העמוד של עידו רותם

עידורותם
עידו רותם
הצטרפות לאתר: 03/01/2011
מגורים: תל אביב
כניסה אחרונה: 03/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לעידו

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אני מטופלת אצל דר אידלמן מאז שנת 1998. הוא האדם הכי נחמד שיש, כנה ואכפתי. עברתי אצלו את כל סוגי טיפולי השיניים, החל מניקוי השיניים ועד לכתרים וסתימות. אני סומכת עליו לחלוטין והוא מעולם לא אכזב אותי. לאחרונה עברתי מתל אביב לירושלים, ואני עדיין משתמשת בשירותיו של ד''ר אידלמן אני ממליצה עליו בחום. הוא פשוט הטוב ביותר.
תגובה עבור: ד"ר אידלמן יצחק    כתובת: שפרינצק 3 תל אביב
פורסם    27/03/2012
דירוג: 5 כוכבים
מרגע הפנייה הראשונית אל חן הגרפיקאית, נתקלתי ביחס אדיב ונוח, המלווה בסבלנות והקשבה לפרטי-פרטים, בניסיון שלי כלקוח להסביר מה חשוב לי שיופיע בתוצר הסופי. תוך כדי העבודה נערכו מספר סבבים של תיקונים, שנתנו תחושה טובה של גמישות והיענות לצרכי הלקוח. לבסוף הייתה מוכנה העבודה בדיוק לפי לוחות הזמנים שנקבעו מראש, והיא הייתה אסתטית וברמה גבוהה, מה שהוביל לסיכום על עבודות משותפות נוספות בעתיד.
תגובה עבור: Colorbox סטודיו לעיצוב גרפי    כתובת: בית הלוי בית הלוי
פורסם    03/01/2011