מדריך עסקים > אודות

אודות

מי אנחנו?

אתר תגובות מופעל על ידי חברת אי.4.בי פיתוח תוכנה שמפעילה מספר אתרים נוספים, בארץ ובעולם.החברה כוללת 12 עובדים בישראל וצוות של 5 עובדים בחו"ל.

תגובות הוא אתר מידע עסקי שמנהיג מהפכה בתחום. היזמים שבנו את האתר למדו וחקרו את התחום הן בארץ והן בעולם וגילו שרוב חברות המידע העסקי שמות את בית העסק במרכז התמונה ואינן מתייחסות ללקוח בצורה ראויה. בתגובות , הלקוח שמחפש בתי עסק הוא זה שנמצא בחשיבות הגבוהה ביותר , אם הלקוח מרוצה בסופו של דבר גם בעלי העסקים יהיו מרוצים, הם יקבלו לקוחות מרוצים וההזמנות יזרמו אליהם.

אנו פונים אליכם הגולשים, הכוח של תגובות להשפיע נובע ישירות מהכוח שלכם - כנסו, ספרו לחברים, הפיצו את השמועה ונוכל ביחד להוביל את המהפכה.


מה אנחנו עושים?

תגובות הוא מאגר מידע  מקיף שבא לספק לכל גולש/לקוח את כל המידע שהוא צריך, וקצת יותר.... בנוסף אנחנו כאן כדי לחבר בין לקוחות לעסקים בכל מקום בכל זמן. אנחנו האפשרות השפויה, הן במחיר והן ביכולת לבעלי עסקים שמעוניינים להגדיל את המכירות שלהם.
בעלי עסקים נרשמים בכל יום בחינם ומגלים את היתרונות בעבודה עם תגובות.

איך אנחנו עושים זאת?

אנחנו עוסקים בניתוח תמידי של צורכי הגולשים ובעלי העסקים וזאת על מנת להתאים את הכלים והשירותים שלנו לצרכים שלכם.

אנחנו עושים את הדברים פשוטים ונוחים: המערכת שלנו בנויה כך שחיפוש המידע יהיה קל, פשוט ומהיר. בעלי עסקים ומקצוע יכולים לעדכן את הכרטיס שלהם בקלות, באופן עצמאי.

למדנו מלקחי העבר וחסרונות המוצרים הקיימים: זו הגישה שלנו, אנחנו לומדים כל הזמן על הצרכים המשתנים ולכן יכולים להציע לכם מוצר שתואם בדיוק למה שאתם מחפשים, הן כלקוחות והן כעסקים.

אנחנו לא מבטיחים דברים שאנחנו לא יכולים לקיים: אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב והאמין ביותר. אנחנו משתדלים לתת לכם את התמורה הטובה ביותר עבור העסק שלכם - אין מתנות חינם ומי שמציע לכם כאלה לא מספר לכם הכל. בחישוב של תועלת מול עלות אנחנו מספר 1 בתחום הפרסום.

אנחנו מכירים את הלקוחות שלנו: אנחנו מכירים את העסקים בארץ ויודעים איך להציג אותם בצורה הטובה ביותר. אנחנו מכירים את הגולשים שלנו ויודעים איך למצוא עבורם את העסק המתאים ביותר.