לנג דר יונתן

לנג דר יונתן - 5 כוכבים
6 תגובות
בורוכוב 23, רעננה
נשמח לשוחח: 09-7417237  , 054-5767114

6 תגובות על לנג דר יונתן

5 כוכבים
כל מי שגר ברעננה ומבקש ממני המלצה לרופא שיניים, אני ממליץ לו על ד"ר לנג. הוא הרופא שיניים שלי כבר 5 שנים וזה לא הולך להשתנות בקרוב אם זה תלוי בי. הוא תמיד מרגיע לפני הטיפולים (בכל זאת מלחיץ להיות אצל רופא שיניים) ועושה עבודה טובה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אם אתם רוצים טיפול שיניים איכותי עם רמת שירות אישית ואכפתית, זה המשרד בשבילכם! גילינו את ד''ר לנג אחרי שהרופא הקודם שהיה לנו ברעננה - עזב. אנחנו גם בהחלט שמחים שמצאנו אותו. הצוות כולו ידידותי ומקצועי, והם הולכים מעל ומעבר כדי שתרגיש בנוח. ד''ר לנג עשה את הניקוי בעצמו, ובסוף היום הארוך שלו, הוא מתקשר כדי לשאול לשלומך אחרי הטיפול. אף פעם לא חווינו רמת אכפתיות כזאת. זאת בהחלט מידת אכפתיות ייחודית ומשמעותית בשביל כל מרפאת שיניים. עוד יתרון הוא שד''ר לנג לא ממליץ או לוחץ עליך לעשות טיפולים מיותרים, שלא כמו כמה רופאים אחרים. בהחלט חשוב לציין את העובדה הזאת. תודה רבה לכם - ד''ר לנג , על השירותים המצוינים והמקצועיים שלכם!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני חי ברעננה מאז שנת 1994. כבר ניסיתי ללכת לרופאי שיניים אחרים בעיר, אבל עכשיו אני נשאר עם ד''ר לנג יונתן. הוא מספק שירותים מצוינים ונגישים. הוא פתוח בשבתות. אני תמיד מאוד מרוצה ומרגיש בר מזל שאני יכול ללכת לרופא השיניים השכונתי שלי ולקבל טיפול מצוין! התחלתי לבוא לפה לפני כמה שנים, אבל רק עכשיו החלטתי לכתוב את הביקורת הזאת. חבר שלי מחפש רופא שיניים, והמלצתי לו על ד''ר לנג. אני לא מופתע לראות כאן ביקורות טובות כאלה, חוץ מזו שלי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הייתי לגמרי מרוצה מהרופא שלי עד שגיליתי שזגוגית השן יצרה כמה חורים בשיניים הקדמיות שלי. וזה אחרי שד''ר לנג יונתן בירך אותי על שלא הורדתי אותה עם צחצוח יתר. הוא התייעץ איתי לגבי שינוי הצבע באחת השיניים, שקרה אחרי שהאורתודנט הזיז אותה קצת יותר מדי. הוא לא לחץ עליי להלבין אותה (שלא כמו האורתודנט), הוא הבין את אי הנוחות שלי, ודיברנו על בריאות השן, ולא המראה שלה. הוא באמת נהדר, חוץ מאיזה שתי מעידות קטנות. לעזאזל! זאת יכלה להיות אפילו הסייעת שלו שעשתה את זה, למרות שאני לא לגמרי חושב ככה..
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אנחנו כל כך שמחים שהעסק של ד''ר לנג יונתן כל כך משגשג. בגלל שהיינו מהלקוחות הראשונים שלו, אנחנו יכולים לראות כמה העסק שלו התפתח. לקרוא את כל הביקורות הטובות זה פשוט נפלא! בעלי כבר לא עובד בעיר, ושונא ללכת לרופא השיניים, אבל אחרי שהוא פגש את ד''ר לנג יונתן הוא מצא את הרופא שלו לחיים. ד''ר לנג הוא עדין, אכפתי ויסודי. הוא מקשיב לכל החששות שלך ומסביר על התהליך כולו. תאמינו לי! ניסיתי להקל על בעלי ולמצוא לו רופא שיניים שגם נמצא קרוב לבית וגם עם ביקורות טובות, ואם להיות הוגנת, הוא באמת ניסה, אבל הוא בחיים לא יעזוב את ד''ר לנג הלוואי שימשיכו שנות ההצלחה האלה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מה לעשות ש ד''ר לנג יונתן הוא הכי טוב שתמצא. ד''ר לנג יונתן נותנים לך את מלוא תשומת הלב שלהם. אני תמיד מרגיש כאילו אני האדם היחידי במשרד! הם גם אנשים מאוד מאוד נחמדים וד''ר לנג יונתן פשוט מעולה במה שהוא עושה. הם גם תמיד מוודאים שאני יודע על המחירים מראש ובכך הם הופכים את הביקורים שלי למשהו שאני יכול להרשות לעצמי!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 13/01/2021
כמות צפיות: 5753
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

רעננה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה