גלובוס אשדוד

גלובוס אשדוד

בתי קולנוע
תחומי פעילות: בתי קולנוע

סניפים של גלובוס

גלובוס
גלובוס - 4.5 כוכבים 10תגובות
הגדוד העברי 6 אשדוד 2235*, 03-9514968
"בית קולנוע מעולה וחבל שהוא היחיד בעיר ... הוא מצטיין במיוחד לאחרונה כי הוסיפו אולם בו ניתן לראות סרטים בתלת מימד...עכשיו לא צריך לנסוע לערים אחרות בשביל סרט"

תגובות אחרונות עבור גלובוס באשדוד

4 כוכבים מאת: Dan    גולש פעיל באתר    01/08/2011
מקום טוב נמצא בקניון סימול הלכתי אליו עם חברים לראות את הסרט מהיר ועצבני 5 אחלה סרט אחלה מקום שווה ללכת אליו לראות סרט
תגובה עבור: גלובוס הגדוד העברי 6 אשדוד
5 כוכבים מאת: זיו       30/06/2011
גלובוס הינו קולנוע איכותי עם צוות מאוד נעים בעל מחירים סבירים ביותר של פופקורן ושתיה (בניגוד לקולנועים אחרים בראשון לדוגמה). הוא ממוקם באשדוד ומשדר באיכות את הסרטים החדשים שיוצאים. אני וחברי מאוד נהנים מהקולנוע שכן הוא קרוב לבית (גר בגן יבנה ואשדוד הכי קרוב) ומאוד הוגן לבני נוער. כמו כן אני מקווה לעבוד בקולנוע לפני שאתגייס ודרכו להרוויח כסף בשביל טיול לפני או אחרי צבא שאני מתכנן ככל הנראה עם כמה חברים. בקיצור, גלובוס הוא קולנוע מאוד איכותי ומושקע הן חיצונית מבחינת עיצוב וניקיון, הן מבחינת צוות והן מבחינת הסרטים ואיכות הסרטים שהוא מקרין. אני ממליץ לכל מי שרוצה לצפות בסרט באיכות טובה ונעימה שיבוא לקולנוע הזה =]
תגובה עבור: גלובוס הגדוד העברי 6 אשדוד
3 כוכבים מאת: נטלי    גולש פעיל באתר    20/02/2011
דבר מוזר ומפדח קרה לגלובוס לפני כחודש- קצת לפני סוף הסרט הייתה הפסקת חשמל וההקרנה נעצרה ולא המשיכה. לא הבנו מה קורה ואף סדרן לא נכנס כדי להגיד לנו לצאת. בסופו של דבר קמנו וראינו שבחוץ מחלקים כרטיסים חינם לכל הקהל... מוזר משהו.
תגובה עבור: גלובוס הגדוד העברי 6 אשדוד
5 כוכבים מאת: ירין    גולש פעיל באתר    26/09/2010
אני הלכתי לשם והנהנתי מאוד יש שם מגן חזק כדי להביא סודר חווית צפיה מושלמת מקומות ישיבה נוכים מתחם פוקפורן ושתיה במחיר סביר כדי להגיע!!!!!!
תגובה עבור: גלובוס הגדוד העברי 6 אשדוד
5 כוכבים מאת: אינה    גולש פעיל מאוד באתר    13/06/2010
בית קולנוע מעולה וחבל שהוא היחיד בעיר ... הוא מצטיין במיוחד לאחרונה כי הוסיפו אולם בו ניתן לראות סרטים בתלת מימד...עכשיו לא צריך לנסוע לערים אחרות בשביל סרט
תגובה עבור: גלובוס הגדוד העברי 6 אשדוד

סניפים של גלובוס

הדרוג של גלובוס

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 10 מדרגים]