> > רופא אף אוזן גרון במרכז

19 רופא אף אוזן גרון במרכז - מומלצים 2015

העסקים שרשומים למטה קיבלו ביקורות מעולות מגולשי אתר תגובות על פרוייקטים ועבודות בתחום רופא אף אוזן גרון במרכז

רשימת עסקים בתחום רופא אף אוזן גרון במרכז חסר עסק? לחץ כאן

4
תגובות
בורלא 26 תל אביב
אני נותחתי אצל הד"ר גם לפני בערך 7 שנים .ביצעתי ניתוח משולב רפואי ופלסטי, הגעתי אליו דרך בית החולים שיבא בתל השומר והוא פשוט מנתח מקסים , סובלני עשה לי בדיוק מה שרציתי ולא רואים בכלל שזה ניתוח אף הוא עושה זאת בצורה הכי טבעית ומושלמת שיש !!
4
תגובות
הכבאים 11 רמת גן
אחד הרופאים היותר מקסימים שיצא לי לפגוש. תמיד סובלני, לעולם לא ממהר ומקפיד לענות בסבלנות ואדיבות על כל השאלות. תמיד מתייחס בהומור לילדים וכמובן מאוד מקצועי. מי ייתן ויירבו אנשים ורופאים כמוהו
3
תגובות
שטריקר 28 תל אביב
ד"ר נגריס הציל אותי כשחליתי באוטיטיס .זאת דלקת חריפה באוזניים כתוצאה מסיבוך של מחלת הסכרת.במשך כחודשיים טיפל בי במסירות בבית החולים בילניסון ללא כל היכרות מוקדמת בנינו. נשמע מאד דמיוני מה שהחולה בן ה95 כתב,לד"ר נגריס ידיים עדינות כפסנתרן.
1
תגובות
חזון איש 19 בני ברק
טרם פגשתי רופא שמוכן להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ בשביל החולים שלו ונותן הרגשה שהוא תמיד נמצא שם בשבילך. בזמנו הגעתי אל דר' שמש במצב קשה מאוד הודות להמלצה שקיבל בעלי מהרב פירר מבני ברק. אני חושבת שדי בהתחלה היה ברור לי שהגעתי לרופא שיודע בדיוק על מה אני מדברת, מכיר את מחלת הטינטון על בוריה ויודע מה צריך לעשות כדי להיפטר מהמיטרד. דר' שמש הבהיר לנו..
1
תגובות
כצנלסון 23 גבעתיים
My husband and I have been Dr Gideon Radoshkevitz` patients for 17 years Not only do I give him credit and for being the best professional M.D in his fileld, but a special appreciation as the most humane, considerate, pleasant and tolerant person I have ever met. We have been lucky to have come accross Dr R Gila Kadmon
1
תגובות
ויצמן 14 תל אביב
פרופ׳ פליס הוא אדם משכמו ומעלה!הוא ניחן באותן תכונות נדירות שכמעט נגוזו... נוסף על המקצועיות הנדירה הוא בעל חמלה,כל פציאנט,ללא הבדל דת מין וגזע, מקבל ממנו יחס מכבד,רציני,אמפטי ואכפתיות אמיתית וכל זה באלגנטיות נדירה.
1
תגובות
תרע''ד 9 רמת גן
ד"ר סדן הינו רופא מקצועי ביותר, אדיב, שנים שמשפחתי המורחבת מטופלת אצלו על כל מגוון הבעיות והגילאים. הרבה מעבר לרופא מצויין, הלוואי וכל הרופאים ינהגו כד"ר סדן, שילוב של איש רפואה מצטיין ואישיות נהדרת. צנוע ביותר. ממליצים בחום.
1
תגובות
גילדסגיים 4 רמת גן
אני מברך אותו כל בוקר! בוצע בי ניתוח די נדיר בהצלחה רבה!!! לאחר שנה וחצי של חיפוש אחר מנתח אף אוזן גרון עם ניסיון מסוג זה! פשוט מלאך אמיתי!
1
תגובות
ברנדיס 14 תל אביב
שלום רב, אני התלוננתי על ירידה בשמיעה של האוזן הימנית. הרופא בדק את שני האוזניים , וקבע שיש לי נוזלים בבאוזן השמאלית, אבל זה עשוי להתרפא בעצמו. אין לי השגות לגבי הדיאגנוזה. אני מזועזה מברוט ליות הבדיקות: חדירת המכשירים לעומק - עד כאב חזק! המטפל שליווה אותי גילה שמאוזני השמאלית מטפטף דם מפגיעה גסה של מכשיר הבדיקה. ניקינו את האוזן מגושי הדם,..
10
תגובות
שדרות העם הצרפתי 17 רמת גן
מלאך - וכל מילה אחרת מיותרת . האיש שבניגוד לדעת שאר הפרופסורים בחר לנתח את אמא שלי בניתוח קשה ומסובך שארך 4 שעות להסרת גידול מבלוטת הרוק . כולם אמרו שהניתוח הזה יסתיים במוות , הוא היחיד שהיה בטוח בעצמו שהניתוח יעבור בשלום , ביצע אותו בעצמו במקצועיות עם המון תמיכה ועזרה גם אחרי הניתוח .. נתת לאמי שנות חיים נוספות בוודאות , תפקיד השמור למלאכים בלבד.
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
זאב אורלוב 77 פתח תקוה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
רשל"צ 1 פתח תקוה
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
ויצמן 14 תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הברזל 20,רמת החי"ל תל אביב
הוסף תגובה וזכה ב - iPad
הברזל 20 תל אביב
נמצאו 19 תוצאות. מציג עסקים 1 עד 15


סינונים ומיוניםמידע נוסף

דרוג כללי: 4 מתוך 5      כמות תגובות: 29