העמוד של חן דוייב

חןדוייב
חן דוייב
הצטרפות לאתר: 03/02/2011
מגורים: פרדסיה
כניסה אחרונה: 03/02/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לחן

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
הגעתי אל בית הדפוס של אילן בעקבות סקר שוק שעשיתי לגבי הדפסת הזמנות לחתונה שלי. ללא ספק- כבר מהשיחה הראשונה הרגשתי שהגעתי למקום הנכון, קיבלתי הצעת מחיר שהייתה נמוכה משמעותית משאר הצעות המחיר שנתנו לי בתי דפוס באזור נתניה. מעבר למחיר- איכות ההדפסה הייתה מעולה והיחס האדיב והמקצועי באמת שעשה את כל ההבדל. אילן היה סבלני, הדפיס לי כל פעם דוגמא לפי שינויים שרציתי ועבד בצורה מקצועית ביותר עם הגרפיקאית שלי שעיצבה לנו את ההזמנות. היה שווה כל רגע!!
תגובה עבור: דפוס בית יצחק בע"מ    כתובת: דרך השדות 72 בית יצחקשער חפר
פורסם    03/02/2011
דירוג: 5 כוכבים
הגעתי לחן לקראת החתונה המתקרבת שלי. רציתי הזמנה קלאסית ונקייה אבל יחד עם זה שתהיה מיוחדת וקצת שונה (ממש כמוני...). נפגשנו (אני ובן זוגי שיחיה) עם חן משהו כמו חודשיים לפני החתונה, קצת דיברנו, הכרנו, ובאופן כללי תיארנו מה רצינו בהזמנה. חן הייתה קשובה כל הזמן, התעניינה בנו בתחומי עיניין שלנו והייתה מאוד מקצועית. כבר למחרת קיבלנו סקיצות ראשונות להזמנה- והיא פשוט קלעה בול! גם בצבעים, גם בסגנון, גם בכיתוב. היא הייתה מאוד פתוחה לשינויים שאנחנו רצינו (מאוד לא אופייני לאנשים שמתפרנסים מהאומנות שלהם) ועשתה את זה בהמון אהבה וסבלנות.בקיצור לפני חתונה-תגיעו לפגישה!
תגובה עבור: Colorbox סטודיו לעיצוב גרפי    כתובת: בית הלוי בית הלוי
פורסם    03/02/2011