העמוד של איתן רייכמן

איתןרייכמן
איתן רייכמן
הצטרפות לאתר: 13/02/2011
מגורים: חולון
כניסה אחרונה: 13/02/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לאיתן

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
למרבה האימה והבושה שלי, גיליתי שבטעות שברתי את אחת השיניים הקדמיות שלי, והייתי צריך למצוא רופא שיניים דחוף. בגלל שאני חדש בעיר, יש פניתי לאינטרנט שהוביל אותי אל דר דורון פדהצור. וואו, איזה ביקורות טובות, ואני מסכים שהן מגיעות לו. הוא והצוות שלו לא אכזבו! הרגשתי שבאמת היה אכפת להם ממני בתור המטופל שלהם. הוא הסביר בסבלנות מה קורה לשיניים שלי (שחקתי אותן), והוא פשוט השלים לי את השן, ואז צחצח ויישר אותה ביחס לשיניים האחרות. יצאתי מהמשרד עם חיוך אפילו יותר טוב משהיה לי קודם! אני עדיין בהלם כבר שבוע אחרי! היצירה שלו היא עד כדי כך טובה. הייתי ממליץ עליו לכל אחד.
תגובה עבור: פדהצור ד"ר דורון    כתובת: שמעוני 9 תל אביב
פורסם    04/07/2012
דירוג: 5 כוכבים
אנו במקורות העברנו בעבר קורס עם ענת , לכל אורך הדרך ראינו מקצועיות , נחישות מהולה בחיוך ורצון עז להגיע להשגת היעדים שהצבנו בתחילת הדרך. מרצה מעולה.
תגובה עבור: ארדיטי פוגל ענת    כתובת: הדקל 16 גני תקוה
פורסם    13/02/2011