העמוד של alona רימון

alonaרימון
alona רימון
הצטרפות לאתר: 12/01/2011
מגורים: רחובות
כניסה אחרונה: 12/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לalona

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
מההתחלה ועד לסוף המעבר החבר'ה האלה היו הטובים ביותר. יורי בא לבית שלי כדי לתת הערכת מחיר. הם לא הכי זולים אבל הם מאוד דואגים לרהיטים במהלך המעבר. הצעת המחיר הייתה מאוד הוגנת. הם גם נתנו לנו הרבה ארגזים בתמורה לתשלום סמלי וכמו שאתם יודעים קופסאות במהלך מעבר זה מאוד מפתה. ביום המעבר הם התקשרו כדי להודיע שהם טיפה יקדימו. המעבר הלך חלק וכלום לא נשבר או נשרט. המובילים שמחו למקם את הרהיטים בבית החדש איפה שאני רציתי ובנוסף עזרו לי בדברים שלא יכולתי לעשות בעצמי. מצאתי את המובילים האלו באינטרנט ואני בהחלט ממליץ לכם להשתמש בהם.
תגובה עבור: יורי הובלות    כתובת: ארלוזורוב 75 בת ים
הובלות   
פורסם    15/05/2014
דירוג: 5 כוכבים
ביקור אצל רופא שיניים אינה חוויה נעימה לרוב. דר' אורקין מצליחה לשבור את ה"מיתוס" ולהפוך את הטיפול לזיכרון נטול טראומה לחלוטין, מקצועי להפליא, מהיר וקשוב. מומלץ בחום.
תגובה עבור: דר דיסקין אורקין אולגה    כתובת: בן-יהודה 34 ירושלים
פורסם    12/01/2011