אביה שבלב - אדריכלית ומעצבת פנים

אביה שבלב - אדריכלית ומעצבת פנים - 5 כוכבים
5 תגובות
כפר סבא, כפר סבא
נשמח לשוחח: 072-3300985

5 תגובות על אביה שבלב - אדריכלית ומעצבת פנים

אומת טלפונית 5 כוכבים
נכנסו לפרויקט בניה לפני כחצי שנה ולקחנו את אביה שבלב כאדריכלית . אביה הפגינה לאורך כל הדרך זמינות גבוהה ויחס אדיב . יש לציין כי אביה דחפה את הפרויקט מול הרשויות ואכן השגנו היתר בניה בזמן קצר ומהיר . כמו כן אביה הגיעה לפרויקט תוך כדי הבניה וסייעה במתן עצות . יצחק ונורית לוי . קרני שומרון
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
אומת טלפונית 5 כוכבים
אביה תכננה לנו בית כנסת במצפה יריחו, תכננה מבנה יפהפה תוך מקצועיות רבה וחשיבה על פרטים רבים. לכל אורך הדרך משלבי התכנון והבניה קיבלנו שירות מעולה, בזמינות גבוהה, קיבלנו מענה לצרכים שהת עוררו לנו תוך כדי הבניה ואף לדברים שמעבר להתחייבות החוזית. אנו ממליצים בחום על אביה. ועד בית הכנסת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
אומת טלפונית 5 כוכבים
אביה אדרכלית ומעצבת פנים בחסד עליון . מהירה . זמינה . סבלנית ובעיקר עבודת אדריכלית מהטובות שהכרתי . ממליץ בחום . ערן כהן סמנכל צהר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
אומת טלפונית 5 כוכבים
אביה שבלב אדריכלית מוכשרת מאד מאד ומקצועית. פניתי אליה כדי שתעצב לי בית קפה. אביה היתה קשובה לכל הצרכים הספציפים שאמרתי לה. היא הציעה רעיונות ופתרונות יצירתיים. תיכננה לי מקום שיהיה גם פונקציונלי אבל גם מעוצב ומיוחד. אני מרוצה מאד מהתוצאה שקיבלתי. ממליצה מאד למי שמחפש אדריכלית מקצועית ויצירתית.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אביה מעצבת ואדריכלית מעולה ומומלצת בחום!! לאחרונה גם עיצבה לי בית קפה - יצא מדהים מדהים תמונות היא תעלה בקרוב. אני ממליצה עליה - מקצועית, צנועה ותקתקנית.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות אביה שבלב - אדריכלית ומעצבת פנים

 
'אביה שבלב העיצוב שאתם'
אביה שבלב- הוא משרד אדריכלות ועיצוב פנים לבניה פרטית וציבורית, המתמחה בתכנון בתי כנסת.
 
כצלע משלימה של המשרד הוקם 'סטודיו As' סטודיו לעיצוב ותכנון פנים של משרדים ומבנים ציבוריים .
ההתמחות שלי זה לקחת את המקום שבו אתם שוהים ובו אתם מעניקים שירות ולבטא דרכו את האישיות שלכם ואת המסרים שחשוב לכם להעביר.
 
אני מאמינה בעיצובים שנועדו לשרוד ולעמוד במבחן הזמן, עיצובים הבנויים כתוכנית שלמה – תכנון אדריכלי המשולב בעיצוב פנים. אני לא נשאבת לטרנדים רגעיים. תהליך העבודה שלי מתחיל תמיד בהכרות עם הלקוח, הקשבה לו וניסיון להפוך את הרצונות שלו למציאות מוחשית, תוך מציאת פתרונות יצירתיים התואמים את הקונספט. מתוך הבנת אופיו של הלקוח והבנת הדרישות הפונקציונליות של המבנה, אני יוצרת את סכמת העבודה לפיה אפעל. סכמה זו מתפתחת לתכנית הנוגעת בפרטים הכי קטנים, רותמת לצידה את הטכנולוגיה החדשה ביותר ושומרת על איכות ורמות ביצוע גבוהות לכל אורך הדרך. בעיניי ארכיטקטורה זו יצירת אומנות, המשקפת את עולמו הפנימי של כל אדם,  וההקפדה על הפרטים הקטנים, הן בפנים והן בחוץ, היא שהופכת את היצירה לשלמה.
 
אשמח לעמוד לשירותכם

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 16/09/2017
כמות צפיות: 635
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

כפר סבא
מודיעין
ראשון לציון
רמת גן

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה