מדריך עסקים > אזור הדרום

אזור הדרום

באתר תמצאו 5744 תגובות עבור 12424 בתי עסק באזור הדרום
טוען מפה...
עסקים מצטיינים בעיר אזור הדרום
מספרות / עיצוב שיער    
256
תגובות
המסחר אשדוד
כלקוחה קבועה של נאור, אין על המקצועיות ועל השירות שאני מקבלת. ממליצה בחום, פשוט מומחה לתספורות, גוונים ואיך לא גם החלקות. עשיתי החלקה צרפתית לפני חצי שנה וכיום השיער חלק כאילו זה נעשה אתמול.
התקשרו עכשיו: 072-3316136
מורי נהיגה / לימוד נהיגה    
106
תגובות
אשקלון אשקלון
יניב מורה מעולה ובן אדם מיוחד. מלמד ברמה מאוד גבוהה, אכפתי, תמיד מפרגן ומעלה את הביטחון ומעביר את השיעורים בצורה כיפית. מכיר את התלמידים ומתאים את עצמו לאופי של כל אחד. מומלץ מומלץ מומלץ!!!
תיקון / טכנאי מחשבים    
78
תגובות
שבט דן אשדוד
שירות מצוין ואדיב עם הרבה סבלנות ושקיפות. תיקן לי את המחשב במהירות ובמקצועיות, בסוף גם המחיר הוגן. לא צריך יותר.
התקשרו עכשיו: 072-3301610
גישור     גישור גירושין    
52
תגובות
טופח 12 להבים
פשוט קוסמת: מגשרת קודם כל אנושית. מחוסר אמון מוחלט (לאחר בגידה) לשיתוף פעולה. גם להפרד ולהתגרש צריך לדעת - ודליה יודעת להעביר את המסר. אני בטוח שהילדים יודו לה יותר בעתיד! מגדירה את המונח מגשרת, בהבנה, באמפטיה - פשוט מעולה.
התקשרו עכשיו: 072-3301075
קוסמטיקאיות    
56
תגובות
רודד 5 אילת
לפני כשנתיים וחצי בערך פגשתי לראשונה את אורלי. אפשר לומר שזה היה מפגש משנה חיים. היא גרמה לי בעזרת עצות הנומרולוגיה שלה להבין את עצמי ואת הקרובים אליי ברמה שלבד אף פעם לא הייתי מצליחה היא נתנה לי להבין את משמעות החיים מנקודת מבט אחרת וזה הפך אותי להיות בן אדם יותר רגוע ושליו עם עצמו. זה ממש כמו קסם. בעבודתה כקוסמטיקאית היא יסודית ביותר לא מפספסת אף..
התקשרו עכשיו: 072-3313475
חיפושי עסקים באזור הדרום

תגובות אחרונות על עסקים באזור הדרום

דליה יקרה רוצה להודות לך על קורס משמעותי בפרקטיקה של הגישור , במהלך הקורס הפגנת ידע רחב בתחומים בהם עוסק הגישור ,בקיאות בחומר ושימשת דוגמא למגשרת מקצועית ,נהננו מהמשובים שנתת בנועם ובמקצועיות במהלך השיעורים וגילית זמינות לתלמידייך בכל שעה במהלך הקורס ומחוצה לו . ידעת להעביר את התאוריה למעשה בשלל דוגמאות ובאופן מרתק . ממליצה בחום על דליה כמורה וכמגשרת
תגובה עבור: דליה עוזדור מגשרת טופח 12 להבים
5 כוכבים מאת: ישראל       18/01/2021
אניקניתי עגלת סטוקי משילב באילת ולימור מנהלת הסניף עזרה לי מאד והשירות היה מצויין ממליץ לקנות שם
תגובה עבור: שילב מלון הילטון מלכת שבא אילת
5 כוכבים מאת: דליה חגג       17/01/2021
ממליצה בחום על מישל אברג'יל תיקן את המחשב של בתי תותח על מחיר נוח הגיע עד הבית שירות ואמינות ובנוסף איש נעים הליכות וישר.
תגובה עבור: הבית למחשב שבט דן אשדוד
5 כוכבים מאת: עופר וויכמן       13/01/2021
עשה לי עבודה קטנה של מדף למקרר. זול מהיר ומקצועי. אני מאוד ממליץ.
תגובה עבור: אומנות הזכוכית בנגב פנחס החוצב 3 באר שבע
5 כוכבים מאת: אתי לי       04/01/2021
כשחיפשנו מסגרת לבן שלנו, היה לנו חשוב למצוא מקום שיהיה כמו בית שני עבורו, הרי הוא מבלה שם את רוב שעות היום, וזה בדיוק מה שמצאנו בגן מוסיקה-לי של מאיה שטרן : חום, אהבה, הקשבה, יכולת הכלה וסבלנות, חינוך לידע מוסיקלי ולשפה ברמה גבוהה, עידוד סקרנות, קבלת האחר - אלה רק חלק מהערכים שאותם צוות הגן מיישם ומעביר לבן שלנו בכל יום. הילד שלנו אוהב לבוא לגן, ועבורו הגן הוא 'מרכז העולם' - החל מהחברים שהוא מחכה לפגוש בכל בוקר, דרך בנות הצוות המדהימות שאליהן הוא מתגעגע בסופי השבוע ועד לשירים שמאיה מנגנת בפסנתר ואנחנו שומעים אותו שר להנאתו בבית תוך כדי משחק. התקשורת של צוות הגן מול ההורים היא מצויינת - אנחנו מעודכנים תמיד בכל מה שקורה, ומקבלים ממאיה עזרה והדרכה בכל מה שצריך בגו ומחוצה לו. אנחנו ממליצים מאוד על גן מוסיקה-לי של מאיה שטרן ומרגישים שמחים, בטוחים ורגועים שהבן שלנו גדל שם.
תגובה עבור: גן מוסיקה-לי נועה 6 אשקלון
5 כוכבים מאת: ליאור מעוטף עזה       04/01/2021
הגישור היה מאוד מקצועי ורגיש, ובאוירה ממש טובה
תגובה עבור: דליה עוזדור מגשרת טופח 12 להבים
5 כוכבים מאת: ר.נ. - עוטף עזה       04/01/2021
דליה סייעה לנו בהליך גישור לגירושים. התהליך לא היה קל ודליה, ביחד עם עו"ד הילה, עשו זאת בנחישות וברגישות. אין ספק כי התהליך הצליח בזכות היסודיות והחשיבה על כל פרט ופרט. ההוכחה להצלחה היא העובדה שבית המשפט לא הסתייג או שינה אף סעיף וקיבל את החוזה כפי שהוא. אני מרגישה כי שנינו (אבי ילדיי ואני) קיבלו את המענה הטוב ביותר שניתן ולכן אני מודה לדליה על עזרתה האדיבה והסבלנית.
תגובה עבור: דליה עוזדור מגשרת טופח 12 להבים
5 כוכבים מאת: דר' רותי פרנקל       04/01/2021
המלצה לדליה עוזדור דליה עוזדור הנחתה אותי בקורס פרקטיקום בגישור . עלי לציין שההדרכה היתה מעולה . קבלנו כלים פרקטיים לנהל גישור בתביעות קטנות . למדנו את שפת הגישור באופן מעמיק . התנסינו בארועי ם מגוונים . נהלנו את תהליך הגישור באופן עצמאי אך בהדרכה צמודה של דליה . זכינו למשוב אחר כל פעולת גישור . וכן משוב אישי כמגשרים בתום הקורס הקורס שדליה הנחתה היה מעולה . מקצועי . ומועבר באוירה נעימה המותאמת להליך גישור . תודה והערכה למנחה .
תגובה עבור: דליה עוזדור מגשרת טופח 12 להבים
5 כוכבים מאת: עמירה חיים       04/01/2021
זכיתי ללמוד ולהתנסות בקורס "פרקטיקום בגישור" בהנחייתה של המגשרת דליה עוזדור (קורס פרקטיקום בגישור אוגוסט 2020) דליה עוזדור הנחילה לנו במקצועיות את השפה הגישורית, השפה לפתרון סכסוכים וקונפליקטים. הקורס שכלל תיאוריה רחבה והתנסות בתיקים של בית המשפט לתביעות קטנות, הועבר באופן מעניין ומעמיק. תוך הפגנת ידע רב, דליה לימדה והובילה אותנו עד הגיענו ליכולת ההבנה והביצוע של גישור מוצלח. לדליה יכולות מעולות בגישור. לראות אותה מגשרת זו חוויית למידה ממשית. נהנינו מהידע הרחב שלה, מהמקצועיות, מהדיוק, מהמשובים המלמדים, מההבנה של מערכת המשפט ומהמחויבות להצבת סטנדרטים גבוהים. דליה ניחנה ביכולת ארגונית וניהולית, יכולות תכנון והובלה, חריצות ומוטיבציה סוחפת. דליה דייקה אותנו, תוך אכפתיות מרשימה ובלי לוותר על אף פרט. יצאנו עם כלים וידע, ועל כך תודתי! ראוי לציין את הזמינות שלה ללומדים, תמיד בחפץ לב ובכל עת מעבר לשעות הלימוד ואת, הדרך בה הצליחה ללמד אותנו לגשר בזום באופן מרשים ובכך להתגבר על אתגר הקורונה. דליה בחרה לעסוק בדרך הפיוס ולהנחיל לאחרים את הדרך הבונה גשר של הבנות, בחירה המעידה עלייה כאדם של שלום. תודה רבה עמירה חיים
תגובה עבור: דליה עוזדור מגשרת טופח 12 להבים
5 כוכבים מאת: אלעד אלפסי       02/01/2021
מעיין הבת שלה מהממת😍❤️
תגובה עבור: יעל רואימי אקסודוס 12 אשדוד

עסקים חדשים באזור הדרום

עידן הנדסה
0 כוכבים חצרים
חצוראשדוד
בניה טובה מתחילה בתכנון טוב
עמיחי הנדסה
0 כוכבים כינרת 81
אשדוד
כשבאמת צריך מהנדס טוב
אלקנה דוד
0 כוכבים הר כנען 2
אשדוד
תכנון וניהול מבנים
אמילי גימשי
0 כוכבים יבנה 5
אשדוד
תזונאית ומאמנת יוגה
טלי הלר
0 כוכבים כנרת 7
אשדוד
הדרך לשינוי תקין עוברת אצלי
קר לייזר
0 כוכבים קניון הנגב
באר שבע
השיער שלך יוסר לצמיתות
פרופורציה
0 כוכבים יצחק בן צבי 10
באר שבע
הסרת שיער ברמה שלא הכרת
אמריקן לייזר
0 כוכבים דוד טוביהו 125
באר שבע
כשרוצים להיפטר מהשיער ומהר
ד"ר קונסטנטין חרמוב
0 כוכבים הכלנית 12
אשדוד
הבריאות שלך זאת המומחיות שלי
ד"ר דוד גורן
0 כוכבים הרצל 1
אשדוד
רופא בכיר לכירורגיה של היד