קל-אוטו

קל-אוטו - 2.5 כוכבים
3 תגובות
המסגר 5, תל אביב
נשמח לשוחח: 03-7912011  , 

3 תגובות על קל-אוטו

5 כוכבים
ממליץ בחום על קל אוטו (במיוחד בסניף בתל אביב שהעובדים שם מאוד נחמדים ועוזרים). אני ועוד מספר חברים השכרנו 2 מכוניות בשביל טיול בדרום. כל התהליך היה קל ופשוט מאוד ללא כל בלאגן. בהחלט שירות נהדר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
שלום לכולם. לפני מספר חודשים קניתי אוטו מסוג סיריון מחברת קל אוטו. הק"מ עמד על 80000. לפני הרכישה הסוכנות בנס ציונה היתפארו בעובדה שאני קונה רכב מחברה גדולה ומכובדת,שנותנת לי אחריות לשנה\20000 ק"מ-המוקדם בינהם! כעבור מספר חודשים התעוררה בעיה במערכת החשמל של הרכב(חשוב מאד להדגיש שזו אחת התקלות שיש עליה אחריות במיסגרת האחריות שהחברה נתנה לי!!!) כמו כל אדם רגיל יצרתי קשר עם החברה שיגיעו ויטפלו לי בבעיה החמורה הזו. נ.ב-מי שלא יודע,כאשר נידלקת נורית הגה,ההגה נינעל ואי אפשר להזיזו!!!! תשובת החברה שקיבלתי לאחר שביצעתי את הפניה היתה,שביגלל שלא ביצעתי טיפול 10,000 בזמן(כלומר ב90,000)החברה לא מוכנה לתקן את הבעיה! חשוב ביותר להדגיש שגם אם הייתי עושה טיפול 10,20,30,100 אלף,הבעיה עדיין היתה נישארת,בגלל העובדה הפשוטה שאין שום קשר בין מערכת החשמל של ההגה,ובין טיפול תקופתי כלשהו!!!! התיקון עלה לי 4500 ש"ח! בימים אלו אני עומד להגיש תביעה בבית המישפט לתביעות קטנות(על סכום גבוהה הרבה יותר,בעיקר ביגלל שהצ
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
מנסיוני עם חברת קל אוטו - אסור להתקרב לחברה הזו! לצערי, קיבלתי מחירים נמוכים בטלפון ובסופו של דבר נגבה ממני יותר לצערי, בקל אוטו הבטיחו זמן אספקה של הרכב השכור (הסכמתי לשלם כדי שיגיע עד אליי) אבל הגיעו באיחור של שעה! והכי חמור - מסרו לי רכב ללא מסמכים כך שנהגתי עם שני ילדיי הקטנים ללא כל ביטוח ומזל שלא קרה כלום!! אפשר לטעות, אבל צריך לדעת לתקן. אסור לעשות עסקים עם קל אוטו כי הם איבדו כל פרופורציה ומסכנים את לקוחותיהם וגם לא יודעים לקחת אחריות לאחר מעשה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 02/03/2021
כמות צפיות: 4541
דרוג: 2.5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

אתר: קל-אוטו
מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה