העמוד של יוסי גולדשטיין

יוסיגולדשטיין
יוסי גולדשטיין
הצטרפות לאתר: 12/01/2011
מגורים: ירושלים
כניסה אחרונה: 12/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליוסי

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
מדהים. לא רק שזה היה המעבר הכי מהיר שהיה לי, זה גם היה הכי פחות מלחיץ. המובילים הגיעו בדיוק בשעה שקבענו. בתוך כחצי שעה הם כבר היו בדרך לדירה החדשה שלי. גם קביעת ההובלה הייתה קלה, הגשתי בקשה להצעת מחיר דרך האתר וקיבלתי תגובה מהירה. אחרי זה דיברנו בטלפון והמחיר לא השתנה מהצעת המחיר המקורעת. לא ניסו למכור לי דברים נוספים. קיבלתי את החוזה דרך המייל ותוך רבע שעה כבר קבעתי על שכירת המובילים. ממליץ עך חברה זו לכל החברים שלי באזור.
תגובה עבור: bars הובלות    כתובת: בת ים בת ים
הובלות   
פורסם    16/05/2014
דירוג: 5 כוכבים
ד"ר אולגה דיסקין אורקין מטפלת בשיניים שלי בעשרים השנים האחרונות. היא רופא מיומנת, מצויינת ורגישה. למרות שטיפול שיניים הוא מלכתחילה בעייתי, קשה ולא נעים, הטיפול שהיא עושה, מיומנותה המקצועית ורגישותה האנושית הופך את ההליכה אליה לדבר ניסבל ומעבר לכך. אני ממליץ בכל לב על טיפוליה
תגובה עבור: דר דיסקין אורקין אולגה    כתובת: בן-יהודה 34 ירושלים
פורסם    12/01/2011