שקם אלקטריק

שקם אלקטריק - 3.5 כוכבים
3 תגובות
דרך עכו 192, הקריון , קרית ביאליק
נשמח לשוחח: 04-8743570  , 

3 תגובות על שקם אלקטריק

התגובה המוערכת ביותר! 1 כוכבים
אני רוצה לתאר את מה שקרה היום בחנות שקם אלקטריק במתחם ביג בבאר שבע. באתי במטרה לקנות מתקן מים אלקטרה בר לאחר פירסום ענק של שקם אלקטריק בעיתון ידיעות אחרונות ביו שישי16.3.12.בפירסום נכתב כי הרוכש את המוצר במסלול של 3 שנים מקבל במתנה טלויזיה 32 lcd של שרפ וגם תוים בסך 1600 שח'לרכישה במגה ספורט. המוכר אירגן את כל העיסקה כולל תשלום בויזה.בשלב מסוים אחרי שהעיסקה בוצעהיצאתי מהחנות ובדרך ניזכרתי שלא קיבלתי את התוים כפי שהובטח ,חזרתי לחנות המוכר ניסה לסדר עניין זה ,נתבקשתי לחזור אתרי חצי שעה כדי לקבל את התוים. כשחזרתי הודיע לי המוכר שהייתה טעות בפירסום ולא ניתן לקבל מבצעים כפולים והעיסקה בוטלה. כשהתקשרתי לשרות לקוחות אמרו לי שהמבצע הסתיים!!!!!!! מה האמת?! האם ככה מתנהלת חברה שמתיימרת לשמר לקוחות ומוניטין ?! אני מאוכזבת מהתנהלות גרועה שכזו. לא לוקחים אחריות לפשלות שלהם שפורסמו ב ענק בעיתון אני מחברה זו לא אכנם יותר וגם לא חבריי ומכריי. ומבחינתי הסיפור לא ניגמר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כמספר שבועות החלטתי לרכוש מצלמה דיגיטלית חדישה, במהלך חיפושי החלטתי להכנס לשקם אלקטריק בקריון בקרית ביאליק, אף על פי שהיה ידוע לי שהמחירים בחנות יקרים. להפתעתי כאשר הגעתי לחנות, זכיתי לשירות אדיב ומקצועי, ישר הוצעו לי הצעות מעניינות ומחירים נוחים. דבר נוסף שחשוב לציין. המוכר שמע את דרישותיי למצלמה ובמקום להציע לי מצלמה יקרה ומיותרת לדרישותיי ובעצם "לגזור עלי קופון" המוכר האדיב הציע לי את המצלמה הזולה ביותר העונה על דרישותיי. בנוסף לקניית המצלמה רכשתי גם קייס למצלמה, אשר היה גדול מדי למצלמה ולא מתאים, בקלות רבה החליפו לי את הקייס, ללא שוםפ בעיה והתנגדות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
רכשתי שם טלויזית " LCD 32 קיבלתי יחס מעולה התלבטתי בין שני דגמים וקיבלתי יעוץ מקצועי שזה לא ברור מאיליו כי בחנויות אחרות נתקלתי בחוסר מקצועיות של המוכרנים,ובסוף גם עשו לי הנחה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 23/06/2019
כמות צפיות: 4585
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

קרית ביאליק

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה