ד״ר רותם אביטוב

ד״ר רותם אביטוב - 5 כוכבים
21 תגובות
שדרות בנימין 43, נתניה |פתוח עכשיו
נשמח לשוחח: 072-3315976

21 תגובות על ד״ר רותם אביטוב

5 כוכבים
עברו עלי שנים קשות עם אמא שלי שנהגה בי ביד קשה מאוד והפכתי אט אט מילדה שמחה לאישה מפוחדת. לא היתה סי שמחת חיים והתחלתי להסתובב עם אנשים לא נכונים. לא ידעתי לומר לא וזה הוביל אותי לצרות קשות. פניתי לד״ר רותם לפני מספר חודשים והא נתן לי תחושה של האבא שלא היה לי. הוא כיוון אותי והדריך אותי. היה ישיר מאוד ללא שום פוליטי קורקט, מה שאהבתי מאוד! נתן על הראש כשצריך והרגשתי שוב יציבה. לימד אותי להיות חזקה יותר ולהבין גם את העולם ולקבל החלטות טובות יותר. יש בו דרגה אחרת של מומחיות לעולם הזה שרק יחידים ניחנים בה. אני יכולה רק להמליץ בחום ולומר שסגנון כזה אין לאף פסיכולוג וזה שווה את זה. ייחודי מאוד ומקצוען אמיתי. נדיר נדיר והכי טוב שפגשתי. תודה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רותם הציל את החיים שלי. הגעתי לרותם אחרי שנים של דיכאון וחרדות, שהלכו והתדרדרו לי מאוד עם הזמן. הגעתי למצב שהחרדה פיתחה לי הפרעה נפשית נדירה שנקראת דפרסונליזציה-דהריאליזציה, שמונעת ממני את היכולת לחוש איזשהו סוג של רגש. לא יכולתי לעבוד, להיות בקרבת אנשים, לצאת מהמיטה. הגעתי לרותם אחרי שנים של ניסיונות טיפול, שבהן לא היה פסיכולוג אחד שידע לטפל בהפרעה שלי. אמרו לי שאני במצב שאינו בר טיפול, וכך אני אחיה את שארית חיי. כבר בפגישה השנייה עם רותם, רותם הסתכל עליי ואמר שהוא בטוח שאני יכולה לצאת מזה. הוא נתן לי את הסיכוי שאיש מעולם לא נתן לי, ולימד אותי איך לעשות את זה. הוא אבחן כי ההפרעה מונעת מחרדה, ובעזרת יכולת תפיסה מדוייקת להפליא של נושא החרדה, הוא לימד אותי איך לחיות נטולת חרדה, פטורה מכדורים, ומשוחררת. רותם מסתכל על מטופל כאל אדם, ולא כאל עוד בעל הפרעה שנלקחה מהטקסט-בוק. הוא לא מהסס לחשוב מחוץ לקופסה, ביצירתיות, ובשונה מאוד מכל פסיכולוג סטנדרטי, וזה מה שהופך אותו אחד ויחיד במינו. השבוע יצאתי מהקליניקה שלו בפעם האחרונה, עם דמעות בעיניים, מבט לעתיד והכרה תודה אליו שאי אפשר לתאר אותה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מזה 17 שנה שסבלתי מבעיות שינה ולאחרונה מהתקפי חרדות. פניתי לדוקטור רותם ואחרי 10 מפגשים הרגשתי שחזרתי לעצמי ללא בעיות שינה והתקפי חרדה ,וכל זאת הודות לדוקטור אביטוב שהחזיר לי את הביטחון העצמי ,ושינה את אורח חיי מקצה לקצה. אני ממליץ בחום על דוקטור רותם יישר כוח.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
כאשר הגעתי אל ד"ר רותם אביטוב הייתי אדם שונה לחלוטין. הייתה לי הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD) במצב חמור מאוד, מצב שלא אפשר לי לתפקד ביום-יום והפריע לי מאוד בשגרת החיים שלי. רותם חולל בי שינוי מדהים, למדתי בזכותו איך להתמודד עם כל ה"שדים" שהיו בראש שלי. הפגישות השבועיות בשילוב עם העבודה העצמית שהטיל עליי הצליחו להביא את ה OCD שלי ממצב חמור למצב תת-קליני, כלומר, ה OCD נעלם לגמרי. הפגישות עברו בנחת וברוגע, ולמרות שלפעמים היה לי קשה לבצע את מה שהטיל עליי לעשות בבית, התוצאות שוות את המאמץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ממליצה מאוד. רותם עזר לי לצאת מהתקפי פאניקה מתישים. מאוד ישיר ומטפל מעולה. אין ספק שקיבלתי את חיי בחזרה. תודה רבה :)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אחרי מספר פגישות הפכתי לאדם אחר, רותם שחרר את כל הדברים המעכבים בחיים. השיחות עוברות בצורה נעימה, בהן כל תשובה שלו באמת גורמת לך לשנות את החשיבה. עברתי תהליך שבזכותו נפתחתי לדברים נפלאים שיש. כל מי שזקוק לשינוי בחיים ומרגיש תקוע-רותם הוא הכתובת. אין לי מילים להודות לו על תרומתו לחיי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שנה וחצי אני מגיע בקביעות לרותם, השינוי והשיפור הם מאוד משמעותיים. מומלץ ביותר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לרותם אחרי שפשוט כתבתי בגוגל- פסיכולוג נתניה. בתור אדם שמקבל רושם על אנשים מתמונות ותגובות, הרגשתי שרותם יתאים לי. הסתבר שלא טעיתי בכלל - זה היה לפני כשנה וחצי. טופלתי אצל רותם במשך מספר תקופות, ולאחרונה חזרתי שוב כדי להתחיל ולסיים כראוי פעם אחת ולפתור בעיקר חרדות. אז אני עדיין מטופלת אצל רותם ועדיין אני יכולה להעיד שמדובר בפסיכולוג שמדבר דוגרי ולא מסתובב סביב הזנב של עצמו. רותם אומר את האמת כמו שהיא ולא מייפה את הדברים כדי שהדברים ישמעו נעימים לאוזן. חלק מהותי בטיפול פסיכולוגי הוא היכולת של המטפל להיות ישר וכנה כי רק כך הטיפול יכול להביא את המטופל לתובנות ולשינוי תפיסתי. עם זאת, רותם תמיד היה רגיש אלי ומעולם לא זלזל ברגשותיי או בחוסר יכולתי ליישם את הדברים במהירות שבה רציתי. בסופו של יום, ממליצה על רותם בעיניים עצומות, בייחוד לאלו שרוצים למצוא את הדרך להתקדם הלאה בחייהם ולא להישאר תקועים. אני מרגישה שעשיתי כבר כברת דרך עם רותם ואני מאוד מרוצה מהתוצאות. שלווה נפשית לכולנו :]
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ממליצה בחום!!! רותם הוא פסיכולוג על! מי שנמאס לו מדיבורים בלי תכלית ורוצה באמת להתקדם ולעשות שינוי בחיים שלו שיפנה לרותם. הגעתי לרותם לאחר שניסיתי שיטות טיפול שונות להתמודדות עם חרדה (EMDR, ביופידבק וכו') אף אחת מהשיטות לא הוכיחה את עצמה כמו הפגישות עם רותם. בעזרתו הצלחתי להתמודד עד להעלים את החרדות שמהן סבלתי במשך שנים! עם דיבור בגובה העיניים ומקצועיות רבה, אין לי ספק למי אפנה שוב לכל בעיה שתתעורר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני נמצא כבר כמה פגישות אצל ד"ר רותם, ומרגיש כל פעם איך לאט לאט החיים שלי פשוט משתדרגים, מדהים איך הוא מצליח לקחת כל בעיה שהצגתי לפניו ופשוט לפרק אותה לגורמים( ולא משנה כמה חשבתי שהיא גדולה). אדם מדהים, וכל מילה נוספת מיותרת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רותם עזר לי לראות את מה שניצב מול עיניי בבירור, להתמודד ולעשות את מה שעלי לעשות למרות הפחדים שליוו אותי, הוא עזר לי לקחת צעד שאילולא הייתה לי עזרתו כנראה היה לוקח לי עוד כמה שנים לעשותו, אחרי 5-6 מפגשים כבר עשיתי שינוי מהותי. (גמרתי זוגיות שהרסה אותי והזיקה לי) הוא עוגן שניתן להשען עליו ולסמוך על מילותיו. הייתי אצל כמה מטפלים לפני כן, אף אחד מהם לא הביא לתוצאה, הם הורידו אותי יותר למטה. אם יש לכם בעיה שקשה לכם להתמודד איתה, גשו לרותם, הוא יפתור אותה יחד איתכם לפני שתשימו לב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לרותם אביטוב דרך חברה שלי שהמליצה לי עליו. הזדקקתי למישהו שיוכל לפתור איתי את הבעיות הרבות שלי במהירות והעיקר לצאת עם כלים. בעיותיי סבבו סביב בעיות נישואין, בעיות עם הילדים, זעם בלתי נשלט שלי על כל העולם וחרדה להתמודד עם כישלון. תוך מספר פגישות (מאוד אדיבות!) הייתי אחרת ולטובה. משהו בי השתנה ולולא רותם אביטוב זה לא היה קורה לי. המלצתי לעוד שתי חברות שפנו אליו וגם אצלן שמחת החיים וההתמקדות בטוב חזרה. איך לתאר את הפגישות? ההרגשה שפנית למקצוען שיודע להיות בן אדם ואיתך עין לעין ומלא הומור. יש לי פסיכולוג אישי. מאושרת. תודה רותם!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי עם אבחנה על הפרעה קשה, שאותה לא אפרט כאן. הפרעה שגורמת לכל אחד להביט עלייך באופן מוזר ולדחות אותך. בפגישה הראשונה בנובמבר, לא יודעת מדוע פשוט הוא שידר לי רוגע ושאפשר לספר לו הכל... פשוט חלקתי את זה. רותם, איך אגדיר.. רואה ״דרך״ ההפרעה שלך, הוא מצא אותי האמיתית, את הבת אדם המפוחדת ועזר לי לקום למעלה. במפגשים הוא גרם לי לעבוד על עצמי, צחקנו (כמה זמן לא צחקתי...) והוא לימד אותי לקחת את העבודה על עצמי הביתה איתי. והנה, לא בכמה שנים, אלא בכמה מפגשים (ובאמצע אפילו יצאתי לחופשת חורף של שבוע) ואני מתמודדת בעוצמה כעת. רותם אביטוב, הצלת את חיי בעצם. אין סוף לתודה שאני רוצה לחלוק עימך! אין סוף. אני ממליצה עליו בכל הרצינות! באמצע שהיית בחופשה בעצמך, אתה ענית לי לסמסים כשהייתי זקוקה לעצה, לבקשתי, התקשרת לפעמים גם בשעות ״לא נוחות״ בשבילך. כזה דבר עוד לא ראיתי. תבורך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שלום, סבלתי מדיכאון קליני וכמעט גירושין. רותם אביטוב הציל אותנו. אם להשוות בינו לבין פסיכולוגים אחרים: רותם אמיתי! כלומר, חזק, ישיר, משקף היטב את המציאות, מקנה כלים וכשצריך "נותן על הראש". לא סוחב את הזמן. הוא מאוד "תכלס". חייבת לכתוב שרותם אביטוב שינה לי את החיים. ישבתי אצל 5 פסיכולוגים עו"ס אבל סגנון כזה לא ראיתי מעולם. אני חוזרת: מעולם. שווה כל רגע, מלמד, משכיל וההרגשה שאת נמצאת אצל מומחה מנוסה אמיתי. תודה מכל הלב! אוהבים אותך ומוקירים אותך רותם! מקווה שתקרא...
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הערב היתה פגישתנו האחרונה, רותם. אתה שינית את חיי מהקצה אל הקצה. כשעזבתי ירדו לי דמעות בדרך לאוטו שלי. לא רציתי לסיים, אבל אני יודעת שבזכותך, פרק ישן בחיי הסתיים לבסוף, ופרק חדש ומדהים בפתח. לימדת אותי להביט מחדש לחיים בעיניים. תודה על שלא שפטת "ונתת על הראש" כשצריך. בהערכה אינסופית, הפסיכולוג הזה מעל כולם!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני אמא נשואה 2 מקסימים, אבל עם השנים לא יכלתי לטפל בהם ולא להיות חלק מהבית. הסיבה היא שפיתחתי הפרעה קשה שמנעה ממני לגעת בחפצים, לא יצאתי כעשר שנים מהבית כלל מחששות. כל מה שקיבלתי קנו לי, גייסתי את המשפחה והחברים לעשות בשבילי הכל.הפסיקו לבקר אותי ובעלי ואני כמעט הגענו לסיום מר של מע' יחסים של 15 שנה.רציתי עזרה אבל לא רציתי לצאת מהבית. מעט פסיכולוגים הסכימו לבוא. איבדתי אמון.יום אחד בעלי התקשר לרותם אביטוב. רותם הגיע ואני נשבעת ביקר לי שקרה מה שלא האמנתי שיקרה! עד סוף הפגישה נגעתי בחפצי הבית שלי!! אפילו לחצנו ידיים! אושר. בתום המפגשים יצאתי לראשונה החוצה. 10 שנים של כלא נגמרו! ראיתי אנשים,יצאתי מאז ל-2 חופשות.נהגתי. רותם אפילו יצר קשר כמה חודשים לאחר הסיום. רותם היקר, אתה הצלת אותי! הצלת את הנישואין שלי!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
הבת שלי סבלה מהפרעת OCD ובמשך הרבה שנים עברנו בין מטפלים שונים ופסיכולוגים ופסיכיאטרים, ניסינו תרופות ועברנו כברת דרך קשה מאוד. בתנו סבלה ולא ידענו מה לעשות. לשמחתנו הגענו לרותם אביטוב ולאחר מספר פגישות שמנו לב שהבת שלנו מאושרת שוב! צוחקת, מבלה, רוקדת וכמובן שההפרעה כבר לא שם! רותם לימד אותה להתמודד עם הבעיות וגם אותנו, לקחת דברים אחרת ובקלות... רותם, אנו ממליצים עליך בחום ובאהבה! תודה ובאמת שאתה שונה מכל הפסיכולוגים שהכרנו. חבל שאין הרבה כמוך. שומרים כמובן את הזכות להגיע אליך גם מסיבות אחרות במידת הצורך. מומלץ!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
את ההמלצה הבאה אני כותב מכל הלב: רותם הוא פסיכולוג מצויין! מיומן! מקצועי! והכי חשוב: בן אדם! אני הגעתי אליו דרך המלצה של הרופאה שלי לגבי החרדות שהיו לי בעבודה ובחיי הפרטיים. הפגישות היו מאוד אישיות, מלמדות ומיוחדות שמהן רק החכמתי ותמיד חזרתי הביתה עם דברים חיוביים לחשוב עליהם וקיבלתי כלים רבים. כיום, אני כמו אדם חדש ואני בהחלט מאמין ביכולותי יותר מבעבר. אני מודה לרותם ולדעתי אין הרבה כמוהו שאפשר כך להתחבר ולהרגיש שאני סה"כ בנאדם ושמקבלים אותי. באמת היה חשוב לי לומר זאת מכל הלב. תודה...
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עוד מהפגישה הראשונה שידעתי שסה"כ אני מספר על עצמי, כבר קיבלתי משהו... כבר יצאתי עם התחלה של שינוי... באמת פסיכולוג מדהים
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רק מילים טובות יש לי לומר על אביטוב, מקצועיותו ודרכו לעזור עזרת לי מאוד! יש לך יכולת הבנה והקשבה שלא ראיתי לעיתים קרובות אצל פסיכולוגים. מעריך את עזרתך הרבה עבורי תודה לך
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
כשהגעתי לייעוץ אצל מר אביטוב רותם באתי עם ספקות לגבי שייעוץ יכול לעזור לי. לאחר פגישה אחת התרשמתי שהפסיכולוג מקצועי מאוד, בעל ידע רב במגוון תחומים, פתח לי את העניים לגבי עשרות נושאים בחיי שלא הייתי מודע להם והקנה לי את הכלים להתמודד טוב יותר. מאוד נהניתי לפגוש את רותם, מאחר והוא אדם נעים, אנושי מאוד, נפלא ומאוד מבין לליבו של האדם! אני ממליץ בחום רב רב על רותם, פסיכולוג מצויין!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות ד״ר רותם אביטוב

ד״ר אביטוב רותם (Ph.D) הנו פסיכולוג (מ.ר. 81816), מרצה וחבר-מומחה ומדריך באגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי - איט"ה, העוסק בייעוץ קוגניטיבי התנהגותי והקניית מיומנויות להתמודדות שלך עם מגוון בעיות ומשבריי חיים עם דגש על הגשמה עצמית והעצמה. אני מתמקד בהתמודדות עם משברי חיים, בעיות בעבודה, חוסר ביטחון, הפרעות חרדה ופאניקה, פחדים ומצבי רוח, OCD, קשב וריכוז, ניהול כעסים, שיפור הביטחון והדימוי העצמי, שיפור הזוגיות, התגברות על בושה וביישנות ועוד.

השכלה אקדמית
דוקטור (Ph.D) בפסיכולוגיה אוניברסיטת בר-אילן
תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית ורפואית
תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות.

השכלה פוסט-אקדמית (רשימה חלקית)
•חבר-מומחה באגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי - איט"ה. •מוסמך בייעוץ קוגניטיבי-התנהגותי
•בעל תעודת הכשרה ב-REBT מטעם מכון אלברט אליס, מסונף לאוניברסיטת ניו-יורק.
•בוגר מגוון השתלמויות שונות בפסיכולוגיה
אתר: www.cbt-psychology.com
050-2481472

קליניקה: ש״ד בנימין 43, נתניה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/06/2021
כמות צפיות: 15656
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 21

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

נתניה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה