העמוד של מירית קאופמן

מיריתקאופמן
מירית קאופמן
הצטרפות לאתר: 24/05/2010
מגורים: ראשון לציון
כניסה אחרונה: 02/09/2010
כמות תגובות: 5
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
סטודנטית למדעי המחשב.

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים למירית

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
המקום יחסית לא גדול בהשוואה לסניפים אחרים אבל בהחלט ניתן למצוא כל מה שרוצים. המחירים מצוינים והמבצעים לקראת שנת הלימודים מאוד טובים. היחס מהיר ואדיב.
תגובה עבור: אופיס דיפו    כתובת: ילדי טהרן 5 ראשון לציון
פורסם    01/09/2010
דירוג: 5 כוכבים
המחירים זולים בטירוף! מגוון גדול לבית בכל נושא. האתר אינטרנט יכול לחסוך הרבה זמן מבוזבז כאשר מבצעים בדיקת מלאי לפני הגעה לחנות. אפילו אוכל אפשר למצוא שם... הבעיה היחידה שקיימת היא כמות האנשים המבקרים בחנות. הבעיה נובעת בעיקר במוצ"ש כאשר יש עומס גדול וההמתנה בתור עלולה לאכזב ואפילו להשאיר מוצרים וללכת. ראיתי לא מעט אנשים שמשאירים מוצרים בקופות והולכים...
תגובה עבור: איקאה    כתובת: שדרות גיבורי ישראל 1 נתניה
רהיטים   
פורסם    01/09/2010
דירוג: 5 כוכבים
בחיפוש אחר אביזרים לאייפוד גיליתי ששם יש את האביזרים האיכותיים ביותר במחירים הזולים ביותר. התקשרתי כדי לברר לגבי הימצאות המוצר במלאי ואכן הוא במלאי. יחס מצוין!
תגובה עבור: באג    כתובת: קניון הזהב, דוד סחרוב 21 ראשון לציון
פורסם    01/09/2010
דירוג: 5 כוכבים
שירות מצוין ואחלה התייחסות. ארגון התור עם מערכת ממוחשבת ולכן מונע בעייתיות ועצבים בזמן ההמתנה. הכל מסודר ונעים, הרופאים מקצועיים ואדיבים.
תגובה עבור: שירותי בריאות כללית    כתובת: הסוכה 10 ראשון לציון
פורסם    01/09/2010