העמוד של אוריאן חן

אוריאןחן
אוריאן חן
הצטרפות לאתר: 26/01/2011
מגורים: קרית מוצקין
כניסה אחרונה: 26/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לאוריאן

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
כבר שנתיים שאני מטופלת אצל ד''ר פניג'ל , ואני חייבת לומר, היא רופאת השיניים הכי טובה שהייתה לי בחיים! מתוקה ברמות, סבלנית ומצחיקה, ד''ר פניג'ל תמיד עושה עבודה מעולה כשזה מגיע לשיניים שלי. אחד הדברים הנפלאים בד''ר פניג'ל הוא שהיא עושה את כל העבודה בעצמה, ככה שאתה מקבל טיפול שיניים מאוד אישי. בנוסף, המשרד שלה מאוד נחמד ונקי, ויש לה ציוד משוכלל. היא גם מאוד גמישה בכל מה שקשור לקביעת תורים ואפילו עובדת בשבתות! זה גם נחמד לדעת שד''ר פניג'ל סיימה את לימודיה בהצטיינות באחת מהאקדמיות המובילות לרפואת שיניים בארץ. ככה שאני יודעת בוודאות שאני בידיים טובות. השורה התחתונה: אני נוסעת את כל הדרך מקרית מוצקין אל ד''ר דטי פניג'ל ... שום רופא אחר לא משתווה אליה!!
תגובה עבור: דר דטי פניגל קליין    כתובת: חורב 1א חיפה
פורסם    22/05/2012
דירוג: 5 כוכבים
יש לי ילד בן שנה וחצי שהוא נמצא במשפחתון מגיל 4 חודשים , המון זמן חיפשתי משפחתון חם ואוהב עם יחס אישי לכל אחד , אוכל בריא וטוב ואצל סיון מצאתי , הילדים מקבלים ממש הכל וכיף לי שאני לא צריכה לדאוג ואני יודעת שאני יכולה לשים את הילד שלי בלי דאגה ולסמוך על סיון . אני ממליצה בחום על המשפחתון לאמא שרוצה לשים את הילד שלה בלי דאגה . משפחתון פרפרים סיון חמו נווה גנים .
תגובה עבור: משפחתון פרפרים    כתובת: ז'בוטינסקי 61 קרית מוצקין
פורסם    26/01/2011