העמוד של עינת אוגון

עינתאוגון
עינת אוגון
הצטרפות לאתר: 13/01/2011
מגורים: מודיעין
כניסה אחרונה: 13/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לעינת

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אני אחד מאותם דנטופובים שפוחדים מרופאי שיניים, אם יש מילה כזאת בכלל. אפשר לומר שסוג של נמנעתי מרופאים בגלל שהעבודה שלי שינתה את ביטוח השיניים שלה כל שנה. לקראת סוף התואר הראשון מצאתי רופאת שיניים מצוינת בתל אביב. כשהתחלתי לעבוד בעבודה רצינית, היא כבר לא הייתה חלק מהתוכנית. בשנה הבאה היא הייתה, אז חזרתי. ובכן, נחשו מה? בשנה שאחריה, תוכנית חדשה, שום רופאת שיניים! נחוש למצוא רופא טוב, עשיתי קצת מחקר באינטרנט, ותוך זמן קצר מצאתי את ד''ר דורון פדהצור. אני אוהב אותו! אני אוהב את האתר שהביא אותי אליו! אני אמנם מתגעגע לרופאה הקודמת שלי, אבל ד''ר דורון פדהצור כל כך קרוב לעבודה שלי, הצוות שלו חברותי, הוא מצחיק, ונעים, והוא עונה על כל הדרישות עבור מישהו שהיית רוצה שיתעסק לך בפה. עכשיו כל מה שאני צריך זה מספיק מוטיבציה כדי להשתמש בחוט דנטאלי פעמיים ביום.
תגובה עבור: פדהצור ד"ר דורון    כתובת: שמעוני 9 תל אביב
פורסם    24/04/2012
דירוג: 5 כוכבים
מאד מקצועי, הרבה סבלנות. פתאום הבנתי דברים שתמיד היתה לי בעיה איתם. מלמד לרמה של בגרות חמש יחידות אבל גם לחטיבת ביניים. מומלץ בחום.
תגובה עבור: לזר רוני    כתובת: אלמוגן 3 מודיעין
פורסם    13/01/2011