נוח לך

לא משנה אם הן מטפלות בבית או בסלון מסודר, לא משנה איך הוא נראה ובאיזה אווירה עוצב – העיקר שנוח ונעים לך כשאת שם. צריכה להיות אפשרות לדבר בנוחות עם הקוסמטיקאית ואם אי אפשר – תחליפי. נוחות ותקשורת טובה עם הקוסמטיקאית במהלך הטיפול הן תנאי בסיסי אצל קוסמטיקאיות טובות.הן מבינות

לפעמים את יודעת בדיוק מה את רוצה אבל את לא יודעת איך לומר זאת או לבטא במילים, כאן ההבנה של הקוסמטיקאית באה לידי ביטוי. הטובות והמקצועיות יודעות להבין את הצרכים והרצונות שלך, בלי שתצטרכי להסביר בצורה מפורטת – ואם אין לא יודעות – תהיה לכן בעיה. עדיף לא להתמודד מאוחר יותר עם נזקים או איפור בלתי הפיך.

אזור העבודה נקי ונעים

סביבת העבודה אומרת הרבה על האדם שאתה עובד איתו. אם הסביבה מבולגנת ולא מסודרת, זה אומר שגם הם כאלו. אם הסביבה מאורגנת, נעימה, מריחה טוב – אז גם הקוסמטיקאית תהיה כזו. אז פעם הבאה תסתכלו טוב על המקום ותגיעו החלטה גם לפי הסביבה.
המראה האישי שלהן נעים ואסתטי
זו עובדה די ברורה וידועה, אף אחד לא רוצה שאדם מרושל בעל מראה לא מטופח – יהיה אחראי על הטיפוח שלך. אז חשוב שתסתכלו על הקוסמטיקאית שלכם, אם היא מטופחת ודואגת למראה שלה – היא גם תדאג לך בצורה טובה.

הן מציעות ויוזמות

קוסמטיקאית טובה תמיד תמליץ לכן. על טיפולים חדשים, על טיפול בבעיות שהיא מזהה. הרעיון הוא לא לדחוף דברים לא רלוונטיים אבל על פי הדרישות והצרכים שלכן (שכמו שאמרנו את חלקן הן יודעות לזהות לבד) – הן ידעו להציע את הפתרונות הטובים והנכונים ביותר. גם אם אתם לא הצעתם פתרון אחר. נסי לשנות את הגבות ככה, נסי את הקרם הזה, תסדרי את השיער בצורה הזו – וכו' וכו'.

הן לא מאיצות בך

אם קבעתן פגישה, אתן והקוסמטיקאית צריכות להיות בפגישה נינוחות ורגועות. הקוסמטיקאית שלך לא צריכה לזרז אותך או לתת לך תחושה שהיא כבר רוצה שהבא בתור צריך להגיע. כשיגיע הזמן, הוא יגיע ועכשיו היא צריכה להיות 100% בשבילך. תמיד גם צריך להיות הזמן לעשות מה שאת מעוניינת לעשות ואת צריכה לסיים רגועה ונינוחה.

הן בעלות ידע והבנה מקצועית

בסלון או בבית, את צריכה לדעת שהשאלות המקצועיות שלך יענו בצורה הטובה והמקיפה ביותר. ושמי שעונה לך, הוא אדם מקצועי שעונה תשובה שהוא מכיר ויודע טוב. זה הבטחון המקצועי שקוסמטיקאית צריכה להשרות עליך. קוסמטיקאית שמבינה ומכירה את התחום והחידושים – תוציא ממך תוצאה הרבה יותר טובה.

הן מכבדות

כבוד צריך להרויח, אבל קוסמטיקאית צריכה לכבד את דעותיך והחלטותיך. אם החלטת ללכת על מראה או טיפול – היא יכולה להעלות בפניך בצורה מקצועית את היתרונות והחסרונות אבל בסופו של דבר היא צריכה לכבד את ההחלטה שלך.

הן נותנות טיפים ומידע על מוצרים

זה קשור לעובדה שהן חייבות להיות מקצועיות ולהכיר את החומר הנלמד, אבל הן גם צריכות קצת יותר מזה. הן צריכות להכיר את המוצרים בשוק ולדעת להמליץ לך גם על איזה מוצרים להשתמש לכל בעיה וגם איך להשתמש בצורה הנכונה. כדאי שהיא תדע להתאים לך את הטיפול המתאים, לעור שלך, לצבע שלך.

הן אמינות

בחזרה לסעיף הראשון – נוחות ואמינות הם תכונות שונות אבל קשורות. את צריכה להרגיש נוח אצל הקוסמטיקאית – לדבר איתה, לנהל איתה שיחה. ואת צריכה לסמוך עליה שהיא מקבלת עבורך את ההחלטות הנכונות ועושה את המכסימום שאת תראי טוב.
 
אז בעצם לסיכום – ריכזנו עבורכם את כל הדברים שכדאי שיהיו לקוסמטיקאית שלך. ואם יש לך את כל התכונות או את רובן – אתן בידיים טובות.