מה המיקום שלך?
קליגולה

קליגולה

(17 סניפים)
חנות נעליים
תחומי פעילות: חנויות נעליים     אביזרי נעליים
דרוג הרשת
4
תגובות
4 מתוך 5 הוסף תגובה
אודות הרשת

נעלי קליגולה מיוצרות באיכות גבוהה ותחת בקרת איכות קפדנית. את הנעליים של קליגולה ניתן למצוא בלמעלה מ14 סניפים ברחבי הארץ. סניפי הרשת מלאים בנעליים מסוגים שונים, במחירים שונים ולאירועים שונים – כולן מעוצבות ומושקעות עד הפרט האחרון.

סניפים של קליגולה

1
תגובות
אגודת ביתר 1, קניון מלחה ירושלים
במכירות- מעולים. בטיפול בפגמים- מעביירם לשרות לקוחות ושם מנפנפים ולא נותנים מענה אמיתי. הסניף לא אשם אך בשל שרות הלקוחות הגרוע ואי לקיחת אחריות אמיתית על כשלים בייצור- מבחינתי הרשת מוחרמת. חבל!
2
תגובות
דרך שמחה גולן 54, גרנד קניון חיפה
נעליים באיכות גרועה,ושירות לקוחות גם כן. לפני שבוע קניתי מגפונים בקניון אילון אחרי שלושה ימים הם פשוט החלו להיקרע כאילו הנעל עשויה מקרטון.אמרתי שאני רוצה את כספי חזרה. אבל אין הם מי לדבר בשיא חוצפתם הם התקשרו אלי בטענה שהנעל חזרה מתיקון. למה שארצה לנעול את הנעל שוב הרי אין סיבה שזה לא יחזור על עצמו. פשוט בושה שחברה מתנהלת בצורה כזו. אני מתכוונת..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
לב העיר 2, קניון עזריאלי מודיעין
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
המלאכה 2, קניון רננים רעננה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
אבא הילל 301 רמת גן
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
שלמה המלך 37, קניון קרית אונו קרית אונו
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
העצמאות 37 קרית אתא
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דרך עכו 192, קריון קרית ביאליק
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
איינשטין 40, קניון רמת אביב תל אביב
1
תגובות
דיזנגוף 156 תל אביב
בתאריך 26/10/11 קניתי נעלים בסניף דיזינגוף של "קליגולה" ת"א, בסכום של 357 ש"ח. כעבור כשלושה שבועות, בהם נעלתי אותן מספר ספור ביותר של פעמים, נוצרו מספר שפשופים על הנעליים וביניהם שפשוף אחד גדול, בולט ומכוער. ניגשתי מייד לחנות להחליפן ולאחר שנבדקו ב"מעבדה", בתאריך 6/12 קיבלתי זוג חדש. כעבור שבועיים בדיוק לנעליים נוצר שוב שפשוף גדול ומכוער בנעל ימין,..
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
קיבוץ גלויות 32 תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דרך מנחם בגין 132, קניון עזריאלי תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
דורות ראשונים 11 ירושלים
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ויצמן 70 כפר סבא
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
קראוזה 8 נתניה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ביל''ו 2, קניון רחובות רחובות
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הרצל 60, קניון השרון נתניה

תגובות אחרונות עבור קליגולה

3 כוכבים מאת: keren k       30/06/2014
במכירות- מעולים. בטיפול בפגמים- מעביירם לשרות לקוחות ושם מנפנפים ולא נותנים מענה אמיתי. הסניף לא אשם אך בשל שרות הלקוחות הגרוע ואי לקיחת אחריות אמיתית על כשלים בייצור- מבחינתי הרשת מוחרמת. חבל!
תגובה עבור: נעלי קליגולה אגודת ביתר 1, קניון מלחה ירושלים
1 כוכבים מאת: נעמה       19/01/2012
בתאריך 26/10/11 קניתי נעלים בסניף דיזינגוף של "קליגולה" ת"א, בסכום של 357 ש"ח. כעבור כשלושה שבועות, בהם נעלתי אותן מספר ספור ביותר של פעמים, נוצרו מספר שפשופים על הנעליים וביניהם שפשוף אחד גדול, בולט ומכוער. ניגשתי מייד לחנות להחליפן ולאחר שנבדקו ב"מעבדה", בתאריך 6/12 קיבלתי זוג חדש. כעבור שבועיים בדיוק לנעליים נוצר שוב שפשוף גדול ומכוער בנעל ימין, וכן נפרם תפר באורך של 2 ס"מ. אציין כי אני נועלת את הנעליים כפעמיים-שלוש בשבוע לעבודתי המשרדית (ולא חלילה בשטח חקלאי בוצי), וכי זוגות נעליים שורדות אצלי שנים רבות וארוכות. מנעליים בסכום כזה גבוה ומחברת קליגולה ששואפת להיחשב כיוקרתית לא הייתי מצפה לזה. בתאריך 25/12/10 שמתי את הנעליים שנית ב"מעבדה" ונמסר לי מכתב "תעודת אחריות" האומר כי תוך 7 ימי עבודה ייצרו עמי קשר. התקשרתי לשירות הלקוחות 7 פעמים שונות, מעולם לא ענו לי. אף השארתי הודעה בתא הקולי (אצל בחורה בשם חווה) ומעולם לא חזרו אלי. לאחר 11 ימי עבודה בהם לא זכיתי לתשובה, ואני מחכה לכספי.
תגובה עבור: נעלי קליגולה דיזנגוף 156 תל אביב
1 כוכבים מאת: מורן       22/02/2009
נעליים באיכות גרועה,ושירות לקוחות גם כן. לפני שבוע קניתי מגפונים בקניון אילון אחרי שלושה ימים הם פשוט החלו להיקרע כאילו הנעל עשויה מקרטון.אמרתי שאני רוצה את כספי חזרה. אבל אין הם מי לדבר בשיא חוצפתם הם התקשרו אלי בטענה שהנעל חזרה מתיקון. למה שארצה לנעול את הנעל שוב הרי אין סיבה שזה לא יחזור על עצמו. פשוט בושה שחברה מתנהלת בצורה כזו. אני מתכוונת ללכת עם זה עד הסוף. כי זו פשוט רמאות לשמה. המחירים גבוהים מאוד לאיכות סוג הד' שהם מוכרים. כנראה שקליגולה לא הבינה שבשביל לשדר איכות ואמינות עליהם לטפל בלקוח גם לאחר הקניה. לא ייתכן שלאחר שלושה ימים בלבד בהם נעלתי את הנעליים פעמיים!!! הנעליים יתחילו להתקלף!! לאחר בדיקה באינטרנט,(לא רק באתר זה) גיליתי שאני לא היחידה.
תגובה עבור: נעלי קליגולה דרך שמחה גולן 54, גרנד קניון חיפה
2 כוכבים מאת: מיטל       11/09/2008
קניתי נעלים בחנות קליגולה בכפ"ס-אחרי פעם אחת החזרתי אותם לתיקון. הם חזרו מתיקון עם מדבקה ששמו לי על התפר (במקום לתפור מחדש). דרשתי שיתקנו יותר טוב. כשהנעלים חזרו מתיקון בפעם השנייה הם שמו רפידה חדשה ופשוט לא הדביקו אותה כמו שצריך-נשארו רווחים בין הרפידה לסוליה... דרשתי שיתקנו אותה בפעם השלישית, אחרי מאבקים ושיחות עם שירות לקוחות שלהם הם הודיעו לי שהם מוכנים לתת לי פיצוי של 25ש"ח על הקנייה הבאה-פחות מ-10% הנחה-וזה על נעליים שקניתי בתחילת אוגוסט ועדין באמצע ספטמבר עוד לא הלכתי איתם!!! הם פשוט לא יודעים לתת שירות ולהתיחס ללקוחות שלהם. הבחורה בשירות לקוחות לא יודעת לדבר ועונה על כל דבר -זה מדיניות החברה וזהו! ההמלצה שלי-לא לקנות שם יותר הם לא יודעים לטפל בלקוחות!
תגובה עבור: נעלי קליגולה דרך שמחה גולן 54, גרנד קניון חיפה

סניפים של קליגולה

רוצה לדעת איזה סניף של קליגולה הכי קרוב אליך?

רשתות נוספות בתחום חנויות נעליים


נעלי גזית

נעלי גזיתרשת גזית היא אחת מרשתות הנעליים הגדולות והרעננות בישראל. ברשת תוכלו למצוא מגוון גדול של נעליים, לנשים ולגברים בכל הסוגים ובכל הצבעים.

Weekend

WeekendWeekend היא רשת חנויות הנעלה בפריסה ארצית אשר נוסדה בשנת 2002 ע"י מומחים בעלי שנות נסיון, ידע ומוניטין רב בשוק ההנעלה והאופנה חזונם לשווק מוצרי הנעלה איכותיים לקהלי יעד מגוונים תוך שימת דגש על עיצוב..

נעלי אלדו

נעלי אלדורשת נעלי הנשים הבינלאומית אלדו, מפעילה בעולם קרוב ל1000 חנויות ב37 מדינות, ובפרט בישראל היא מפעילה 27 סניפים בקניונים ומרכזי קניות מרכזיים. רשת אלדו מציגה ללקוחותיה, קולקציות נעליים משתנות, הן נעלי..

דניאל פיין

דניאל פייןרשת הנעלה דניאל פיין מופעלת על ידי דניאל פיין, מעצב אופנת נעליים עדכנית וצעירה עם דגש עם זרמי אופנה משתנים. הרשת מונה 7 סניפים ברחבי הארץ ומציעה נעליים במחירים סבירים.

טבע נאות

טבע נאותרשת טבע נאות הוקמה בשנת 1942 , מאז ועד היום, היא נחשבת לאחת מרשתות הנעליים המובילות בישראל וכן זוכה להצלחה מסחררת בעולם עם למעלה מ-600 נקודות מכירה שונות על גבי הגלובוס. מאחורי הרעיון של טבע נאות..

TOGO

TOGOרשת נעלי to go הקומה ב2002 ומונה כיום יותר מ60 חנויות נעליים שנמצאות בקניונים ומרכזי קניות ברחבי הארץ. בנוסף מפעילה הרשת 20 חנויות שמיועדות לילדים. היתרון הגדול של הרשת טמון בכך שהיא מאפשרת לכל אישה..

nine west

nine westרשת "ניין ווסט" היא רשת בינלאומית המתמחה בשיווק נעליים, תכשיטים וגרביים לנשים. לרשת 18 חנויות דגל ו50 נקודות מכירה ברחבי ישראל. נעלי "ניין ווסט" נחשבים לאיכותיים וזוכים לאהדה רבה בקרב נשים מכל..

נעלי נמרוד

נעלי נמרודנעלי נימרוד היא לא רק החברה המובילה בישראל בתחום ההנעלה, אלא שהיא אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום. החברה פעילה מתחילת המאה ה-20 וכבר ארבע דורות של ישראלים נעלו את נעליה במהלך השנים. למעלה משישים..

hugo boss

hugo bossהוגו בוס, בית האופנה הגרמני, נוסד בשנת 1923,מתמחה באופנת גברים, ללבוש יומיומי, ספורטיבי ואופנתי. בנוסף יש לבית האופנה מותגי יוקרה שמתאימים לגבר. הוסו בוס מופץ ב103 מדינות ונמכר ביותר מ4,500 חנויות.

Source

Sourceשרש ערכות נוודים בע"מ הינה חברה ישראלית ייחודית, שעוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים ייחודיים למטיילים ואנשי שטח בארץ ובעולם. הסנדלים,מערכות המים וציוד המטיילים מהווים כולם סטנדרט איכות עיצוב ויעילות...

אסיקס

אסיקסאסיקס (Asics) היא חברת נעליי כדורסל וריצה מובילות בעולם. החברה החלה לייצר נעליים בשנת 1949 ביפאן, ועם הזמן החלה לייצא את הנעליים שלה למדינות שונות בעולם ובהן ארה"ב וישראל. כיום למעלה מחמישים אחוז מסך..

yoopi

yoopiהמותג yoopi הוא מותג מוביל בתחום אופנת נעלי הנשים, הנערות והילדים, עם דגש על חדשנות, עדכניות ואיכות. בתחום נעלי הנשים, מציג המותג מגוון דגמים רחב ואופנתי באיכות ייצור גבוהה, הכולל נעליים שטוחות, נעלי..

נעלי מרקו

נעלי מרקורשת נעלי מרקו קיימת למעלה מ-25 שנה וכוללת למעלה מ-15 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מנוהלת על ידי צוות משפחתי שהקים אותה ומפעיל אותה גם היום. רשת נעלי מרקו מציעה ללקוחותיה נעליים , מגפיים וסנדליים לגברים..

קרוקס

קרוקסנעלי קרוקס התגלו לעולם בשנת 2002, , בעת תצוגה יאכטות שנערכה בדרום אה"ב. ההצלחה של הנעל בתצוגה ומכירותיה כמו לחמניות חמות, הביאו לפריצתה בשוק הנעליים אשר איפשר לבעלי מקצוע מתחומים שונים ובני מגזרים..

בירקנשטוק

בירקנשטוקמותג בירקנשטוק, נוסד ב-1774 בגרמניה. מועד היום נחשבי כפכפי בירקנשטוק למובילות בתחומן בזכות הנוחות והיכולת ההתאמה שלהן לכל רגל. מותג בירקנשטוק ידוע גם בזכות זה שעל הכפכפים של החברה עובדים מעצבים צעירים..


התפלגות הדרוגים

1
1
1
1
2

הדרוג של קליגולה

דרוג כולל: [ 4 מתוך 5 - 4 מדרגים]