העמוד של יוסף גור

יוסףגור
יוסף גור
הצטרפות לאתר: 24/01/2011
מגורים: ראשון לציון
כניסה אחרונה: 11/04/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליוסף

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
יש לי בעיה עם רופאי שיניים; אני הולך פעמיים בשנה, מקבל הרצאות על מגוון של דברים, ותמיד מקבל הערות על שאני עושה משהו לא נכון או שמשהו קרה באשמתי. אני שותה – תה, קפה ויין כאילו אין מחר ואני לא אוהב סוכר. ובכל זאת, כל פעם שאני אצל רופא השיניים, אני מרגיש כאילו מתעלמים ממני ושהגעתי לעוד איזה הרצאה. רופאת השיניים הזאת לא עשתה את זה, בכלל. ואחרי שהתלוננתי על בעיות השיניים האחרונות שלי, היא היחידה עד עכשיו שממש טרחה לקחת רגע, להקשיב לי, ולטפל במה שלא בסדר. היא מאוד נחמדה ומבינה – אפילו הזהרתי אותה שלפעמים אני מתעוות בגלל שאני מאוד רגיש, וגיליתי להפתעתי שהפעם זה לא היה כל כך כואב כמו בד''כ. כך או כך, חוויה נהדרת, ואני רק מחכה לפגישה הבאה שלי איתה.
תגובה עבור: פדהצור ד"ר דורון    כתובת: שמעוני 9 תל אביב
פורסם    19/05/2012
דירוג: 5 כוכבים
צייון 10 ובנוסף יש לו את כל כלי העבודה שצריכים והמחירים לא תאמינו קבלית שרות מעולה, אפשר לראות את המקצוענות בגישה ובתוצאות
תגובה עבור: בייק טריפ    כתובת: שמוטקין 8 ראשון לציון
פורסם    11/04/2011