העמוד של רינה טל

רינהטל
רינה טל
הצטרפות לאתר: 13/01/2011
מגורים: אשדוד
כניסה אחרונה: 13/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לרינה

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
ככל שאתה גדל, רשימת הדברים שאתה צריך לעשות רק הולכת וגדלה. ההורים שלי רדפו אחריי כדי שאעשה את הבדיקות השגרתיות ואבקר את רופא השיניים שלי. האם עשיתי את זה? לא. בכל מקרה, עכשיו שהבריאות שלי תלויה רק בי, הייתי צריך באמת לעשות מאמץ כדי להישאר בדרך הנכונה. הייתי צריך למצוא רופא שיניים שקרוב למשרד שלי, ותוך שנייה מצאתי את ד''ר דורון פדהצור. הצלחתי לקבוע תור לאותו השבוע, והביקור שלי שם היה נעים ביותר. אני לא מהאנשים שאוהבים את רופא השיניים בד''כ. כדורי צמר גפן פשוט לא אמורים להיות בתוך הפה. אין משהו שאני שונא יותר מחתיכות הצמר גפן שתקועות בפה שלי תוך כדי שהרופא שואל אותי ''אז, מה קורה?'' ד''ר דורון פדהצור והצוות שלו היו מעולים לעומת זאת. אדיבים, מהירים, ווידאו שאני מטופל כראוי כדי שאוכל לחזור לעבודה מהר.
תגובה עבור: פדהצור ד"ר דורון    כתובת: שמעוני 9 תל אביב
פורסם    25/04/2012
דירוג: 5 כוכבים
חגי ,בדק לנו את יתרת הסילוק שלנו בגין המשכנתא וייעץ לנו שלא למחזר את המשכנתא מחוסר כדאיות כלכלית והמליץ לנו ללחוץ על הבנק שלנו שיפחית לנו את הריבית באחד המסלולים(מיחזור פנימי)כשהוא נוקב בריבית שהבנק יכול לתת לנו. תודה על יושרך ומקצועיותך. רינה מאשדוד.
תגובה עבור: המרכז למשכנתאות - אשדוד    כתובת: שדרות ירושלים אשדוד
פורסם    13/01/2011