע שהזמנתי והמעקה ללא מאחז יד מעץ ואז התחילה מסכת השקרים שלהם מולי ובסוף קיבלתי את הכסף שלי עבור התוספת מעץ וללא שום פיצוי כי גם לא ביקשתי החלקתי להם את זה ולאחר כמה חודשים השער נתלש מהמקום מייד פניתי אליהם והופתעתי ששרות מגיע רק לאחר 3שבועות והתקלה לא נפתרה רק אז הוזמן החלק שהותקן לאחר 45 ימים וכעט השער שוב מקולקל ושוב אני נתקל בכל מיני סיפורים הטכנאי חולה הטכנאי בחופש וכל מיני סיפורים פניתי לחברה אחרת בשם אלון שערים והם הגיעו תוך 48 שעות ואז התברר לי כמה ההתקנה שלהם הייתה רשלנית מזלי שלא גרם נזק או פציעה לילדים בחצר
תגובה עבור: טרלידור שדרות שז"ר 12, בית נועם באר שבע
1 כוכבים מאת: Piers    גולש פעיל באתר    24/01/2013
התקנתי פרגולה מעל הדלת.....הם שמו לי זרועות עבות שמתאימות לפרגולה של אולם כדורסל ולא של דלת. בנוסף, לאחר שביטלו שוב ושוב את מועד ההתקנה וטירטרו אותי הלוך ושוב, הם באו להתקין בחושך את הפרגולה ולא ביצעו את האיטום כראוי ולאחר מספר ימים הכל נטף בגשם.
תגובה עבור: טרלידור המלאכה 18, פארק אפק ראש העין

סניפים של טרלידור

רוצה לדעת איזה סניף של טרלידור הכי קרוב אליך?

התפלגות הדרוגים

7
1
1
1
8

הדרוג של טרלידור

דרוג כולל: [ 3 מתוך 5 - 15 מדרגים]