העמוד של גלית רפאלי

גליתרפאלי
גלית רפאלי
הצטרפות לאתר: 25/01/2011
מגורים: קרית מוצקין
כניסה אחרונה: 25/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לגלית

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
במילה אחת – נפלא! לאורך השנים הייתי אצל מלא רופאי שיניים. רוב הרופאים מעבירים את האחריות על ניקויי השיניים הדו שנתיים לסייעות שלהם. ד''ר פניג'ל מנוסה בטיפול בלקוחות, ד''ר פניג'ל לא מפריזה במחירים על שירותיה, ועושה את כל העבודה בעצמה. המשרד שלה מתמחה בשיחות תזכורת, ואחרי כל מפגש אנחנו תמיד מקבלים פינוקים (מברשת שיניים חדשה, משחת שיניים, חוט דנטאלי וכו). ד''ר פניג'ל מאוד גאה במרפאה שלה ( והיא מאוד כנה וחרוצה. :)
תגובה עבור: דר דטי פניגל קליין    כתובת: חורב 1א חיפה
פורסם    21/05/2012
דירוג: 5 כוכבים
משפחתון פרפרים בנווה גנים בניהולה של סיוון הוא המקום לו חיכיתי הרבה זמן. יחס אישי ואוהב לכל ילד. קבוצה קטנה של ילדים מגילאי 3 חודשים ומעלה . במשפחתון נהנים ממגוון רחב של פעילויות המעשירות את צעדיו הראשונות של ילדך הבת שלי מאוד נהנת להיות שם באה בבוקר עם חיוך חוזרת הביתה עם חיוך לי יש שקט נפשי. סיוון גם דואגת שהילדים יאכלו אוכל בריא הרבה ירקות בשר עוף לחם בריא מחיטה מלאה מבשלת רק עם שמן זית זה בהחלט מה שחיפשתי. נחמיה תמרי 2/2 נווה
תגובה עבור: משפחתון פרפרים    כתובת: ז'בוטינסקי 61 קרית מוצקין
פורסם    25/01/2011