העמוד של ronit li

ronitli
ronit li
הצטרפות לאתר: 14/08/2005
מגורים: גבעתיים
כניסה אחרונה: 15/08/2005
כמות תגובות: 4
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לronit

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
מיקום-רוטשילד פינת אלנבי. מרכז חביב צמוד לשדרה חניה-תמורת תשלום בחניון ברוטשילד הקפה-נפלא, עשוי מקצועית, הרבה ברשתות הקפה בארץ ברקע-בדר"כ מוסיקת ג'אז מיין סטרים נעימה מה עוד אפשר לעשות? לקרוא עיתונים יומיים שונים כי יש מהכל. אקוסטיקה-קצת רועשת לסיכום-אם רוצים לשתות קפה באווירת חו"ל יוקרתית ונעימה - זה המקום.
תגובה עבור: Arcaffe    כתובת: שדרות רוטשילד 31 תל אביב
פורסם    17/08/2005
דירוג: 5 כוכבים
מיקום-בקניון רמת אביב. הקניון עם האווירה הכי חו"לית. קפה-מצוין ועשוי באופן קפה-מגוונות. "נוף"-יש מה לראות-העוברים והשבים בקניון מחירים-כמו ברוב רשתות הקפה
תגובה עבור: אילן'ס    כתובת: איינשטין 40, קניון רמת אביב תל אביב
פורסם    17/08/2005
דירוג: 5 כוכבים
נגישות-נוח מאד. חניה בחניונים הקרובים של רח' הארבעה (בתשלום ולתושב ת"א בהנחה כנהוג) שעות-פתוח שעות רבות הקפה-מצויין. תערובות שונות לטעמו של כל חך. עשוי בצורה מקצועית וריחנית האופציות הנלוות-סבירות בהחלט המחירים- עם חבר/ה,בליינדייט,עסקים ולפני/אחרי סרט (הסינמטק מעבר לרח' הארבעה)
תגובה עבור: קפה ג'ו    כתובת: החשמונאים 99 תל אביב
פורסם    14/08/2005
דירוג: 4 כוכבים
מומלץ חניה-מאד נוחה כי יש את חניוני רח' הארבעה הענקיים (כמובן בתשלום. לתושב ת"א הנחה בסופ"ש רובה בוהמיינית ואינטלקטואלית (רבים מהסינמטק השכן ובשעות היום בימי חול - יושבי בנייני המשרדים נוסף לקפה-יש מגוון רחב ממלוח עד מתוק נוף-ישיבה על דלפק גבוה הצופה לרח' החשמונאים מעניקה מבטים רחבים על העובדים ושבים. שווים! מתי מתאים-לפני/אחרי סרט, פגישת עסקים, פגישה עם חבר/ה ובכל זאת מה חסר-מוסיקה
תגובה עבור: מתוקה    כתובת: הברזל 20 תל אביב
פורסם    14/08/2005