זירו מתווכים - בזירו עמלה

זירו מתווכים - בזירו עמלה - 5 כוכבים
14 תגובות
החשמונאים 96, תל אביב |סגור עכשיו
נשמח לשוחח: 072-3301705

14 תגובות על זירו מתווכים - בזירו עמלה

5 כוכבים
שלום ברצוני להמליץ בחום על שי חכים מחברת זירו מתווכים בזירו עמלה עבור שרותי מכירת נכס לדירה ברשותי ברחוב דרך השלום תל אביב דירה הנמכרה במהירות ולשביעות רצוני , שרות אשר כלל ליווי צמוד עד חתימת ההסכם ואף מעבר לכך , ישר כח !!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חיפשתי מתווך שילווה אותי לאורך כל הדרך עד לרכישת נכס עד שהגעתי לשי מחברת זירו מתווכים בזירו עמלה שאיתר עבורי עסקה מצוינת בתל אביב וסיפק מענה מקצועי ישר ואמין ופתר כל מכשול שהיה בדרך לרכישת הנכס . בהחלט ממליצה עליו בחום !!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יש את המשפט "מרבה נכסים – מרבה דאגה". העבודה מול שי מחקה לנו את המשפט הזה מהלקסיקון. לאחר קשיים במציאת שוכרים לנכס שלנו בבת ים פנינו לשי. לאורך כל הדרך שי ליווה אותנו במקצועיות, אדיבות והרבה סבלנות. הרגשנו תמיד שיש מישהו שדואג לאינטרסים שלנו. שי לא התפשר על איכות השוכרים ונתן לנו תמיד את הביטחון שהוא דואג להכל. במשך כל השנים שבהן טיפל בדירה – לא שמענו ממנו כמעט. התשלום הועבר לחשבוננו בזמן – ושי תמיד היה זמין לפניותינו ושאלות שהתעוררו מפעם לפעם, תמיד חזר אלינו ותמיד הרגשנו שאפשר לפנות אליו בכל נושא. האדיבות, הנעימות והשירותיות אצלו בולטים מאוד. היה תענוג לעבוד איתו. כשנכנסנו לנכס, שי עדיין היה זמין ועזר לנו בכל עניין שהתעורר – למרות שלא היה חייב. זה לא מובן מאליו שאיש מקצוע עוזר גם לאחר שהוא לא מקבל שכר על זמנו. אין לי ספק שאם בעתיד נצטרך עזרה בנושא נדל"ן – שי יהיה הראשון שנפנה אליו. תודה לך שי על כל השנים שהיית לצידנו. משפחת מרטון
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רצינו להודות לך מכל הלב על הטיפול המסור, המקצועי והרגיש במכירת דירת הורינו. אין ספק שהמיקצועיות שבה פעלת והסבלנות שלך, שאינה מובנת מאליה, עשתה את ההבדל העצום בין למסור את הדירה למתווך רגיל, שרק מעוניין לסגור עוד עיסקה בקלות, לבינך, שלכל אורך הדרך הורגש שבאמת התאמצת להשביע את רצונינו ולעזור לנו לקבל את המירב עבור הנכס שלנו. עצם זה שידענו שהדירה שלנו נמצאת בידיים טובות ואיכפתיות חסך לנו הרבה ריצות, כאב ראש וכן, חוסר הנסיון שלנו מול הניסיון העצום שלך שהוא בהחלט נתן את הטון לאורך כל הדרך. אין לנו ספק שבעתיד נשמח להעזר בך שוב לכל עיסקה דומה שנעשה, זאת מתוך הערכה והבנה שאנחנו בידיים הטובות ביותר שניתן לקבל מאיש מקצוע. ולמי שמתלבט אם שווה או לא להעזר בשירותיך אנחנו ממליצים בחום ובלב שלם. אין ספק בכלל שלא היינו מצליחים לקבל תמורה דומה אם היינו עושים את הדרך הזאת לבד, שלא לדבר על הפסד שעות עבודה וטירטורים אין סופיים מול לקוחות פוטנציאליים, שנחסכו מאיתנו בזכותך. בתודה ובהערכה ענקית
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לזירו מתווכים היקרים, אבי יקר! ברצוננו להודות לך על השירות האמינות והמקצועיות שלך בתיווך ומציאת קונה לדירה. הליווי שלך לאורך כל המכירה נתנה לנו שקט. תודה רבה מקרב לב, חנוך אבירי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
תודה רבה על עבודה מקצועית ונאמנה מלאה ביושר ואדיבות . בכל זמן שרצינו לראות הדירה ישר הגעת ופתחת את הדלת ללא קשיים וסיבוכים. התיווך פה היה חלק חשוב והכרחי לנו כקונים,אם זה בהמצאת ניירת ושילחתם במהרה.ובכלל שירות אדיב ומקצועי עזרת לנו מאוד. צריך הרבה בעלי מקצוע אמינים וישרים כמוך בתחום הזה המון הצלחה ושוב תודה נחשון ליטמן
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
היום הסתיימה בהצלחה מכירת הדירה שלי ברמת גן וזאת ההזדמנות עבורי לכתוב מכתב תודה מכל הלב. במשך שנים רצינו להשכיר את הדירה ולעבור לגור בשכירות, אך כל פעם עצר אותנו משהו אחד שבשבילי היה מאוד משמעותי: להתחיל ולהתעסק עם שוכרים. פשוט לא רציתי את ההתעסקות הזו. במשך תקופה חיפשתי חברת ניהול, עד שנתקלתי בחברתכם. מיד לאחר שנפגשתי עם שי, הבנתי שזה האדם שאני רוצה לעבוד איתו! התקשרתי לכמה ממליצים ולא היה לי כל ספק שאני נמצא בידיים הכי טובות. הדירה הושכרה מיד לשביעות רצוני. וכך היה במשך שנתיים עד שהחלטתי שאני מעוניין למכור את הדירה. גם כאן, הדירה נמכרה תוך תקופה קצרה מבלי שאני מתערב בתהליך. גם השכירות וגם המכירה התבצעו בצורה חלקה תוך כדי עדכונים מלאים. אני ספציפית פחות נוטה לדבר בטלפון ומבחינתי שי היה הפתרון המושלם מכיוון שרק כאשר היה עדכון חשוב או מידע שיש לטפל בו, קיבלתי את האינפורמציה בוואטסאפ וכמובן גם מענה מהיר רגע שאני הייתי מעוניין להתעדכן. אסכם ואכתוב שאני יכול להמליץ מכל הלב על שי ועל חברתכם. יש על מי לסמוך וכאן קיבלתי את זה ובענק. המון המון תודה על הכל! ל.ד (למען הפרטיות)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
קיבלתי שרות למכירת דירתי הם פעלו בצורה מהירה ויצירתית ומכרו את דירתי לשביעות רצוני בזמן קצר וביעילות אני די ממליץ עליהם למכירת נכס
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לכל מאן דבעי. לפני כשנה בחיפושנו אחר תיווך למציאת שוכר לדירתנו בהרצליה, נתקלנו בכתובת של קיסר ניהול נכסים, והחלטנו לפנות אליה לטפל בנושא. כשהגיע אלינו, מיד הבנו, שמדובר לא רק במתווך ראוי, אלא גם באדם מקסים, שמיד נקשרנו אליו מתוך הערכה רבה. הוא הצליח תוך תקופה קצרה ביותר למצוא לנו שוכרת, למרות שדרשנו מחיר גבוה מן המקובל לאזור. קבל על עצמו לטפל בכל נושאי העברת התשלומים השונים לגורמים, (עירייה, חשמל, גז, וכיוצא באלה), והמשיך, ואף ממשיך, לטפל בדירה המושכרת בצורה יוצאת מן הכלל. לאור האמור לעיל, החלטנו לתת לו למצוא לנו אף קונה לדירתנו באשדוד שאותה אנו מתכוונים למכור בקרוב. בכל הקשור לניהול בנושאי הדירות, אנו שבעי רצון ביותר במעשיו ורוצים לציין זאת במיוחד.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ברוך פרידמן מתל אביב: לזירו היקרים: לפני כ 5 שנים קניתי נכס להשקעה בתל אביב בדרום העיר בשכונה בעייתית מבחינת האוכלוסייה ופוטנציאל השכירות המידית. אך ידעתי כי אני משקיע לטווח הארוך ולכן דרוש אורך רוח. בהיותי עובד בתעשיית ההייטק יש לי מעט מאוד זמן פנוי לטפל בענייני הדירה, אחזקה, מציאת שוכרים, גביית חובות ודמי שכירות ועוד אלף משימות כאלה ואחרות הקשורות לאחזקה וניהול הנכס. לשמחתי מצאתי את שי מחברת זירו ומאז אני לא מצטער לרגע. שי מנהל נכס בחסד, מקצוען אמיתי נעים הליכות אך יודע גם להיות קשוח כשצריך עם הדיירים הבעייתיים. (תמיד נתקלים בכאלה). כל בעיה שמתעוררת עם הנכס אני יודע שאפשר לסמוך בעיניים עצומות על שי שיביא לידי פתרון מלא וכולל לשביעות רצוני המלאה. השיטה של זירו מאוד מתאימה לאנשים עסוקים כמוני ונותנת שקט נפשי מלא לבעל הנכס. מומלץ בחום! ברוך פרידמן מתל אביב
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
"קניתי דירה להשקעה בשנת 1998, קשה למכור דירה כזו במחיר טוב מטעמים שונים: זה עסקי, קשה לקבל משכנתא, אישורים וכו'. במשך חודשים ניסו 6 מתווכים שונים ואני באופן עצמאי, להגיע לקונה טוב, לצערי לא הצלחנו, הגיעו בודדים. לאחר שפניתי לזירו, להפתעתי, לאחר 4 חודשים העסקה בוצעה בהצלחה לשביעות רצוני. נכון שעבדתם קשה והבאתם כ 120 קונים, אין לי מושג איך? כל הכבוד כל שקל הרווחתם ביושר, הייתם אדיבים והוגנים"
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יש לי כמה נכסים להשכרה, כולם מטופלים אצל ZERO - שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. מומלץ בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
הצוות שלהם מצא לי שוכרים במהירות ועזר לי בכל הקשר מול השוכרים - חסך לי הרבה כאב ראש
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
יש לנו דירה שאנחנו משכירים והם מטפלים לנו בכל נושא ההשכרה, כולל הקשר עם הדיירים והחלפת דיירים - אני ממליצה עליהם בחום. תמיד משיגים את הסכום הרצוי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות זירו מתווכים - בזירו עמלה

מוכר / משכיר נכס?
לראשונה בישראל רק ברשת זירו מתווכים תקבלו שירות מקיף של שיווק וניהול נכסים באפס עמלה!

מעצבים משווקים ומנהלים באפס עמלה:
השירות ניתן בפריסה ארצית:


במקום שאתם תממנו ותעשו את כל המטלות: מעיצוב והכנת הנכס למכירה ו/או השכרה, שיווק מתקדם, ליווי משפטי, גבייה, ריהוט, הסכם משפטי , טיפול בתקלות 24/7, עמידה מול הרשויות, קריאות מונים, אנשי מכירות מעולים ועד טיפול משפטי בדיירים בעייתיים במידת הצורך..המומחים של זירו מתווכים יעניקו לכם את כל השירותים באפס עמלה.
****השירות בזירו כולל הכל בהתאם לסיכום, והוא ניתן ללא עמלות לבעלי נכסים.
לפרטים נוספים מה השירות כולל כדאי לעיין בפתרונות ושירותים באתר שלנו.

לדוגמא במכירת נכס: אילו שירותים תקבלו מאיתנו באפס עמלה?
שיפוץ, עיצוב, ניקיון והכנת הנכס למכירה.
הסכם משפטי (קונה מוכר) אצל עו"ד מוסמך.
עשרות פעולות שיווק חכמות וייחודיות.
זמינות ושירות 24/7.
שירותים מיוחדים לפי דרישה וסיכום.
תכנית שיווק ופרסום בכל המדיות.
רישום וניהול קונים פוטנציאליים.
אנשי שיווק ומכירות מעולים.
מצגות וצילומים מקצועיים.
ניהול מו"מ המשקף את האינטרסים שלכם.
תכנית מחקר שוק ושיווק במדיה החברתית.
השירותים יסופקו בהסכמת הצדדים.
השירותים ניתנים לבחירה.

אנחנו עובדים רק בשבילך! בזירו מתווכים מתחייבים להעניק לך חבילת שירות מושלמת באפס עמלה. השירות ניתן בפריסה ארצית ע"י צוות מקצועי ללא פשרות.
בזירו אנו מאפשרים לכל מוכר או משכיר נכס, קבלן או יזם להמשיך בשגרת יומם העמוסה, עד כדי ומימון של כל עלויות העיצוב התפעול והשיווק של הנכסים שבבעלותכם והכל בשיטת הניהול המושלם. וזאת הסיבה שזכינו בציון 9.7 בסקר לקוחות (ראה ממליצים באתר שלנו).

תחומי ההתמחות שלנו בשיטת הניהול המושלם: 
שיווק נדל"ן מכל הסוגים
ניהול נכסים מכל הסוגים
שיווק פרויקטים למגורים חדשים
תיווך נכסים מכל הסוגים למכירה להשכרה
ניהול ואחזקת מבנים ונכסים מסחריים ועוד...

העבר את כאב הראש אלינו וחסוך זמן כסף והוצאות:
מעל 15 שנות ניסיון, שירות והמלצות
נשמח לקבל את פנייתכם 
רשת זירו מתווכים בזירו עמלה
 

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/04/2021
שנת הקמה: 2000
מס' עובדים: 5
כמות צפיות: 2845
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 14

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

הרצליה
חדרה
חיפה
נתניה
תל אביב

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה