העמוד של מלכה זיו

מלכהזיו
מלכה זיו
הצטרפות לאתר: 27/01/2011
מגורים: חיפה
כניסה אחרונה: 27/01/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים למלכה

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אלה חמשת הכוכבים שניתנו לרופאת שיניים בצורה הכי נלהבת אי פעם! אני ממליצה עליה בחום רב. ד''ר פניג'ל היא אדיבה, עדינה, ומתעניינת מאוד ברצינות בכל המטופלים שלה. הצוות עצמו מאוד חברותי, האתר נוח לשימוש, הציוד יקר והתוצאה היא רק בונוס! נראה שאחרי הכל ההליכה לרופא השיניים לא חייבת להיות כזו טראומתית!
תגובה עבור: דר דטי פניגל קליין    כתובת: חורב 1א חיפה
פורסם    24/05/2012
דירוג: 5 כוכבים
בתקופה שאנו חיים קשה להצביע על אנשי מקצוע הגונים שלא רק הכסף שלנו מעניין אותם, ועוד יותר קשה בתחום הביטוח, אבל כנראה שנשארו עוד "צדיקים בסדום", הולנדר זכריה ובנו עידן שטיפל בנו הם מסוג האנשים המיוחדים שאם היו עוד כאלו העולם העיסקי היה נראה אחרת. ממליצה בחום רב להיות לקוחה שלהם ולחוות את השירות והאמינות שהם משרים. תודה על כל מה שעשיתם בשבילי. תודה על הדאגה הכנה ועל הזמינות בכל רגע. מלכה זיו.
תגובה עבור: הולנדר זכריה    כתובת: שדרות המגינים 44 חיפה
פורסם    27/01/2011