העמוד של יניב שמעוני

יניבשמעוני
יניב שמעוני
הצטרפות לאתר: 21/07/2018
מגורים: אשקלון
כניסה אחרונה: 21/07/2018
כמות תגובות:
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
שמי יניב שמעוני המלמד נהיגה באשקלון. אני מלמד על רכב ידני ורכב אוטומט. המוטו שלי בתהליך הלמידה היא ללמד את תלמידי לנהוג,לדעת את החוקים ואת התקנות על ידי המחשות ודוגמאות. המטרה הסופית היא להוציא לכביש נהגים טובים יותר ובטוחים יותר. תלמידי הרבים יעידו על אופן הלימוד,על היסודיות על המקצועיות ועל החוויה הבלתי נשכחת.
הפייסבוק שלי

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליניב

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אור הוידה "המורה לנהיגה"!! הגעתי אלייך בהמלצות מכרים. אמרו לי שאתה בחור יסודי ומקצועי,אבל באמת שלא הבנתי עד כמה. לימדת אותי את יסודות הנהיגה ולא פסחת על דבר. הסבלנות שלך ואורח הרוח שלך הם דבר שלא מלמדים בשום מוסד להשכלה גבוהה. יצאתי לכביש אחרי שעברתי כמובן טסט ראשון רגוע ומקצועי. ידעתי בזכותך לקראת מה אני הולך ומה אני הולך לפגוש. אור היקר אתה מורה שמלמד לנהוג ולא מהמורים שמלמדים רק לקבל את הרשיון! תודה על הכל... ממליץ בחום,לא תצטערו הבן אדם תותח!!!
תגובה עבור: אור הוידה    כתובת: אהרון בקר תל אביב
פורסם    21/07/2018