העמוד של נורית סלארי

נוריתסלארי
נורית סלארי
הצטרפות לאתר: 09/06/2010
מגורים: נתניה
כניסה אחרונה: 13/06/2010
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לנורית

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
חברת האלומיניום היחידה שאני מכירה שעובדת בכזו מיומנות ומקצוענות! יש להם את כל הידע על עבודות אלומיניום.... המחירים שלהם סבירים ונוחים לכל כיס, הם לפני כמה חודשים עברו לנתניה. אבל לא צריך להגיע למשרד הם באים ישירות הביתה לקחת מידות להציע הצעות וכו'... שרגא הוא בן אדם למופת, יש לו לב זהב! אם תרצו להזמין חלונות תדעו שרק אצל שרגא תמצאו את התנאים
תגובה עבור: בונגרט שרגא בע"מ    כתובת: בית יצחקשער חפר בית יצחקשער חפר
פורסם    13/06/2010
דירוג: 4 כוכבים
מסעדה יפה, על שפת הים, אויר טוב, מלצרים חביבים מאוד האוכל שם קצת יקר יחסית למסעדות אחרות. המסעדה הינה חלבית (דגים, טוסטים וכו') המסעדה צמודה לאמפיתאטרון, וכן היא ממוקמת בלב טיילת נתניה, ההכשר שם הוא למהדרין אך שמעתי לאחרונה ששם זה בישולי עכו"ם כלומר יש שם גויים ומבחינה הלכתית זה בעייתי לאכול את זה למי שכמובן מקפיד בכשרות אבל עוגה וקפה וכדו' אין בזה שום בעיה. אני ממליצה בחום על המסעדה אבל קחו בחשבון שהמחיר בהתאם.
תגובה עבור: טוליפ    כתובת: המלך דוד 1 נתניה
מסעדות   
פורסם    13/06/2010
דירוג: 5 כוכבים
אנשים אדיבים מאוד!!!! נוהגים לפנים משורת הדין בענייני החזרת סחורה או החלפת סחורה, מחירים סבירים לחלוטין!!! ביגוד הכי צנוע! בקיצור שווה להיכנס לשם.
תגובה עבור: רנואר    כתובת: רוטשילד 45 ראשון לציון
פורסם    09/06/2010