אין דבר חשוב מהמוניטין שלכם ברשת - הירשמו עוד היום!

אתר תגובות הותיק עבר שינוי והפך למדריך לעסקים מומלצים בלבד. האתר משמש כפלטפורמה לעסקים קטנים, כמוכם, לבנייה ולהצגה של המוניטין שלכם


הרשם עכשיו ללא עלות

* ההצטרפות למדריך העסקים המומלצים עולה 999-1788 ש"ח לשנה!!
לשנה שלמה

לקוחות מחפשים עסקים מומלצים

בשונה ממה שהיה בעבר, לקוחות לא מחפשים עסקים. הם לא פותחים מדריך ומתקשרים לעסק הראשון (או השני) שרואים. לקוחות מחפשים מידע על העסק, תמונות של העסק והכי חשוב - המלצות על העסק. בעידן שלנו לא מספיק להיות שם - צריך להיות שם ועם מוניטין מוביל.

 
מדריך רק לעסקים מומלצים

מדריך העסקים תגובות הוא היחיד שמדרג את העסקים לפי כמות הביקורות שלהם והמוניטין שלהם (שמורכב ממספר דברים נוספים). התשלום הוא עבור ההשתתפות במדריך - אבל את המקום הראשון אתם צריכים להרוויח בשירות טוב, מוצר טוב ומחירים טובים - והכי חשוב - לקוחות שמספרים לכולם על כמה אתם נהדרים.
 
10 העסקים הטובים בעיר (מה איתכם?)

נמאס ללקוחות לראות 318 קוסמטיקאיות או רופאי שיניים בחיפה. תנו להם 10 או 15 טובים - וזה מספיק. כשפונים לעסק, לא הכמות קובעת אלא האיכות - אנחנו כבר לא המדריך הגדול בישראל (פעם היינו) - אנחנו המדריך עם העסקים המומלצים בישראל. אז אם אתם מצטיינים בתחומכם, בעיר שלכם - הירשמו למדריך

 

כלים טכנולוגיים לבניית מוניטין

לאחר שנים של ניסיון באיסוף המלצות מעסקים ומלקוחות פיתחנו מספר כלים שיאפשרו לכם כבעלי עסקים לאסוף המלצות של לקוחותיכם בצורה קלה ופשוטה יותר. הלקוחות שלכם רוצים ואוהבים לספר על החוויות שלכם ובעידן הBOOKING וTRIPADVISOR - תגובות זה כל הסיפור

לא רק תגובות חיוביות

ברוב המדריכים האחרים - אתם תראו רק תגובות חיוביות. אנחנו מאפשרים להעלות גם תגובות שליליות (כל עוד אמיתיות ועולות בצורה מקצועית ואיכותית) - זה מאוד חשוב לכם כבעלי עסקים להתייחס ללקוחות הלא מרוצים ואתם יכולים להגיב על תגובתם באתר עצמו.שאלות נפוצות
כמה עולה לי להירשם לאתר תגובות?
במשך 12 שנים האתר היה ללא תשלום, אבל לאחרונה אנחנו עברנו למודל של תשלום סימלי של בין 999 ש"ח ל1788 ש"ח לשנה (תלוי בקטגוריה). התשלום סימלי כי אנחנו רוצים עסקים מומלצים, שיחד איתנו יבנו את המוניטין שלהם (או שהוא כבר קיים) ויתנולגולשים את התוכן הטוב ביותר בחיפוש עסקים בעיר שלהם.לעסקים מומלצים שמסוגלים לייצר הרבה תגובות - אנו מאפשרים להירשם ללא תשלום. הירשמו ונפנה אליכם בהתאם.
כיצד רושמים עסק חדש לאתר?
כל מה שעליך לעשות, זה ללחוץ על כפתור "הצטרפו עכשיו" ולהתחיל במילוי פרטי העסק, כולל כתובת מלאה, תיאור מפורט, פרטי התקשרות וקטגוריות מתאימות לעסק. בחלק התחתון של המסך תתבקש להירשם לאתר, בעזרת מייל וסיסמה. אותם תצטרך לזכור על מנת להיכנס בעתיד לאתר. לאחר מכן תעבור למסך התמונות , בו תוכל להוסיף לוגו ותמונות של העסק. עם סיום ההרשמה תקבל הודעה במייל, שהרשמתך התקבלה ולאחר שעורכי האתר יעברו עליה, היא תאושר והעסק יפורסם באתר. אנחנו עושים מאמצים לאשר כל הרשמה תוך 48 שעות.
איך נקבע הדירוג של העסקים ברשימת המומלצים?
שאלה מצוינת (טוב, אנחנו שאלנו אותה) - הדירוג מושפע ממספר פרמטרים: החשוב והעיקרי ביניהם הוא כמות ההמלצות שיש לכם. בנוסף אנו בודקים את עדכניות ההמלצות (עסק עם המלצה חדשה מקבל בונוס לעומת עסק שההמלצה האחרונה עליו היתה לפני כמה שנים, את אמיתות ההמלצות (יש לנו כלים משלנו). בנוסף להמלצות פרמטר חשוב נוסף הוא תמונות - לעיתים לראות את העסק, את המשרד, את הקליניקה, את האנשים - חשוב לא פחות מלקרוא המלצות. אלו הפרמטרים העיקריים בדירוג.
איך אפשר לעדכן את פרטי העסק או לשלוט בתוכן?
אנחנו גובים מחיר סימלי אבל נותנים לכם כח גדול. כל עסק יכול לעשות הכל לגבי כרטיס העסק שלו, לבד דרך מערכת הניהול. להוסיף תמונות/וידאו, לעדכן פרטים, לספר על העסק ועוד ועוד. בנוסף יש כלי חשוב מאוד לאיסוף תגובות שאנו מספרים לכם עליו בשאלה הבאה.
איך אתם בדיוק עוזרים לי לבנות את המוניטין? לאסוף המלצות?
אחרי 12 שנים שאנחנו מפעילים את אתר תגובות, גילינו שלעסקים די קשה לאסוף המלצות מלקוחות שלהם. והלקוחות גם לעיתים קצת עצלנים ולא מוכנים להתאמץ. לפני מספר חודשים פיתחנו כלי שמאפשר לכם לאסוף בקלות ובמהירות המלצות מלקוחות שלכם והם אפילו לא צריכים להיכנס לאתר או להירשם. ההמלצות מאוד אמינות ואיכותיות ועסקים רבים שמשתמשים בכלי מדווחים על עלייה של עשרות אחוזים בכמות ההמלצות שאספו.
עסק חדש כניסה לחשבון קיים